0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« -: Април 11, 2013, 12:24:07 pm »
здравейте всички момичета!да споделя и аз .на 01.04.правихме 1-ва инсеменация в клиниката на д-р щерев ,всичко мина ок и сега очаквам датата за теста :bfp:
дано да е вида!!!иначе имам дете на 12г. и второто, с инсе мина без стимулация на естествена овулация с 93% подвижност.пия фолиева к-на,аспорин протект и утрогестан ваг.
Да попитам има ли някой забременял от 1-вия път? Много се надявам но това е божа работа!Успех на Всичко в чакането!!! osi_9 osi_9
« Последна редакция: Април 11, 2013, 23:16:46 pm от sixsens »
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #1 -: Април 13, 2013, 14:39:20 pm »
здравей!
От всичко което съм чела за инсеминацията -шанса да е успешна първия път е много малко вероятна.Аз имам една неуспешна през месец февруари.На 5.04 ми направиха втора,а на 6.04 реинсеминация. сега всичко е въпрос на търпение и късмет. На 27.04 ще правя кръвен тест.Искрено се надявам да излезе положителен.Желая ти успех и ти стискам палци да е  :bfp:
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #2 -: Април 15, 2013, 14:43:28 pm »
благодаря за разбирането !момичета ,има ли някой вече с тест за бременност от инсеменация м.март 2013?
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #3 -: Април 17, 2013, 08:35:23 am »
Аз отново да се запиша..... четвърта инсеминация - неуспешна!!! И така.... ще подавам документи за фонда  :balk_144:
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #4 -: Април 19, 2013, 18:54:59 pm »
 juliana83 мога само да си представям как се чувстваш,но не се отчайвай.За всяко нещо си има време.сигурна съм че ще се получат нещата.просто трябва да се въоръжим с огромно търпение.Желая ти много късмет и усмивки.
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #5 -: Април 20, 2013, 08:39:04 am »
Здравейте,момичета.Нова съм във форума,макар да чета публикациите тук от години.Опитваме за бебче от 7 години.Имам 1 неуспешна инсеминация преди 2 години.Втората я направихме миналия месец на 24.03.2013.Реинсеминация на 26.03.2013г. Напрвихме я на естествен цикъл,но 4 дни след това пуснах прогестерон,който беше10 и докторът ми назначи първоначално прегнил 10000 единици и после през 5 дни по 5000Е.,Утрогестан 3*2 вагинално,3*1 орално,магнерот,но шпа,фолиева и селен,пия еутирокс от вчера по 50мг,преди това бях на 37,5.
Правих кръвен тест,който на 15.03. беше 38.8 ,след узи на същият ден докторът каза,че според него има нещо,но не може да каже какво точно е .Лигавицата била разкошна хахаха.Последва тест на ЧХГ на 18.03.,който отчете 59.2.Според него се движи доста бавно.От 18.03 до сега съм толкова разстроена,че просто не мота да спя,да се храня.В понеделник съм на преглед ,но просто не знам как ще издържа.Изчетох за този прегнил толкова много,че просто не знам вече какво да мисля.Според вас дали тези резултати са от него и защо толкова бавно се покачва това ЧХГ да му се не види.Нямам никакви,ама абсолютно никакви признаци на бременност,освен ТТ 37.2 вечер.БТ не съм мерила никога и не мисля,че ще я премеря някога.Ако някоя от вас може да ми помогне с инфо или да сподели подобна история ,ще съм много благодарна.Забравих да спомена,че от ччера имам много слабо,ама много слабо кафеникаво зацапване,даже не е и течение.Цикълът ми е много редовен.Последен на 13.03.  Моля ви дайте мнение,какво да очаквам....Много объркано го написах май,но такава съм и аз в момента,извинете ме...
*
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #6 -: Април 21, 2013, 10:07:31 am »
Здравейте , момичета!
Реших и аз да се запиша с моята първа инсеминация, тя беше на 16.04.2013г. Нямам никакви надежди да съм бременна, понеже мисля, че деня за инсеминация беше 15,04, тоест на 13-ти ден от М.Ц, по принцип на този ден ми е овулацията. Иначе как ме стимулираха, от 5 -ти до 9-ти ден костилбегит, от 9-ти ден естрофем 3*1, на 12-ти ден в 13 часа ми биха прегнил 5000, от 14-ти ден дуфастон 2*1, от 16-ти ден утрогестан 2*1 вагинално. Успех на всички вас, мили момичета, бъдете позитивни , въпреки всичко.
