0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #560 -: Октомври 01, 2013, 21:23:16 pm »
Ха сега ...  :D
 Трябва или не трябва ?
Когато ми поставяха лепило /не РВМС!/ някога, д-р Шевкетова ме върна, защото не ми бил достатъчно пълен мехура  :oops:
... НО сега не знам ...
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #561 -: Октомври 01, 2013, 21:52:38 pm »
evita1717,
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49546.msg1011918;topicseen#msg1011918
Вж коментари 646 и 649.
Но ако искаш питай като ти вземат кръв, ще имаш достатъчно време (докато направят лекарството) да си с пълен мехур или не, ако има нови изисквания.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #562 -: Октомври 01, 2013, 22:31:47 pm »
Не е задължително да си пил вода.Мехура трябва да е пълен.Моя трансфер беше на следващия ден след поставянето на РВМС,т.е. на 3-ти ден.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #563 -: Октомври 01, 2013, 22:43:06 pm »
Ха сега ...  :D
 Трябва или не трябва ?
Когато ми поставяха лепило /не РВМС!/ някога, д-р Шевкетова ме върна, защото не ми бил достатъчно пълен мехура  :oops:
... НО сега не знам ...
На ме също ми казаха да съм с пълен мехур при поставянето на лекарството. Условието е същото, както при трансфер. Целта е осигуряване на по-лесен достъп до матката.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #564 -: Октомври 02, 2013, 07:15:01 am »
И аз се включвам:) Два пъти ми е поставяно РВМС и трябваше да съм с пълен мехур,но пия вода на малки глътки като тръгна за клиниката(малка бутилка минерална вода) и не се наливам,защото чакането си го има.Не са ме връщали до сега,явно е достатъчно.
Споделете после как е минало,може да има нещо ново.Успех!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #565 -: Октомври 02, 2013, 09:07:04 am »
И аз се включвам:) Два пъти ми е поставяно РВМС и трябваше да съм с пълен мехур,но пия вода на малки глътки като тръгна за клиниката(малка бутилка минерална вода) и не се наливам,защото чакането си го има.Не са ме връщали до сега,явно е достатъчно.
Споделете после как е минало,може да има нещо ново.Успех!
Няма нищо ново, всичко е както го е описала rtfrtf.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #566 -: Октомври 02, 2013, 09:28:59 am »
Благодаря на всички включили се!   :bighug:

« Последна редакция: Октомври 02, 2013, 09:36:57 am от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #567 -: Октомври 06, 2013, 17:27:45 pm »
Защо не се прави трансфер на 4 ден, при положение, че има такива на 2,3 и 5 ?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #568 -: Октомври 06, 2013, 18:55:40 pm »
Защо не се прави трансфер на 4 ден, при положение, че има такива на 2,3 и 5 ?
А кой казва, че не се прави на 4-ти ден? Аз имала такъв трансфер на напълно ЕЦ. Пробвахме различни варианти - на 5-ти, на 4-ти, на 3-ти ден, за да разберем как се развиват ембрионите и кой е печелившия вариант при мен.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #569 -: Октомври 06, 2013, 19:24:39 pm »
Защо не се прави трансфер на 4 ден, при положение, че има такива на 2,3 и 5 ?

И аз имам трансфер на 4-ти ден и положителен тест след него, кое те кара да си мислиш, че не се прави :?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #570 -: Октомври 06, 2013, 20:39:50 pm »
Да не броите пункцията, че тя се води нулев ден ?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #571 -: Октомври 06, 2013, 23:23:03 pm »
Да не броите пункцията, че тя се води нулев ден ?
Не броя деня на пункцията. Само на 2-ри ден не са ми правили трансфер.


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #572 -: Октомври 07, 2013, 12:44:06 pm »
Да не броите пункцията, че тя се води нулев ден ?

