0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #320 -: Август 12, 2013, 10:27:45 am »
На мъжа ми TSH , беше 6.67 , високо е , пие L-тироксин, мислите ли,че може делението на яйцеклетката да се прецаква от това високо TSH?
според мен-не. В коя клиника си? Попитай лекаря си дали не е по-добре да опитате с някаква лека стимулация-хапчета например? Как са Ви генетичните излседвания за кариотип?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #321 -: Август 12, 2013, 22:03:17 pm »
Катя, зя кървенето може да пиеш КА-ВИТ 10 капки на ден- на веднъж. Със сигурност ще помогне. Също и витамин Ц предполагам, че може. За главоболието-нищо не мога да кажа, сигурно се дължи на хормоните-пий някакво хапче, преди трансфер могат да се пият всякакви хапчета.
Пожелавам ти отлични ембриони и положителен тест.
КаВит не мога да пия, че съм с много алергии и док реши да не рискуваме. Но както и да е кървенето спря, главоболието доста поначало, а и днес ми беше ЕТ на З красиви ембриончета. Сега си лежа и утре се прибираме и четиримата в Бс.
« Последна редакция: Август 12, 2013, 22:05:59 pm от katya »
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #322 -: Август 13, 2013, 11:29:07 am »
Здравейте, някой има ли записан час за Д-р Стаменов за 20.08-25.08.
Имате ли информация дали Д-ра ще е на работа?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #323 -: Август 13, 2013, 12:04:49 pm »
КаВит не мога да пия, че съм с много алергии и док реши да не рискуваме. Но както и да е кървенето спря, главоболието доста поначало, а и днес ми беше ЕТ на З красиви ембриончета. Сега си лежа и утре се прибираме и четиримата в Бс.
За главоболието - жабуриш една-две глътки обикновено олио колкото можеш по-дълго (10-20 минутки), плюеш в тоалетната и си измиваш хубаво устата. На мен ми помага дори при мигрена.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #324 -: Август 13, 2013, 12:43:20 pm »
Здравейте, някой има ли записан час за Д-р Стаменов за 20.08-25.08.
Имате ли информация дали Д-ра ще е на работа?

Аз имам записан час за 20-ти.
*

    sianie1

  • **
  • 86
  • Нема начин да нема начин
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #325 -: Август 13, 2013, 20:23:42 pm »
Momi4eta, kak se stiga ot kl."Nadegda" do adresa na fonda s gradskia transport? Blagodaria! :balk_121:
Нема начин да нема начин!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #326 -: Август 13, 2013, 21:39:06 pm »
Momi4eta, kak se stiga ot kl."Nadegda" do adresa na fonda s gradskia transport? Blagodaria! :balk_121:
Взимаш който и да е автобус в обратната посока (от спирка ж.к. Красна поляна) и на втората спирка - бул. Вардар слизаш и чакаш автобус 72 до ВМА и оттам съвсем малко пеш. Автобус 72 е редовен. Струва ми се, че този маршрут е удобен, но изисква 2 билета за градски транспорт.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    sianie1

  • **
  • 86
  • Нема начин да нема начин
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #327 -: Август 13, 2013, 23:32:23 pm »
Momi4eta, kak se stiga ot kl."Nadegda" do adresa na fonda s gradskia transport? Blagodaria! :balk_121:
Взимаш който и да е автобус в обратната посока (от спирка ж.к. Красна поляна) и на втората спирка - бул. Вардар слизаш и чакаш автобус 72 до ВМА и оттам съвсем малко пеш. Автобус 72 е редовен. Струва ми се, че този маршрут е удобен, но изисква 2 билета за градски транспорт.
rtfrtf, :balk_111:
Нема начин да нема начин!
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #328 -: Август 14, 2013, 20:36:08 pm »
Здравейте момичета, как ви се вижда ЛХ-10.5 на 10ти ден на естествен цикъл с един ф.20мм. Днес си сложих Цитотид и Прегнила , но се притеснявам, че  е маалко късничко...?  :(
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #329 -: Август 14, 2013, 21:07:23 pm »
ЛХ-то ти  е супер за ЕЦ в деня на Прегнила (още повече имаш Цитротид), за мен проблем е като е над 15.
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #330 -: Август 14, 2013, 21:24:36 pm »
И аз бях на преглед днес - 5 ден от стимулация по къс протокол, само 3 фоликула. Хормоните са - естрадиол 381, ЛХ 1, 45, прогест. 0,49. От днес включвам  цетротида.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #331 -: Август 14, 2013, 23:23:52 pm »
Здравейте момичета, как ви се вижда ЛХ-10.5 на 10ти ден на естествен цикъл с един ф.20мм. Днес си сложих Цитотид и Прегнила , но се притеснявам, че  е маалко късничко...?  :(
Не го мисли предварително. При всички е различно. Много момичета при такива стойности и размер на фоликула вадят качествени яйцеклетки. При мен на 100% няма да има пункция, защото няма да има фоликул  :wink:

