0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #560 -: Юни 09, 2013, 13:06:08 pm »
Ами добре съм нямам никакви симптоми до преди ден два ме болеше корема ниско долу ( не знам дали е добре или не) изписаха ми но-шпа сега вече нямам така болки , но пак го пия и така. А при теб как са нещата
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #561 -: Юни 09, 2013, 13:36:07 pm »
Ами и мен от време на време ме боли така за 5 минутки,но аз всеки ден имам изписан нош па  и така други оплаквания нямам,реших утре и вдругиден да отида до обяд на работа и после до прегледа не ходя.

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #562 -: Юни 09, 2013, 16:15:08 pm »
Аз попринцип почивам и не ходя на работа още от първата блокираща инжекция. Ако се чувстваш добре си ходи на работа, но пък слушай и док.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #563 -: Юни 09, 2013, 16:22:17 pm »
Ами и мен от време на време ме боли така за 5 минутки,но аз всеки ден имам изписан нош па  и така други оплаквания нямам,реших утре и вдругиден да отида до обяд на работа и после до прегледа не ходя.
Аз не съм спирала да работя до деня, в който влязох в болницата да раждам. А бях и със серклаж. Но ако доктора има някакви сериозни основания за препоръката му, редно е да се съобразиш.


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #564 -: Юни 10, 2013, 17:10:34 pm »
момичета здравейте,искам да попитам нещо-преди 18 дни ми правиха трансфер и теста е положителен,но днес ми се появи леко зацапване и болки ниско долу в корема,това нормално ли е
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #565 -: Юни 10, 2013, 17:21:17 pm »
Честито за положителния тест.Ако наистина е леко зацапване мисля ,че няма проблем,лягаш и пазиш леглото,но аз бих звъннала на лекуващия лекар и можеш да вземеш нош па предполагам за  болките.Успех и пиши как си.                                                                                                                                              Авалон какво става мина ли преглед? Дано всичко да наред.                 

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #566 -: Юни 10, 2013, 17:30:48 pm »
Честито за положителния тест.Ако наистина е леко зацапване мисля ,че няма проблем,лягаш и пазиш леглото,но аз бих звъннала на лекуващия лекар и можеш да вземеш нош па предполагам за  болките.Успех и пиши как си.                                                                                                                                              Авалон какво става мина ли преглед? Дано всичко да наред.               
мерси много
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #567 -: Юни 10, 2013, 19:15:35 pm »
момичета здравейте,искам да попитам нещо-преди 18 дни ми правиха трансфер и теста е положителен,но днес ми се появи леко зацапване и болки ниско долу в корема,това нормално ли е
Аз също мисля, че е най-добре е да се обадиш на лекаря си, възможно е да ти спре клексан, фраксипатин, аспирин протект (или подобен медикамент ако имаш назначен) за кратко време.

Моя преглед мина, едно сакче. За сега всичко изглежда наред. Продължавам си хаповете и на 18ти пак.
Продължавам да нямам никакви симптоми , но не се и вторачвам дали нещо не ме придърпва тук или там или да ме приболява или тежи .... единствено, че съм се подула нещо, ама пусто като умирам за бобец в гърне - та от него ще да е  :oops:.

По отношение на лежането. По препоръка се търкалях у дома три дни след трансфера, макар, че и те ми се видяха цяла вечност, след това си ходя на работа. Два пъти попитах (вкл. и вчера) за препоръки за начина ми на живот - нормален както до сега. Естествено нямам намерение да бягам и да вдигм чували с картофи  :wink: . Чувствам се добре и внимавам .... малко като "носят ме мамо влачат ме"  :lol: и така.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #568 -: Юни 10, 2013, 20:16:27 pm »
Авалон честито сакче . Пожелавам всичко да е наред до края
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #569 -: Юни 10, 2013, 20:21:29 pm »
Обадих се на докторката,спирам фраксипарина и почвам но шпа,на 14 съм при нея
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #570 -: Юни 10, 2013, 21:05:10 pm »
първият преглед след теста с вагинален ехограф ли е
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #571 -: Юни 10, 2013, 21:32:12 pm »
първият преглед след теста с вагинален ехограф ли е

Да, но не се притеснявай, докторите са много внимателни  :P

avallon честито ти сакче, а като чуеш сърчицето ако знаеш, какъв мил звук е това  :bighug:




*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #572 -: Юни 11, 2013, 08:22:35 am »
Avallon  хайде честито сакче,радвам се за теб,нека всичко да върви без проблем. :wink:

2411 радвам се ,че сте намерили решение, бързо да премине всичко и успех на прегледа  :crossfingers:

.... единствено, че съм се подула нещо, ама пусто като умирам за бобец в гърне - та от него ще да е  :oops:.
сигурна да си  :D.Аз не съм яла боб  сигурно 2-3 месеца,а сега изобщо неща и да чуя за него ,че и без това съм с подут корем.

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #573 -: Юни 12, 2013, 10:48:06 am »
Здравейте момичета!
Sara68 как са нещата при теб ,ще има ли трансфер?
 
Asenceto ти как си,кога е датата на теста ,май наближава,стискам много палци  :crossfingers:

Веси още малко остана до прегледа,нали?
И аз вече нямам търпение да дойде утре,дано всичко да е наред.

*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #574 -: Юни 12, 2013, 11:17:26 am »
Аманда,следя ви всички и ви стискам палци на прегледите всичко да е ок!!!
При мен нещата вървят със скоростта на костенурка :)малко съм разочарована и объркана,защото  имах  блокаж ,който като край беше напразно,защото пак се оказа,че няма донор( по донорска програма съм) и ....няма и трансфер,но......сега малко се поуспокоих,пия си лекарствата и си
 чакам прегледа на 19.06
Успех на всички момичета!!!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #575 -: Юни 12, 2013, 11:20:48 am »
Съжалявам миличка ,че така се е получило,дано по-скоро да има развитие и успех на прегледа. :bighug:

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #576 -: Юни 12, 2013, 12:21:42 pm »
Ох какво да ви кажа момичета - чакам с нетърпение и се моля всичко да е наред. Много далечен ми беше прегледа каквото и да си говорим все едно още един трансфер изчаках. Ако и още след 14 дена после ми кажат да чакам и за сърце и може и да припаткам вече.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #577 -: Юни 12, 2013, 14:07:08 pm »
Ох какво да ви кажа момичета - чакам с нетърпение и се моля всичко да е наред. Много далечен ми беше прегледа каквото и да си говорим все едно още един трансфер изчаках. Ако и още след 14 дена после ми кажат да чакам и за сърце и може и да припаткам вече.

vesito90, без да те отчайвам, ама тепърва започва чакането :) Първо - плодно сакче, после - сърчице, чакане края на 12 г.с, първи биохимичен скрининг и т.н. Въобще, поне за мен, последните няколко месеца минават в чакане на следващия преглед. И предполагам, че ще е така до края :)
Стискам палци. Убедена съм, че всичко ще бъде наред. Успех. :balk_602:
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #578 -: Юни 12, 2013, 18:14:04 pm »
Аз да видя веднъж , че всичко се развива както трябва и , че всичко е наред и , че има все пак нещо там в мен мисля , че ще съм по спокойна в чакането.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #579 -: Юни 12, 2013, 19:10:12 pm »
Аз да видя веднъж , че всичко се развива както трябва и , че всичко е наред и , че има все пак нещо там в мен мисля , че ще съм по спокойна в чакането.

Аха, аха и аз така си мислех, пък за всеки преглед треперя, там ли са, наред ли са и такива все подобни   :lol:

Саричка68 дано има развой положителен вече при теб! Ще ти пиша на ЛС :lol: