0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #160 -: Юни 28, 2013, 13:17:19 pm »
Вчера ми беше пункцията,имах 7 фоликула,извадихме 4 Я и днес съм много притеснена-оплодили са се само 2. Ужас! Утре ще ми звъннат как се развиват.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #161 -: Юни 28, 2013, 17:11:36 pm »
Вчера ми беше пункцията,имах 7 фоликула,извадихме 4 Я и днес съм много притеснена-оплодили са се само 2. Ужас! Утре ще ми звъннат как се развиват.
Дано да се делят добре и да стигнете до трансфер. Успех!


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #162 -: Юни 28, 2013, 17:21:24 pm »
Вчера ми беше пункцията,имах 7 фоликула,извадихме 4 Я и днес съм много притеснена-оплодили са се само 2. Ужас! Утре ще ми звъннат как се развиват.
Дано да се делят добре и да стигнете до трансфер. Успех!
Ох, благодаря много! Ужасно ме е страх! Дано,дано,дано! Стискайте палци. :?
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #163 -: Юни 28, 2013, 19:23:13 pm »
pepssi, стискаме палци!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #164 -: Юни 29, 2013, 14:30:24 pm »
Благодаря ви милички за стиснатите палчета-ембриолозите ми звъннаха и казаха,че и двете ембриончета се развиват добре. Малко се поуспокоих. Ще ги връщаме на 5 ден. Дано върнем и двете. Днес ми сложиха и PBMS.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #165 -: Юни 29, 2013, 16:13:33 pm »
Pepssi,спокойно мила важно е качеството,не количеството- и едно ни върши работа,нали :)Стискам ти палци!!!
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #166 -: Юни 29, 2013, 18:40:19 pm »
И аз стискам силно палци и те мисля.С теб сме!

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #167 -: Юни 29, 2013, 18:43:42 pm »
Благодаря много милички! Целувам ви! Успех на всички ви! Ще пиша.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #168 -: Юни 30, 2013, 12:42:35 pm »
Двете ембриончета продължавали да се развиват,но едното било с фрагментации,другото било добре. Утре ще ми звъннат пак и най вероятно във вторник трансфер. Защо въобще ще ги връщаме незнам. :(Явно резултата ще е  :bfn: Еххх момичета,Елонвата въобще не е вълшебна.
« Последна редакция: Юни 30, 2013, 12:44:25 pm от pepssi »
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #169 -: Юни 30, 2013, 13:07:15 pm »
Здравейте, момичета!
От около 1 месец и аз съм пациентка на клиниката и по-конкретно на д-р Стаменов.
Засега започнахме с проследяване на овулацията, която се оказа, че не присъства при мен този месец :( . Досега не съм ходила на фоликулометрия. Вчера докторът видя фоликул 29 мм на левия яйчник и каза, че това изглежда като ЛУФ синдорм. В следващите 2 месеца трябва да се докаже, разбира се. Ако наистина е това, ще се опита с различни дози инжекции. Ако и те не помогнат, докторът каза, че ще пристъпим към ин витро.
Някой имал ли е подобно проблеми?

Много късмет пожелавам на всички и повече сили в борбата за най-прекрасното на света!  :bighug:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #170 -: Юни 30, 2013, 13:09:29 pm »
Пепси, не се отчайвай, може хубавото ембрионче да ти е късмета. Не се предавай! Стискам палци! Не съм била с Елонва, може би в твоя случай не е най-добрата стимулация.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #171 -: Юни 30, 2013, 13:23:54 pm »
Пациентка на д-р Персенска съм. 12-ти ден след трансфер. Сега намерих темата и се връщам да ви чета.

Стимулацията ми беше с Елонва, Менопур и Цитротайд. Полюбопитствах в гугъл тежка или лека е този тип стимулация и той ме прати в тази тема :)
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #172 -: Юни 30, 2013, 14:15:14 pm »
Двете ембриончета продължавали да се развиват,но едното било с фрагментации,другото било добре. Утре ще ми звъннат пак и най вероятно във вторник трансфер. Защо въобще ще ги връщаме незнам. :(Явно резултата ще е  :bfn: Еххх момичета,Елонвата въобще не е вълшебна.
Не отписвай предварително всичко.
След всички опити, които съм направила, ако аз бях в твойта ситуация, щях да откажа трансфера и да събера още 1-2 ембриончета и тогава да ги връщаме.
Не налагам мнение, но те съветвам да се консултираш с доктора и по този въпрос, след като се съмняваш в успеха. Естествено никой не може да предполага какъв ще е резултата и в двата случая.


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #173 -: Юни 30, 2013, 14:17:58 pm »
Пациентка на д-р Персенска съм. 12-ти ден след трансфер. Сега намерих темата и се връщам да ви чета.

Стимулацията ми беше с Елонва, Менопур и Цитротайд. Полюбопитствах в гугъл тежка или лека е този тип стимулация и той ме прати в тази тема :)
Добре дошла и дано да си бременна вече, което всъщност можеш да установиш след като си 12-ти ден след трансфер. Можеш да си направиш един кръвен тест утре и да разбереш какъв е резултата. Успех и чакаме да споделиш!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #174 -: Юни 30, 2013, 14:38:52 pm »
mgstra, вече пуснах на 10-ти ден, рано сутринта, но съм от малък град, кръвта изследват в София, тъй, че резултата ще е утре на обяд.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #175 -: Юни 30, 2013, 14:39:36 pm »
mgstra, вече пуснах на 10-ти ден, рано сутринта, но съм от малък град, кръвта изследват в София, тъй, че резултата ще е утре на обяд.
Дано да е положителен!


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #176 -: Юни 30, 2013, 14:50:08 pm »
Здравейте, момичета!
От около 1 месец и аз съм пациентка на клиниката и по-конкретно на д-р Стаменов.
Засега започнахме с проследяване на овулацията, която се оказа, че не присъства при мен този месец :( . Досега не съм ходила на фоликулометрия. Вчера докторът видя фоликул 29 мм на левия яйчник и каза, че това изглежда като ЛУФ синдорм. В следващите 2 месеца трябва да се докаже, разбира се. Ако наистина е това, ще се опита с различни дози инжекции. Ако и те не помогнат, докторът каза, че ще пристъпим към ин витро.
Някой имал ли е подобно проблеми?

Много късмет пожелавам на всички и повече сили в борбата за най-прекрасното на света!  :bighug:
Здравей, ако само ЛУФ ви е проблема- то той се решава с прегнил, проследяване на О. и секс по график. Ако има и други проблеми вече- ин-витро. Докторът ще прецени най-добре. Много е хубаво, че почти веднага е разбрал какъв може да ви е проблема. Аз съм с ЛУФ. Преди това бях пациентка на клиника Щерев-там ни водеха с неизяснен стерилитет, понеже не си правят труда да проследяват цикъл. Успех в борбата!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #177 -: Юни 30, 2013, 15:23:33 pm »
deizi_83, благодаря ти за отговора!
Засега поне не знам да имаме други проблеми, но тепърва ще се разбере. Прочетох, че на много момичета сЛУФ синдром прегнилът не помага и пристъпват директно към ин витро.
При теб как се развиха нещата с този ЛУФ синдром?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #178 -: Юни 30, 2013, 15:36:06 pm »
Здравейте, момичета! Утре е първият ми преглед при д-р Шефкетова. Кажете ми, моля ви, как минава първит преглед.  :(



*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #179 -: Юни 30, 2013, 17:43:44 pm »
обикновен преглед,запознават се със случаят ти и създават някакъв план,поне при мен беше така