Аз съм на клостилбегит и менопур от 3-ти ден на цикъла. За първи път съм на такава схема и не знам какво ще се случи. В петък ще стане ясно дали е удачен вариант за мен.
« Последна редакция: Август 14, 2013, 23:26:11 pm от mgstra »


Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #332 -: Август 15, 2013, 09:29:01 am »
Здравейте момичета,искам да попитам вчера ми правиха биопсия и ми казаха че за резултата от нея ще ми пратят есемес,всеки петък пращали та въпроса ми е в есемеса пише ли дали може да се почне стимулация цикъла който чакам или само пише резултата от биопсията
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #333 -: Август 15, 2013, 16:32:47 pm »
Сонита и на мен ми казаха, че ще ми пуснат СМС, но така и не получих и си запазих час за коментар.
Момичета знаете ли колко време се чака сега за цветна снимка т.е. Колко предварително трябва да се запиша евентуално?
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #334 -: Август 15, 2013, 16:43:40 pm »
И аз исках да си запиша час за консултация но те ми отказаха,казаха че за резултата от биопсията пращали смс а не записват час.А аз просто искам да знам резултата преди цикъла за да знам какво да права.Но другата седмица ще отида в клиниката и на място ще попитам
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #335 -: Август 15, 2013, 17:36:06 pm »
Сонита и на мен ми казаха, че ще ми пуснат СМС, но така и не получих и си запазих час за коментар.
Момичета знаете ли колко време се чака сега за цветна снимка т.е. Колко предварително трябва да се запиша евентуално?

Аз правих този месец. Обадих се на първия ден от МЦ и си запазих час. Нямах никакъв проблем с часа. Успех!



Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #336 -: Август 15, 2013, 19:33:26 pm »
И аз исках да си запиша час за консултация но те ми отказаха,казаха че за резултата от биопсията пращали смс а не записват час.А аз просто искам да знам резултата преди цикъла за да знам какво да права.Но другата седмица ще отида в клиниката и на място ще попитам
Sonita, може да са променили правилата - аз правих преди 3-4 месеца. Може би, ако всичко е наред няма да има нужда от час за коментар. Стискам палци.
Крис, благодаря!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #337 -: Август 16, 2013, 10:27:38 am »
Преди 3 месеца и аз правих биопсия. Докторът ми каза да си запиша час за коментар и да обсъдим започването на опит. След няколко дни ми отмениха часа, а след това ми се обадиха по телефона да ми кажат резултата и какви лекарства да започна като ми дойде цикъла. Ако скоро не ти пратят съобщение се обади да попиташ.
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #338 -: Август 16, 2013, 13:37:02 pm »
 :(  Жалко....Нищо нямаше този път-празен фоликул, въпреки Е2-502...
*
Re: Пациентки на клиника Надежда (д-р Стаменов) - тема 17
« Отговор #339 -: Август 16, 2013, 17:06:21 pm »
ili-mili, наистина е много жалко, но нищо не можем да направим.
Много често започнах да срещам при мои познати, че когато Естардиола е много висок, фоликулите са празни. Явно не трябва да се радваме на много високите му стойности.
При предишната ми пункция Е2 беше 890, извадихме 4 фоликула, от които 1 празен, а 3 с яйцеклетки.