0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #200 -: Юли 02, 2013, 21:10:42 pm »
Здравейтеее! Прибрах си двете ембриончета, казаха,че едното е прекрасно. Върнаха ми двете. Сега започва чакането. Попитах доки може ли утре да си ходя и каза, че не е проблем. Много ви благодаря за подкрепата, добре че ви има! :bighug:
Супер! След 10 дни ще чакаме хубави новини. Успех!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #201 -: Юли 03, 2013, 21:38:49 pm »
Запис и от мен в тази темичка.Другата седмица ми е първият преглед в клиника "Надежда" при д-р Стаменов.Момичета бих те ли ми каза ли как минава първият преглед и горе долу колко парички да си приготвя за прегледа?И другият въпрос ми е че на 12.07 трябва да ми дойде МЦ, а прегледа е на 11.07,ако случайно ми подрани дали няма да се провали прегледа.Благодаря ви предварително за отговорите

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #202 -: Юли 04, 2013, 00:25:55 am »
Здравей!
Мисля че цената на първичния преглед е 50 лв.
Не се притеснявай за прегледа по време на цикъл, докторът ще прецени дали ще го направи или не. Първичният преглед е по-скоро за запознаване с вашия случай и определяне план за действие  :)
Успех!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #203 -: Юли 04, 2013, 08:27:26 am »
Благодаря ти Мецани :bighug:

Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #204 -: Юли 04, 2013, 21:39:17 pm »
За съжаление, моят първи опит е неуспешен.
Продължаваме напред.
Но съм объркана, вече не зная какво ще правим.

mgstra, това с ембриологията, дето е затворена за почистване, рутинно ли е?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #205 -: Юли 04, 2013, 22:04:11 pm »
За съжаление, моят първи опит е неуспешен.
Продължаваме напред.
Но съм объркана, вече не зная какво ще правим.

mgstra, това с ембриологията, дето е затворена за почистване, рутинно ли е?
Съжалявам за резултата. Не се поддавай на отчаяние и заедно с докторите ще търсите варианти.
За ембриологията не мога да отговоря. За първи път чух за такова нещо от д-р Шефкетова в понеделник, когато бях на прегледа.


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #206 -: Юли 04, 2013, 22:11:07 pm »
Не се отчайвам, вече имам час за коментар на опита и когато док каже продължаваме с нов опит.
Попитах за ембриологията, поради едно червейче, дето ме гризе. Поддържахме връзка с момичетата от групата за пункция, доста бяхме, успешни нямаше.
Аз бях със седем хубави яйцеклетки...
Както и да е, малшанс, минало е.
Гледам напред.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #207 -: Юли 04, 2013, 22:55:18 pm »
Не се отчайвам, вече имам час за коментар на опита и когато док каже продължаваме с нов опит.
Попитах за ембриологията, поради едно червейче, дето ме гризе. Поддържахме връзка с момичетата от групата за пункция, доста бяхме, успешни нямаше.
Аз бях със седем хубави яйцеклетки...
Както и да е, малшанс, минало е.
Гледам напред.
Само така. Радвам се на куража ти.
Имаш ли замразени ембриони? Моят успешен опит беше от 2 замразени ембриончета и едно от естествен цикъл.


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #208 -: Юли 05, 2013, 06:46:02 am »
Не, нямам замразени, за съжаление.
Дано при втория опит да има.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #209 -: Юли 05, 2013, 15:57:28 pm »
Запис
*

    Ritanikol

  • *
  • 2
  • Здрав дух в здраво тяло!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #210 -: Юли 08, 2013, 14:42:54 pm »
Здравейте момичета,
Първо, пожелавам на всички  да имат възможността да изживеят най-прекрасното чувство в този живот, и да бъдат винаги щастливи. Другото, за което се обръщам към Вас, е молбата ми, да ми помогнете за час при д-р Стаменов. Ако някой разполага с такъв и не се налага вече да го ползва, поради щастливите мигове, които са дошли от само себе си, моля от сърце, да ми пише. Вече имахме два опита, неуспешни, в клиника Щерев, но и се отказахме, тъй като сериозоността към проблемите ни, не беше на нивото, което очаквахме. Благодаря Ви предварително и силно се надяваме, със спътника ми в живота, да се радваме и ние на едно сладко и малко ангелче, но изглежда, че човекът, който може да ни даде тази радост, е д-р Стаменов.
Благодаря предварително!
Доброто ще спаси света!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #211 -: Юли 08, 2013, 15:01:00 pm »
Здравейте момичета,
Първо, пожелавам на всички  да имат възможността да изживеят най-прекрасното чувство в този живот, и да бъдат винаги щастливи. Другото, за което се обръщам към Вас, е молбата ми, да ми помогнете за час при д-р Стаменов. Ако някой разполага с такъв и не се налага вече да го ползва, поради щастливите мигове, които са дошли от само себе си, моля от сърце, да ми пише. Вече имахме два опита, неуспешни, в клиника Щерев, но и се отказахме, тъй като сериозоността към проблемите ни, не беше на нивото, което очаквахме. Благодаря Ви предварително и силно се надяваме, със спътника ми в живота, да се радваме и ние на едно сладко и малко ангелче, но изглежда, че човекът, който може да ни даде тази радост, е д-р Стаменов.
Благодаря предварително!
Здравей Ritanikol, на мен едно момиче от форума искаше да ми услужи със своя час за първичен преглед, но уви от клиниката отказаха категорично. Може би има начин и да ги убедиш, но аз, както и момичето, което бе така отзивчиво и ми предложи часа си, не успяхме.
Желая ти успех все пак!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #212 -: Юли 08, 2013, 15:03:11 pm »
Здравейте, момичета! На 15,07 ми предстоят генетични изследвания. Имам записан час. Може ли да ми кажете как минава консултацията с генетик? Кръвта в "Надежда" я вземат, нали?



*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #213 -: Юли 08, 2013, 15:05:24 pm »
Няма такава практика да се отсъпват часове, но можеш да запишеш (най-добре на място, не по тел.) час за първичен преглед при другите лекари, прим. за д-р Шевкетова има по-ранни часове и така ще влезеш в системата на клиниката, като така или иначе всички тежки случаи се консултират с д-р Стаменов. Успех!
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #214 -: Юли 08, 2013, 17:03:19 pm »
Няма такава практика да се отсъпват часове, но можеш да запишеш (най-добре на място, не по тел.) час за първичен преглед при другите лекари, прим. за д-р Шевкетова има по-ранни часове и така ще влезеш в системата на клиниката, като така или иначе всички тежки случаи се консултират с д-р Стаменов. Успех!
Абсолютно вярно! А д-р Шевкетова е невероятна! А и Фейт е права, че в "Надежда" всички случаи се обсъждат в екип. Освен сутрешния рапорт, около 13.00 ч. и тримата лекари обсъждат резултатите от сутрешните прегледи и направените изследвания, за да решат какво да назначат.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #215 -: Юли 08, 2013, 17:11:03 pm »
Не знам дали за д-р Шефкетова има по-ранни часове. Май и нейният график се е запълнил. Днес докато бях в клиниката, чух момичето, което записва часовете да казва, че първи възможен час е за юни 2014 г., а за д-р Стаменов беше за август, ако съм разбрала правилно. И аз знам, че не може да се преотстъпва час.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #216 -: Юли 08, 2013, 17:15:31 pm »
Ritanikol аз имах час за октомври 2013,но като си взех заповедта ме вмъкнаха по-рано в графика и без проблем преотстъпих часа си на една приятелка. Звъннах по телефона и им дадох нейните три имена, ЕГН, телефон и града, от който е.
Просто момичето, която има записан час може да звънне по тел. или да отиде до клиниката, да каже, че си й приятелка примерно и да им даде твоите данни, както направих аз. Незнам защо отказват, то така или иначе ако не си ти някой друг ще вземе часа, след като се освободи.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #217 -: Юли 08, 2013, 17:23:11 pm »
И аз съм чувала /чела във форума/ за случаи, в които при подадени документи за Фонда от друга клиника, получена заповед и желание за преместване в "Надежда" се записва по-скоро час за старт на процедура, но трябва да е получена заповедта и явно лекарите преценяват конкретния случай /че има направени изследавния от преди това и е ясно състоянието на пациентката и партньора й/.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #218 -: Юли 08, 2013, 17:36:34 pm »
Ами като ми се обадиха да си взема заповедтта, звъннах в клиниката, говорих със Силвия, разбрахме се кога да отида, уж щеще документите да ми ги погледне лекар, но тя ми видя /гледаше само нивата на ФСХ, които бяха отпреди 6-7 мес./, даде ми удостоверение за смяна на клиниката, отидох с него до фонда и си взех заповедта с променено името на клиниката. След това го занесох отново в клиниката и ми дадоха час. Може би 2-3 седм. след това звъннах и преотстъпих часа си.
*

    Ritanikol

  • *
  • 2
  • Здрав дух в здраво тяло!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #219 -: Юли 09, 2013, 09:04:02 am »
Благодаря Ви за отзивчивостта и бързите отговори. Не губим надежда, че все пак някой ден ще можем и ние да "стигнем" до д-р Стаменов. Относно часовете, знам че може да се преотстъпват, нямало никакъв проблем, когато съответното лице информира, че на негово място ще отиде друго лице. Както и да е... Ще успеем, и ако трябва ще чакаме до другата година. Знам, че все някой ден и ние ще държим в ръцете си едно малко слънчице. Само всички да сме живи и здрави!
Доброто ще спаси света!