Не естествено :D
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #573 -: Октомври 07, 2013, 13:43:50 pm »
Здравейте :)
На 10 юли имах лапароскопия при др.Стаменов,след което се върнах в Швейцария,където живея и където вече имах един опит Инвитро с мисед аборт.Имах още 4 замразени ембриона тук и мисля да ги използвам и ако опитите са неуспешни да повторя цялата процедура /пункция и трансфер/ отначало ,но в Бг и при др.Стаменов/кл.Надежда/.На 27/ми септември направихме ЗЕТ,с 2 замразени ембриончета и на 7/ми ден след трансфера прокървавих,но не е просто кафеникаво зацапване като 1/я път ами чиста червеникава кръв,на моменти розовее,сигурно от Утрогестана,който ми изписаха 1*вечер,та това слабо кървене продължава и до днес,а болките ми в кръста са ужасни.Имам час чак в петък за кръвен тест.На 9/я ден си пуснах уринен и бече отрицателен.Незнам какво да си мисля.Въпросът ми е- има ли някоя от вас,с кървене от 7 ми ден на ЕТ и последвала бременност след това или отрицателен уринен тест на 9-ти ден а след това положителен,тоест имам ли шанс да съм бременна въпреки кървенето,трябва ли да чакам до петък или да звънна и да ги помоля за час по-раничко и ако няма бременност да спирам утрогестана.Благодаря ви.
"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #574 -: Октомври 07, 2013, 14:23:09 pm »
Звънни непременно на лекаря си,не чакай до петък.Той ще ти каже какво да правиш.На 9-ти ден е рано за пиклив тест.Аз пуснах кръвен на 10-ти ден и беше  положителен.Трансфера ми беше на 3-ти ден.Късмет!!!
« Последна редакция: Октомври 07, 2013, 14:28:51 pm от Perlichka »
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #575 -: Октомври 07, 2013, 14:39:52 pm »
Благодаря ти Перличка,но доктора ми е отпуска до 16/ти,звъннах на един друг  и ми каза секретарката ли ,как да я нарека незнам,че незнае дали на 11 ден след трансфер кръвен тест ще покаже и ми даде тел на трети доктор,който е зает в момента и изобщо тук оправията им е под всякаква критика,затова съм решила Бг,имаме си страхотни специалисти и достъпни,неказвам че тук няма,но сигурно са по частните клиники с дебелите сметки  :) Между другото кървенето си продължава и съм сигурна,че е менструация,за мое най-голямо съжаление.
"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #576 -: Октомври 07, 2013, 15:03:16 pm »
Не знам какво друго да те посъветвам,но просто е задължително бързичко да те види лекар.Не спирай лекарствата,без той да ти каже.Звънкай пак,настоявай да те прегледат.Този,третият доктор,все ще се освободи.Пиши какво се случва.Стискам палци.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #577 -: Октомври 07, 2013, 15:38:26 pm »
Свързах се с третият доктор и утре имам час в 13ч за кръвен тест,защото ми казаха,че въпреки менструацията понякога се случвало да има и бременност,което много ме обнадеждава и което за първи път чувам,да чувала съм за цветна бременност,но когато е по нормален път,а в моят случай незнам какво ще покаже.Ще пиша разбира се и за в бъдеще недай Боже да се случи на някого поне да се знае,какво може и какво неможе да е.Каквото и да стане аз нагодина съм си решила да си направя цялата процедура в кл.Надежда и дай Боже да се включа и в темите на мамите  :) което на всички пожелавам,разбира се!!!
"Единственото нещо,от което се нуждае злото,за да триумфира е... добрите хора да не правят нищо!"
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #578 -: Октомври 07, 2013, 18:06:12 pm »
Успех aldita ! yahoo_17 Силно стискам палци, въпреки кървенето да си бременна !!! :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #579 -: Октомври 07, 2013, 19:44:02 pm »
Успех aldita ! yahoo_17 Силно стискам палци, въпреки кървенето да си бременна !!! :crossfingers:
И аз стискам!!!  :bighug: