0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #420 -: Септември 03, 2013, 17:36:13 pm »
Evita1717 как върви твоята стимулация с Клостилбегит? Аз за първи път съм на тази схема и едвам дочаквам прегледа да видим дали ще отговоря.

За да не спамя темата ще те насоча да прочетеш дневника ми. Там подробно описвам ситуацията след всеки преглед. С две думи - доста фоликули, нетипично за мен, и разбира се от Клостила имам скапана лигавица. Утре ще знам до къде са пораснали, че моите се мотат повечко по принцип  :oops:
Утре е поредният преглед да видим какви съм ги надробила  :wink: и ще дам отчет.

Успех ili-mili !
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #421 -: Септември 04, 2013, 14:47:59 pm »
Момичета имам спешен въпрос ,някой да знае хотел Таити с кого  работи на преференциални цени , с ЦРЗ Надежда или с клиника Малинов.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #422 -: Септември 04, 2013, 17:58:17 pm »
Имам въпросче  :lol:
След като мине пункцията, отново ли се слиза долу в кабинета на доктора, за да каже колко Я са извадени и как продължавате ? Трябва ли отново номерче от регистратурата ?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #423 -: Септември 04, 2013, 18:03:43 pm »
Еvita1717, докторът ще мине в стаята, в която лежиш след пункцията. Ще ти каже колко яйцеклетки са извадили и ще ти назначи медикаменти за следващите дни. Успех!
« Последна редакция: Септември 04, 2013, 18:06:39 pm от Filadelfia0309 »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #424 -: Септември 04, 2013, 18:22:47 pm »
Еvita1717, докторът ще мине в стаята, в която лежиш след пункцията. Ще ти каже колко яйцеклетки са извадили и ще ти назначи медикаменти за следващите дни. Успех!

Много ти благодаря за бързия отговор!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #425 -: Септември 04, 2013, 18:27:57 pm »
Имам въпросче  :lol:
След като мине пункцията, отново ли се слиза долу в кабинета на доктора, за да каже колко Я са извадени и как продължавате ? Трябва ли отново номерче от регистратурата ?
Това означава ли, че вече си готова за пункция?
Как са фоликулите? Разказвай...


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #426 -: Септември 04, 2013, 18:39:09 pm »
Имам въпросче  :lol:
След като мине пункцията, отново ли се слиза долу в кабинета на доктора, за да каже колко Я са извадени и как продължавате ? Трябва ли отново номерче от регистратурата ?
Това означава ли, че вече си готова за пункция?
Как са фоликулите? Разказвай...

ха ха ха пункцията е в петък - 06.09.2013, струва ти се рано ли ? Аз съм мотлива по принцип и в Петък ми е 14 ден от МЦ  :wink:
Сега са ме обзели страхове да не се спукам до тогава, че ЛХ-то височко ... винаги го вдигам набързо това ЛХ. Фол. са 2х18, 3х16 и 2х15, но какво ще излезе накрая е неясно.
Първо се моля да не настъпи предварително овулация, а после се моля за 1-2 Я. Не искам да съм лакома, важното е да има нещо...
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #427 -: Септември 04, 2013, 20:24:28 pm »
Браво, много хубав резултат, но както сама казваш, истината е в деня след пункцията. Искрено се надявам да извадите поне 3-4 качествени яйцеклетки. Стискам ти палци и да не забравиш да пишеш  :)


*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #428 -: Септември 04, 2013, 20:29:46 pm »
Стискам ти палци  yahoo_33 Не се претоварвай физически, недей да носиш тежко, изобщо - пази ги яйцата :)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #429 -: Септември 04, 2013, 20:34:05 pm »
Нищо тежко не вдигам  :wink:, но ме притеснява, че имам напрежение в яйчниците и се моля да не е настъпващата овулация, че направо ще се гръмна  osi_7
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #430 -: Септември 04, 2013, 20:38:40 pm »
Не е овулация, не се притеснявай. Последните опити винаги имам точно такова напрежение и всичко е било ОК. И недей да се гърмиш, защото няма кой да ходи на пункция вместо теб.  :lol:


*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #431 -: Септември 04, 2013, 21:31:21 pm »
Евита, не се притеснявай за напрежението в яйчниците. Винаги съм го имала в последните дни преди пункция. Церевикалната слуз също може да е по-обилна.

Днес и аз бях в клиниката( от 11-14.30ч). Бях с Жорко, който се държа геройски, предвид голямото закъснение :). Обиколихме клиниката сигурно 20 пъти :) Мислех да пробваме  ЕЦ, но ще се отложи за по натам. ТСХ ми е 5,02. Та сега ми предстои среща с д-р Начев.

Евита, успех на пункцията! Стискам палци!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #432 -: Септември 04, 2013, 21:41:13 pm »

Мецани, от кога чакам да прочета, че и ти започваш отново, ноооо продължението никак не ми хареса.
Пожелавам ти скоро да регулираш ТСХ и да стартираш процедура. Успех!


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #433 -: Септември 04, 2013, 22:17:48 pm »
Евита, не се притеснявай за напрежението в яйчниците. Винаги съм го имала в последните дни преди пункция. Церевикалната слуз също може да е по-обилна.

Днес и аз бях в клиниката( от 11-14.30ч). Бях с Жорко, който се държа геройски, предвид голямото закъснение :). Обиколихме клиниката сигурно 20 пъти :) Мислех да пробваме  ЕЦ, но ще се отложи за по натам. ТСХ ми е 5,02. Та сега ми предстои среща с д-р Начев.

Евита, успех на пункцията! Стискам палци!
Ти ли беше една мъничка русичка мацка със сладко русоляво момченце ?
Благодаря за куража, дано не спукам фоликулите. Не стига, че трудно правя бройка, а сега за проклетия трябва да треперя до Петък ...
Смъквай ТСХ и успешен опит ти пожелавам, че е време Жорко да има сестричка  :wink:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #434 -: Септември 04, 2013, 22:49:11 pm »
Да, аз бях  :) (косата ми беше вързана на опашка и носех раничка на Мики маус)

mgstra, Еве, благодаря за милите думи, момичета! Успех на всички!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #435 -: Септември 04, 2013, 23:01:20 pm »
Да, аз бях  :) (косата ми беше вързана на опашка и носех раничка на Мики маус)

mgstra, Еве, благодаря за милите думи, момичета! Успех на всички!

Е, вече ще се озъртам за тебе ;)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #436 -: Септември 05, 2013, 09:23:14 am »
Евита, пожелавам ти успех! Колко ти е ЛХ и защо не ти биха цитротид, щом имаш притеснения?
Мецани и на теб стиснати палци!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #437 -: Септември 05, 2013, 10:14:17 am »
Момичета имам въпросче. Вчера ми беше пункцията на ЕЦ и ми изкараха две яйцеклетки, кога ще ми се обадят да ми кажат дали са се оплодили??? И евентуално, ако на преживеят до 5-ти ден, ще ми се обадят ли отново да ми го съобщят? :(
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #438 -: Септември 05, 2013, 10:17:06 am »
Ще ти се обадят днес, докъм 13:00, утре пак ще ти се обадят, всеки ден звънят, не се притеснявай. Стискам ти палци, дръж ни в течение :)
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #439 -: Септември 05, 2013, 10:21:42 am »
Биха ми Цитротийд, но му нямам доверие и на него. Вчерашните симптоми поотшумяха сега имам съвсем лекинки усещания и болки в кръста, така че или съм се напукала или и аз не знам.
Успех на всички!
Утре ще докладвам дали притесненията са ми били правилни !