0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #440 -: Септември 05, 2013, 10:53:28 am »
Нищо не си спукала, споко :wink:
Аз от Клостила имах болки в яйчниците още преди пункцията, след пункцията също доста силни болки.
Друг път не ми се беше случвало да имам подобни болки, а имам 7 пункции вече.
Незнам дали е от Клостила или от самата пункция :?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #441 -: Септември 05, 2013, 21:29:50 pm »
Evita , имаш силно стисната палци от мен за утре! Дано се похвалиш с добър резултат.
Аз днес на прегледа бях силно разочарована.... след 5 дни на Клостилбегит - и нищо....
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #442 -: Септември 05, 2013, 21:46:39 pm »
Как така нищо? Какво се видя?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #443 -: Септември 05, 2013, 22:14:18 pm »
Evita , имаш силно стисната палци от мен за утре! Дано се похвалиш с добър резултат.
Аз днес на прегледа бях силно разочарована.... след 5 дни на Клостилбегит - и нищо....

Каква ти е схемата на Клостила ? Продължаваш ли го ? Нали не очаквах след прием от 5 дни да имаш фоликули по 15 мм ? Кога е следващият ти преглед ?
Стискам палци нещата да тръгнат, но просто да е трябвало повечко време ! :goodluck:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #444 -: Септември 06, 2013, 17:46:44 pm »
Пих го от втори ден, - 5 дни Х 3, на седми ден - преглед и няма тръгнали фоликули! За всеки случай и утре ще ме видят но няма много надежди
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #445 -: Септември 06, 2013, 21:30:59 pm »
Това ми е първият ЕЦ, на пункцията извадиха две яйцеклетки, едната не много добра, но и двете са се оплодили. Днес ми се обадиха,че само едната се е разделила. Та за сега имам едно ембрионче, дано издържи до пети ден.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #446 -: Септември 07, 2013, 10:32:31 am »
Пих го от втори ден, - 5 дни Х 3, на седми ден - преглед и няма тръгнали фоликули! За всеки случай и утре ще ме видят но няма много надежди

Силно стиснати палци да има тръгнали фоликули ! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:



Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #447 -: Септември 07, 2013, 16:03:35 pm »
Момичета, преди Цветната снимка в Надежда правят ли някакви изследвания - микробиология, цито? На мен никакви изследвания не ми назначиха, а забравих да попитам. Разбрах, че се прави промивка на влагалището, но това дали е достатъчно, ако случайно има инфекция :ask: Казаха ми 3 свещички профенид да си купя и да сложа предната вечер една, една на сутринта и една да нося в мен.. само това. Ако нещо пропускам, моля помагайте  osi_1
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #448 -: Септември 07, 2013, 16:18:34 pm »
не правят микробиология, правят промивка, така че няма опасност.
По слънчевата страна на улицата
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #449 -: Септември 07, 2013, 16:31:43 pm »
Faith, благодаря!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #450 -: Септември 07, 2013, 19:26:44 pm »
Последната свещичка сложи като идеш в клиниката, докато ти дойде реда тя ще подейства и не се притеснявай, всичко минава много бързо. Успех :-)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #451 -: Септември 08, 2013, 12:57:56 pm »
Аз с клостилбегит 2х1, направих 7 фоликула 18-21мм, обаче на пункцията са извадили само 2 Я.....
какво се е объркало точно не разбрах, но мисля, че новия Доктор, дето се обучава ми прави пункцията.....
после имах и много болки и кървене :?
От цялата работа само 1 ембрион, същата работа като на ЕЦ. Общо взето безсмислена се оказа стимулацията.....
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #452 -: Септември 08, 2013, 13:06:10 pm »
Аз с клостилбегит 2х1, направих 7 фоликула 18-21мм, обаче на пункцията са извадили само 2 Я.....
какво се е объркало точно не разбрах, но мисля, че новия Доктор, дето се обучава ми прави пункцията.....
после имах и много болки и кървене :?
От цялата работа само 1 ембрион, същата работа като на ЕЦ. Общо взето безсмислена се оказа стимулацията.....
Е, не видя ли кой е доктора ? Нали застава с-у теб, как така не си сигурна кой е доктора. Това че имало 7 фол. не означава, че в тях има зрели яйцеклетки. Виж как ти е бил Е2 преди пункцията - той ще ти даде някои отговори.