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #7 -: Април 21, 2013, 13:54:15 pm »
Здравей kremenka,не ми се иска да те обезкуражавам,но мисля че не се е получило при теб/дано не съм права/
Първата ми имнсеминация беше на 23.03.и аз като теб започнах да приемам лекарства -биеха ми прегнил през 5 дни,Утрогестан 2х2 таб  вагинално и прегнакеър по 1 таб дневно.Всичко добре,цикъла ми се бавеше.Не издържах и си направих ур тест за бременност-резултата беше доста не отчетлив/втората чертичка беше Розова и доста бледа.След няколко дни си направих 2 ри тест-същото положение.цикълът ми се бавеше повече от 10 дни и вече беше убийствено чакането.отидох на лекар за преглед на видеозон-отговора беше,че е много рано да се дава точен отговор и да отида след 2 седмици.отново зачаках-нямах избор.Но на 22.03 прокървих-слабо кафеникаво течение.Не бях сигурна какво е точно и на следващия ден отидох при лекуващия ми доктор.Направи ми кръвен тест и се оказа че не съм бременна.на 5.04 направихме 2 ра инсеминация,а на 6.04 реинсеминация.Днес е 16 ден от процедурата ,но нямам представа дали е станало.на 19.04 си направих тест-отрицателен.На 27.04 съм за кръвен тест.ще чакам до тогава пък каквото покаже.не съм на 100 % сигурна във точният резултат на теста,защото прегнила оказва голямо влияние.Напълно те разбирам как се чувстваш-ужасно е да нямаш отговор на толкова важен въпрос.Не се отчайвай,изчакай,ако не е станало сега ,ще опитате пак  и пак ...Сигурна съм че ще стане.просто трябва време на мъничкото човече да дойде при нас.Желая ти много късмет и успех.Стискам ти палци да видиш така желаните   :bfp:
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #8 -: Април 21, 2013, 14:55:30 pm »
 desism БРЕМЕННА СЪМ!!!!!! Току що се върнах от преглед заради кървенето.Доки ми го показа-2 седмичен зародиш-,,МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА,САМО ДАНО ОЦЕЛЕЕ stork-girl,Моля се всеки миг от както излязох от кабинета.Докторът ми каза да си пия лекарствата и да отида пак на узи в края на седмицата!!! целувки и не губи надежда......На мен тази ми е втора,първата беше неуспешна заради щитовидната ми жлеза и прогестерона/нисък в ЛФ/.Ти имаш ли такива проблеми?
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #9 -: Април 21, 2013, 15:08:45 pm »
kremenka чудесна новина !!!Много се радвам за теб !това е най хубавото нещо !
Аз нямам проблеми,според доктора всичко ми е ок,проблема е във съпруга ми.има лоша спермограма.
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #10 -: Април 21, 2013, 15:25:41 pm »
kremenka чудесна новина !!!Много се радвам за теб !това е най хубавото нещо !
Аз нямам проблеми,според доктора всичко ми е ок,проблема е във съпруга ми.има лоша спермограма.


И ние сме с мъжки фактор,за това правим инсе.При нас добрата морфология е само 4%.
Не се отчайвайте само....Надежда винаги има..Сега ме мъчи това кървене..Така да ми е свито сърцето от притеснение..Дано спре проклетото кървене ..
Дали да не направя тези дни още един кръвен?Ти какво ще кажеш?Доки каза ,че бавно ми нарастват стойностите..Ужас...дано се размине най-лошото...На теб кога ти е теста сега?
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #11 -: Април 21, 2013, 15:36:21 pm »
доктора не ти ли каза на какво се дължи това кървене? не можа да няма причина за него!
Не е лоша идея ад си направиш още един тест след няколко дни .трябва много да се пазиш сега и да внимаваш.
аз ще ходя на 27.04 за кръвен тест
ти във коя болница си ?
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #12 -: Април 21, 2013, 15:46:33 pm »
не ,не го и питах...Каза само да се пазя и да си пия лекарствата.Ако е решило да не се зъдэржи,няма кой да го спре...В МБАЛ Бургас съм.
А ти?
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #13 -: Април 21, 2013, 15:55:54 pm »
аз ходя в Репробиомед в София лекуващ ми е др. Николов
намерих в нета една много готина страница за бременността по седмици  www.doctormalchev.com има доста интересни подробности за цялата бременност -надявам се да ти хареса
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #14 -: Април 22, 2013, 10:41:20 am »
desism Аз съм пациентка на майка му-д-р Табакова :wink:Той ми прави лапарото обаче..Сутринта ембриончето падна след много болки и не толкова силно кървене...В новата клиника в Бургас съм тяхна пациентка.
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #15 -: Април 22, 2013, 14:10:52 pm »
честито и от мен! много се радвам да се похваля и аз съм бременна след 1 инсеменацияизвършена на 01.04. 13г. и сега на 29.04 съм на лекар.Стискайте палци всичко да е наред.Много се вълнувам и се надявам да споделяме все повече такива новини.Вярвайте и ще видите че ще стане.уУСПЕХ НА ВСИЧКИ!!! :bori_014:
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #16 -: Април 22, 2013, 19:40:42 pm »
kremenka много съжалявам за случилото се.Надявам се да намериш сили и да го приемеш.всичко ще бъде наред-въпрос на време е. не губи вяра. много боли ,но ще се справиш. Наистина много съжалявам.
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #17 -: Април 22, 2013, 19:43:21 pm »
 vesela11 -честито,радвам се за теб.браво !!!!чудесна новина
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #18 -: Април 22, 2013, 19:48:21 pm »
честито и от мен! много се радвам да се похваля и аз съм бременна след 1 инсеменацияизвършена на 01.04. 13г. и сега на 29.04 съм на лекар.Стискайте палци всичко да е наред.Много се вълнувам и се надявам да споделяме все повече такива новини.Вярвайте и ще видите че ще стане.уУСПЕХ НА ВСИЧКИ!!! :bori_014:
Честитооооо,дано всичко е наред!!!!!!
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Инсеминации - април, май, юни 2013г.
« Отговор #19 -: Април 22, 2013, 19:50:44 pm »
desism  Кажи ми моля те,защо сега ме боли корема,сякаш някой ми е човъркал вътре?Не ми тече вече така силно кръв,даже почти няма нищо,нещо малко розово капе..Кога трябва да тръгне цикъла според теб и наложащо ли ще е кюретаж/умирам от страх/????Пиех утрогестан и биех прегнил,дали ще повлияят-вече съм ги спряла..