0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #500 -: Юни 12, 2013, 20:41:22 pm »
Аз съм цял ден с телефон в ръка -чакайки но ще се разбере, нали съм обещала темички и за двете. :P
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #501 -: Юни 12, 2013, 20:42:34 pm »
Извинете не знам защо не е излязла иконката.Ще опитам пак :cloud:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #502 -: Юни 12, 2013, 21:40:02 pm »
Бубулина, благодаря ти, но аз не се смятам за такава :) Ще чакам като пораснат децата, ако ми го кажат те, ще е най-голямото признание за мен :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #503 -: Юни 12, 2013, 22:35:57 pm »
Здравейте,
още ли нямаме новини от Анди и Респектче... :)
явно голямо бебегушкане пада и няма време за пост  :crossfingers:
Моят корем е грандиозен, според мен си :) а до сега съм качила 12 килограма  :oops:
как ще свалям незнам, но на моята структура сериозно си личат... чувствам се като параход... даже походката ми се измени... дано всичко се връща, след раждането, че незнам бебка какво ще прави с такава мама дебелана...  :balk_112:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #504 -: Юни 12, 2013, 22:46:43 pm »
хихи параход ми звучи точното определение. :) :) :) по - точно и от кит, с което аз се сравнявах досега.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #505 -: Юни 12, 2013, 23:02:13 pm »
Спокойно, всичко се сваля :) Особено като проходят мъниците.
Преди да забременея бях 52 кг. Отидох да раждам 75 кг. Баш мечка си бях :lol: От болницата излязох 66 кг.
Останали са ми едни досадни 2 кг, които ту ги свалям, ту ги качвам.

Леко раждане и здрави бебета ви желая! Всичко друго се оправя.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #506 -: Юни 12, 2013, 23:12:11 pm »
Останали са ми едни досадни 2 кг, които ту ги свалям, ту ги качвам.
Че ти имаш ли 50 кила? Специално ходих да гледам снимката от ДРЗ, където сме една до друга. Какво имаш да сваляш, не мога да разбера?

Да ме прощавате за нахлуването в бременната тема, ама пуста клюкарска природа  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #507 -: Юни 12, 2013, 23:17:54 pm »
Всички бременни усвояват патешката походка рано или късно.

Респект, накарай ги внимателно да замерят бебето! Мисля, че ако е към 3,5 кг, ще се справиш. Виж, ако е към 4, тогава е друга работа.
Имам една приятелка, която роди бебе 4300 по естествен път и с много шевове. Тя държеше да ражда така, ама й бяха казали, че бебето е 3300. Иначе щеше да се навие на секцио. Така че замерването е много важно.

А за коремите -  първия път започнаха да ми честитят в края на шестия, а втория - в началото на четвъртия. Тогава коремът ми изобщо не спадна след стимулацията, а направо си расна девет месеца.   :lol:
« Последна редакция: Юни 12, 2013, 23:19:56 pm от blue_sky »

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #508 -: Юни 12, 2013, 23:36:40 pm »
Же, имам бе. 54 кила съм шЪ ме прощаваш.

Извинете за спама.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #509 -: Юни 12, 2013, 23:54:40 pm »
Же, имам бе. 54 кила съм шЪ ме прощаваш.
Шъ мъ прощаваш ти, ама ти е счупен кантара  :lol: Аз съм 52.
Ае, изчезвам, докато някои другарки не са се изпотрепали да отварят темата, забелязвайки зачестилото ми участие при бременните  :lol: 




*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #510 -: Юни 13, 2013, 00:27:27 am »
Китове, параходи, да направят път  :lol: Аз бях дирижабъл  :lol:
А тези двете дебелите да не се фукат с тежестите си на въшки, че като ги видя другия път, в устата ще им бутам храната, да станат колкото мен   :lol:
Гледам за бебета, ама се крият още :)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #511 -: Юни 13, 2013, 01:28:06 am »
 Здравейте мамчета, аз оооще съм тук, извинете ме, че не успях да надникна по-рано, така ми се спеше, че едвам се прибрах от болницата и направо си легнах /от втвърдяване на корема и вълнение за прегледа не успях да се наспя/ А сега пак не ми се спи  :)
Та на кратко да кажа какво е положението: Писна ми да го повтарям но - никакви индикации за раждане, никакво разкритие, шийка нормална osi_8  тоновете на бебка са добре. След дълги уговорки, тъй като моя док ще е в отпуска до другата седмица, няма смисъл да лежа и чакам  в отделението, отделно да се стресирам гледайки други родилки. Последно ще си чакам вкъщи до началото на другата седмица  /периодично ще се чуваме и виждаме с доки/ и в краен случай понеделник или вторник на системи и... секцио  :?

