0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #140 -: Юни 24, 2013, 09:31:40 am »
Момичета, имам уговорка с д-р шефкетова на 9-ти ден от цикъла да й се обадя и да отида на преглед. Вчера имах леко зацапване и от днес вече може да се каже, че цикълът ми започна. Въпросът ми е дали зацапването се брои за 1-ви ден или да започна да броя дните от днес?
Зацапването не е брои. Започва да се брои деня, в който има кървене, което е започнало преди 14.00 часа.


Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #141 -: Юни 24, 2013, 09:58:41 am »
една вечер прокървих и отидох в клиниката прегледаха ме, но не виждаха нищо чхг 181,на следващия ден отидох на обяд пак,защото от мен излизаха парцали, но доктора ми каза че в матката всичко е приключило. На другия ден чхг ми беше вече 21, но не са ме преглеждали казаха ,че сама съм го изхвърлила. След 2 дни имах попринцип записан час, който трябваше да е за диагностициране но уви за друго го използвах  :( и не ме прегледаха а ми казаха на следващия ми нормален цикъл да отида на 10 ден за две изследвания да си пусна ..... искам да кажа че съм с нормално зачеване. Ноот спешниа тел мнг ме притесниха ....
цикъл след аборт идва до 30-40 дни. Изчакай.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #142 -: Юни 24, 2013, 10:22:14 am »
Илинор,мила- аз нещо не разбрах- искаш да кажеш,че не си правила инвитро,а си имала спонтанна бременност?И какво са те притеснили от спешния- там обикновенно отговаря някой от тримата лекари и вероятно са ти дали адекватна информация.
Аз имах една бременност ,която започна с ЧХГ 48,на прегледа беше 170,но в матката не видяха  нищо,след 2 дни ЧХГ 190 и пак нищо,съмнения за извънматочна,но нямах прокървяване,нямах болки...нищо и тогава си спомням,че цикъла ми след този опит доста закъсня,но си ми дойде нормално.
точно така спнтанна бременост и съответно спонтанен аборт...... от тел ме притесниха защото казаха че след като нямам нито кюртаж нито абразио не трябва да ми закъснява и с 1 ден и са си запазвам час защото може да имам запушване...... Слава Богу дойде ми вчера и което както deizi83 пише е правилно......отказах си часа тай като нищо няма да може да види доктора.....сега се чудя обаче след като ми е дошло може ли да има запушване  :( дано не
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #143 -: Юни 24, 2013, 12:55:39 pm »
Момичета, имам уговорка с д-р шефкетова на 9-ти ден от цикъла да й се обадя и да отида на преглед. Вчера имах леко зацапване и от днес вече може да се каже, че цикълът ми започна. Въпросът ми е дали зацапването се брои за 1-ви ден или да започна да броя дните от днес?
Зацапването не е брои. Започва да се брои деня, в който има кървене, което е започнало преди 14.00 часа.

Благодаря много. Значи днес е 1-ви ден. Звънях й, но тя не вдигна. Писах й sms, защото така се бяхме уговорили, но и отговор нямам. Някоя от вас контактувала ли е с нея по този начин? кога горе-долу отговарят?



Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #144 -: Юни 24, 2013, 12:58:11 pm »
Момичета, имам уговорка с д-р шефкетова на 9-ти ден от цикъла да й се обадя и да отида на преглед. Вчера имах леко зацапване и от днес вече може да се каже, че цикълът ми започна. Въпросът ми е дали зацапването се брои за 1-ви ден или да започна да броя дните от днес?
Зацапването не е брои. Започва да се брои деня, в който има кървене, което е започнало преди 14.00 часа.

Благодаря много. Значи днес е 1-ви ден. Звънях й, но тя не вдигна. Писах й sms, защото така се бяхме уговорили, но и отговор нямам. Някоя от вас контактувала ли е с нея по този начин? кога горе-долу отговарят?
аз не разбрах защо на нея звъниш. Обаждаш се и си записваш час за преглед на регистратурата.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #145 -: Юни 24, 2013, 13:45:29 pm »
Момичета, имам уговорка с д-р шефкетова на 9-ти ден от цикъла да й се обадя и да отида на преглед. Вчера имах леко зацапване и от днес вече може да се каже, че цикълът ми започна. Въпросът ми е дали зацапването се брои за 1-ви ден или да започна да броя дните от днес?
Зацапването не е брои. Започва да се брои деня, в който има кървене, което е започнало преди 14.00 часа.

Благодаря много. Значи днес е 1-ви ден. Звънях й, но тя не вдигна. Писах й sms, защото така се бяхме уговорили, но и отговор нямам. Някоя от вас контактувала ли е с нея по този начин? кога горе-долу отговарят?
аз не разбрах защо на нея звъниш. Обаждаш се и си записваш час за преглед на регистратурата.