П.С. При мен имаше страшно разраняване /вътрешно/ от поставянето на абоката от един анестезиолог - 2 дни със страшни болки на свивкатата на ръката, за съжаление не му знам името, иначе бих му потърсила отговорност ... Като от некадърността му се наложи в последствие да ми постави абоката на друго място ...

Връщаш ли ембриона или замразявате ?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #453 -: Септември 08, 2013, 13:12:04 pm »
Тъкмо, писах в дневника ти......да преди да ми се замота главата Стаменов беше в залата....обаче на замотана глава видях лицето на новия лекар м/у краката си.....
Е2 ми е 1500.....еми не е като за 2 Я.и никой не може да ме убеди, че са били кухи....
аз с Е2 2200 предния път имах 11 Я.......
досега такава излагация не ми се беше случвала.....
и тази ми беше 7-мата пункция, такива болки и кървене не съм имала в продължение на дни....
Иначе замразяваме ембриони.
« Последна редакция: Септември 08, 2013, 13:27:37 pm от deizi_83 »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #454 -: Септември 08, 2013, 13:34:27 pm »
Тъкмо, писах в дневника ти......да преди да ми се замота главата Стаменов беше в залата....обаче на замотана глава видях лицето на новия лекар м/у краката си.....
Е2 ми е 1500.....еми не е като за 2 Я.и никой не може да ме убеди, че са били кухи....
аз с Е2 2200 предния път имах 11 Я.......
досега такава излагация не ми се беше случвала.....
и тази ми беше 7-мата пункция, такива болки и кървене не съм имала в продължение на дни....
Иначе замразяваме ембриони.
Е, определено с този Е2 не си имала 2 Я, а поне 5 да не кажа и повече ... Аз бях с Е2 800 и малко преди пункцията, също с Клостил и изкарахме 3 Я, та при твоята стойност определено бих се надявала на още 2 Я ...
Аз така и не го знам кой е този нов лекар  :wink: , но от споделеното от теб, нямам желание да знам кой е  :) М-у другото кой дойде до леглото ти, за да ти каже колко Я са пунктирани - би трябвало да е този, който е извършил манипулацията.
Успех ти пожелавам със събирането на ембриончетата ! Колко трябва да събереш, за да направите трансфер ?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #455 -: Септември 08, 2013, 13:42:10 pm »
Определено е така! След пункцията, разбира се, дойде Стаменов(все пак се предполага, че съм спала и не съм разбрала, че новият лекар се е обучавал на мен), и на въпроса защо само 2Я не можа да даде смислено обяснение......само каза, че е смятал, че ще извадиме 6-7 броя....
Както и да е- минало-заминало......
При мен бройката на Я.винаги е била голяма....проблема е с качеството на ембрионите и наистина много трудно стигаме до замразяване....та затова нямам идея колко ембриона ще ни трябват за трансфер....
Определено ще обмисля какъв разговор да проведа с Д-ра следващия път.....вече ме е страх да ходя на пункция....
Бях меко казано бясна и то не толкова за бройките, колкото за болките и кървенето след това....
Новия Д-р няколко пъти го засичах на прегледите-седи в кабинета и слуша от страни.....около 40-годишен, с почти бяла коса, не му знам името.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #456 -: Септември 08, 2013, 23:01:57 pm »
Здравейте момичета резултатите от хормоналните изследвания направени в клиниката за колко време излизат.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #457 -: Септември 08, 2013, 23:11:16 pm »
За 2 часа.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #458 -: Септември 08, 2013, 23:14:23 pm »
За 2 часа.
 
 Moma благодаря  :)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #459 -: Септември 09, 2013, 13:01:33 pm »
За 2 часа.
 
 Moma благодаря ти :)
А трябва ли да си запиша час  :)