За коремчето искам да добавя, на мен ми пролича някъде към 5ти месец, доста съм дребна иначе около 1.60 висока и около 45 кг. бях, в началото на бременността от гадене и повръщане се стопих почти до 40кг, сега съм около 57-58кг. До 8ми месец корема ми беше малък и изведнъж стана доста огромен и остър :) Моя доки също твърди, че няма да мога да родя нормално, бебето било голямо за мен /около 3.500кг. е уж/.

Какво ли е положението при Респект??? Не получих смс и си мисля, че и при нея още няма нещо ново, предполагам, че ще чака под наблюдение, тъй като 3-4 дена не се счита за преносване. Надявам се и стискам палци поне тя да се похвали скоро  :youwoman:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #512 -: Юни 13, 2013, 09:20:10 am »
Добро утро
ади бе моми, нямаме ли още бебета :lol:
гледам споменавате, параходи, китове, аз вървя към тип хипопотам :lol:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #513 -: Юни 13, 2013, 11:02:53 am »
didka_moni,кога ще си на преглед за сърчице.Трябва напълно ли да си влязла в осмата седмица?И как точно започват да се броят?
  Извинете ме момичета,че просто така влязох в темата и започнах да пиша.Но от това чакане на бебоци някакси не ми се пишеше за мен.Аз съм в шеста седмица след успешна процедура и осем години борба.Не се престрашавах да го споделя,защото някога имах два ранни спонтанни аборта.Но се надявам и съм почти сигурна,че този път ще го докарам до финал.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #514 -: Юни 13, 2013, 11:42:47 am »
Анди , Респект аз се вълнувам, пък си представям вие лелеллелелеллел   :) :) :)
Joly добре дошла и лека бременност до термин.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #515 -: Юни 13, 2013, 11:44:56 am »
Здравейте момичета , да се запиша и аз в темата, до сега само я четях. До сега почти нямах оплаквания с изключение на малко главоболие, но от няколко дена вечер ми е много лошо, храната ми е до гърлото и направо не се трае. Сутрин и през деня нямам никакви проблеми. Първо си мислех ,че може да е от хапчетата Матофер Фол , но не съм сигурна  :ask: . Правих ранен БХС по нареждане на Д-р Белчева, на ехото всичко е наред, в понеделник ще излязат кръвните и ще видим и там как е.




*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #516 -: Юни 13, 2013, 12:03:51 pm »
Ехааа напълни се с нови майчета  :lol:
Добре дошли на desii и на joly :bighug:

Имаме ли новини??? :P


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #517 -: Юни 13, 2013, 13:38:30 pm »
Здравейте момичета! Аз съм в 7 г.с., втора бременност, имам момиченце на 3 годинки. Още не съм ходила на преглед, имам час за 18.06 и тогава сигурно ще можем да чуем и сърчицето. И аз съм с ужасно главоболие и гадене, и как само ми се спи - постоянно.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #518 -: Юни 13, 2013, 15:48:51 pm »
Ох, момичета, да ви се оплача... Не помня кога ми пролича корема, накрая си беше направо огромен, но сега положението е направо плачевно  :balk_146: Корем, г...з, баджаци - ужас... Вчера водя каката за снимка на зъбките, а там една огромна опашка. И познайте - мен ме изпратиха навън "на въздух", веднага ми довлякоха стол да седна и докато включа защо е това внимание, една жена от опашката ми пожела леко раждане  osi_12 Искам си 54-те килограмааа и повече няма да облека тази рокля  :x Е, поне ни пуснаха да минем първи  :?
Анди, ти да не си си объркала термина  :lol: Май-май Респект те е изпреварила. Стискам палци и на двете ви след толкова чакане да е бързо и леко раждането  :balk_91:
Много се радвам, че тази темичка се запълва с нови бременелки. Лека и спокойна бременност, момичета  :D


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #519 -: Юни 13, 2013, 16:27:33 pm »
Благодаря много за гостоприемството. :lol:
Desii, и аз съм при Белчева.