0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #400 -: Август 27, 2013, 08:53:01 am »
Благодаря за информацията, хотела изглежда добре и цената е прилична. Даже си резервирах стая за утре вечер, очаквайте първи впечатления :lol:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #401 -: Август 27, 2013, 12:30:59 pm »
Момичета а може ли да ми кажете материала от мъжът ми кога се дава в деня на пункцията ли?Съжалявам за многото въпроси, но просто все още не съм много наясно с тези процедури.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #402 -: Август 27, 2013, 12:47:55 pm »
Момичета а може ли да ми кажете материала от мъжът ми кога се дава в деня на пункцията ли?Съжалявам за многото въпроси, но просто все още не съм много наясно с тези процедури.
Като ти вземат яйцеклетки го извикват в стаичката.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #403 -: Август 27, 2013, 13:28:42 pm »
Много благодаря Лили.А знаеш ли самата процедура кога се извършва сутрин или лекаря преценява по кое време?Много благодаря!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #404 -: Август 27, 2013, 14:18:53 pm »
Момичета а може ли да ми кажете материала от мъжът ми кога се дава в деня на пункцията ли?Съжалявам за многото въпроси, но просто все още не съм много наясно с тези процедури.
в дена на пункцията, след като видят, че има извадени яйцеклетки, се обаждат по телефона на мъжът ти да отиде да даде материал.
Моя мъж си седи в къщи и като му звъннат отива, но живееме близо до клиниката.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #405 -: Август 27, 2013, 14:56:28 pm »
Момичета а може ли да ми кажете материала от мъжът ми кога се дава в деня на пункцията ли?Съжалявам за многото въпроси, но просто все още не съм много наясно с тези процедури.
в дена на пункцията, след като видят, че има извадени яйцеклетки, се обаждат по телефона на мъжът ти да отиде да даде материал.
Моя мъж си седи в къщи и като му звъннат отива, но живееме близо до клиниката.
Много благодаря!Това ми беше много важно за да знаем, че трябва  и той да е в отпуск поне за деня на пункцията :bighug:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #406 -: Август 27, 2013, 15:30:05 pm »
За пункция те викат в 7.30- минаваш преглед ако си на ЕЦ, след това до към 9.30 са свършили пункциите и тогава горе-долу викат мъжете.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #407 -: Август 28, 2013, 18:25:13 pm »
Моят първи опит приключи с отрицателен резултат. Сега трябва ли да ходя за някаква консултация или само за да си пусна документите за втори опит?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #408 -: Август 28, 2013, 22:15:14 pm »
Моят първи опит приключи с отрицателен резултат. Сега трябва ли да ходя за някаква консултация или само за да си пусна документите за втори опит?

След неуспех, аз никога не съм ходила за коментар, защото изживявам трудно ситуацията.Имам нужда да остана сама, да не говоря, да си изживея случката, да си поплача...! Честно казано аз проблемите си ги знам и няма какво да обсъждам ... Общо взето ние правим бърз разбор с доктора, когато съм готова за поредния опит! Но това си е моят начин. Никого не ангажирам с това, а просто споделям.
Но съм чела и знам, че има много момичета, които ходят за коментар след неуспешния опит.
Успех при следващият опит !
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #409 -: Август 28, 2013, 22:36:15 pm »
Аз също не държа, но не знам каква е практиката. При нас проблем няма, но и нищо не се получава. А и нали трябва наново да се подадат документи към фонда.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #410 -: Август 29, 2013, 10:22:05 am »
За оформянето на документите за Фонда е достатъчто да се видиш със Силвия Стефанова /разбирам че си пациентка на клиника "Надежда", щом питаш в тази тема/. Отделно от това, не е зле да си запишеш час при лекаря за т. нар. "коментар" след неуспешния опит. След като е бил първи опит, има вероятност лекарят да предложи допълнителни изследвания преди следващия. За това е добре срещата ти с доктора да бъде сега, а не чак когато получиш заповедта за следващия опит. Пожелавм ти успех!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #411 -: Август 29, 2013, 13:40:56 pm »
Ясно, тъй като не съм от София като ходя за консултация ще потърся Силвия, за да си пусна наново документите. Ще чакам да ми дойде МЦ и ще звъня за час-много ли се чака за час за консултация, или като си след неуспешен опит може да те вмъкнат и в рамките на седмица-две?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #412 -: Август 29, 2013, 13:45:12 pm »
Аз отивам на коментар по-скоро, за да чуя план за следващия опит.
По-от рано се обади за час, защото с вечерните часове е по-сложно и се чака понякога и месец.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #413 -: Септември 01, 2013, 22:05:54 pm »
Ей момичета,нещо позамря темичката- да се отчета- днес си прибрах 2 снежинки и ...започва голямото чакане и броене не дните :)
Успех на всички!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #414 -: Септември 01, 2013, 22:11:23 pm »
Успех  yahoo_33
Мен в момента ме стимулират, дано реколтата е по-богата от миналия път.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #415 -: Септември 01, 2013, 22:19:09 pm »
Sara 68   успех     :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #416 -: Септември 01, 2013, 22:20:54 pm »
И аз съм в стимулация сега с Клостил.

Успех Sara68, стискам палци това да са твоите снежинки !!!
Моma, с теб ще се помъчим още малко ... - успех и на теб !
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #417 -: Септември 02, 2013, 21:36:08 pm »
Относно хотел Симона, потвърждавам че единична стая е 50лв, а двойна- 60лв (тия дни ползвах) с включена закуска, някои от стаите за по-хубави от други, в ресторанта имаше сватба ,но не се чува в стаята 
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #418 -: Септември 03, 2013, 08:43:20 am »
Благодаря момичета :)
Успех на всички !!!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #419 -: Септември 03, 2013, 10:59:58 am »
Evita1717 как върви твоята стимулация с Клостилбегит? Аз за първи път съм на тази схема и едвам дочаквам прегледа да видим дали ще отговоря.