Когато тръгвах от прегледа, така ми каза. Звънни ми на мен. И аз от това се учудих.



*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #146 -: Юни 25, 2013, 08:58:04 am »
Аз от 3 дена не мога да се свържа с др Персенска. В събота й пратих смс дали 22 ден е късно за инжекция, но вчера получих отговор с резултата от биопсията 8O Звънях снощи към 19 ч., защото реших, че така няма да стане, но...не ми вдига. И сега съм в чуденка какво да правя, пак ли да й звъня, незнам вече какво да правя?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #147 -: Юни 25, 2013, 09:40:59 am »
Звъни пак. Забелязала съм, че обикновено вдига около 13-13.30 ч. Това е времето между сутрешните и следобедните прегледи и понякога има възможност да отговаря на телефона. 
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #148 -: Юни 25, 2013, 19:30:58 pm »
Момичета каква е цената на вирусологията  в клиниката?
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #149 -: Юни 25, 2013, 20:24:17 pm »
Момичета, май нашите лекари няма да ги има известно време, това е публикувано във ФБ страницата на клиниката:
"Скъпи приятели,
от 5 до 10.7.2013г. д-р Стаменов, д-р Персенска и д-р Шефкетова ще бъдат в Лондон на международен конгрес.

екип "Надежда"

Предвид написаното тук имам питане. Ако реша да запиша час и утре ми е първи ден от МЦ, дали биха ме поели за една лека стимулацийка с Клостилче ? Въпросът ми е по-скоро дали някое момиче е записвало час и ще стартира опит предвид отсъствието на лекарите ? Благодаря.
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #150 -: Юни 25, 2013, 21:10:47 pm »
Момичета каква е цената на вирусологията  в клиниката?
Февруари беше 52 лв. на партньор.


*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #151 -: Юни 25, 2013, 21:40:54 pm »

[/quote]
Февруари беше 52 лв. на партньор.
[/quote]Благодаря!
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #152 -: Юни 26, 2013, 07:46:44 am »
Момичета,
знаете ли дали ще се записват часове за дните 05-10.07, когато ще отсъстват лекарите?
Много ми е важно да знам, защото тогава ще за стартиране на ЕЦ.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #153 -: Юни 26, 2013, 10:43:32 am »
Ново 20. Звъннах, но нямало никакви свободни часове. На мен ми дойде днес и исках час за утре, петък или събота ... НО чак след 15.07., а за д-р Шевкетова и д-р Перси можело и около 10.07.-е, ок,но тогава ми е късно за хапченца./10-ти ден от МЦ/ Как мога да знам кога ще ми дойде, за да звънна 1 мес.по-рано и да направя ЕЦ /лека стимулация/???
Моля, ако някой ще ходи днес или утре и ако му е удобно разбира се, да попита и на място.
Дали просто съм карък този месец и всичко е заето или това се случва често?
« Последна редакция: Юни 26, 2013, 10:52:07 am от evita1717 »
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #154 -: Юни 26, 2013, 10:44:50 am »
Момичета,
знаете ли дали ще се записват часове за дните 05-10.07, когато ще отсъстват лекарите?
Много ми е важно да знам, защото тогава ще за стартиране на ЕЦ.
ами след като ще отсъстват лекарите, едва ли...
освен ако не искаш някоя от акушерките да те прегледа :lol: :lol: :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #155 -: Юни 26, 2013, 12:10:12 pm »
Часове за тогава не записват. И на мен ми трябваше за 9, но ми дадоха за 11.07. и то за блокираща инжекция.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #156 -: Юни 26, 2013, 18:46:36 pm »
Часове за тогава не записват. И на мен ми трябваше за 9, но ми дадоха за 11.07. и то за блокираща инжекция.

благодаря за инфото
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #157 -: Юни 26, 2013, 21:06:49 pm »

Февруари беше 52 лв. на партньор.
[/quote]Благодаря!
[/quote]

Сега е 55лв -инфо от днес
*
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #158 -: Юни 26, 2013, 21:44:30 pm »
Да, и аз платих днес 55 лв.
Re: Пациентки на клиника Надежда - тема 17
« Отговор #159 -: Юни 27, 2013, 15:14:33 pm »
Отдавам апартамент под наем на момичета в процедура - обзаведен е напълно, подходящ е за двама души, има удобен транспорт до Надежда, Щерев и 1 АГ София.
Цена на вечер - 50лв. При по-дълъг престой - отстъпки.
При интерес пишете ми на лични.