0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #660 -: Юни 21, 2013, 15:01:18 pm »
Момичета здравейте,аз тази сутрин получих кафеникаво зацапване,звъннах на Док и тя каза да си бия Папаверин 2 ампули и да лежа,забравих само да я питам дали да си пия нош па-то,тъй като аз го пия всеки ден още след трансфера.Вие какво ще кажете,или пак да званя ва Док да питам?

Аз също съм с такова зацапване от 3 дни,слагат ми папаверин и си гълтам и но шпа.
Дано скоро да спре.Почиваи си стабилно.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #661 -: Юни 21, 2013, 15:19:07 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова в тази тема, до сега бях в темичките по ФАР, но вече си взехме заповедта и началото на месец Юли стартираме. Имам едно питане. Дочух, че не било удачно да се прави инвитро в жегите, но докторката ми нищо не каза, не че съм я питала, но си мислех, че ако е така тя ще ме посъветва кога да започнем. Мен обаче ме гложди това и затова питам вас, ако някой знае нещо.
Таня Филипова
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #662 -: Юни 21, 2013, 15:20:50 pm »
Момичета здравейте,аз тази сутрин получих кафеникаво зацапване,звъннах на Док и тя каза да си бия Папаверин 2 ампули и да лежа,забравих само да я питам дали да си пия нош па-то,тъй като аз го пия всеки ден още след трансфера.Вие какво ще кажете,или пак да званя ва Док да питам?

Аз също съм с такова зацапване от 3 дни,слагат ми папаверин и си гълтам и но шпа.
Дано скоро да спре.Почиваи си стабилно.
на теб казаха ли ти от какво е това зацапване
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #663 -: Юни 21, 2013, 15:43:51 pm »
Утре съм на преглед и ще разбера...надявам се.
А ти разбра ли за твойто от къде е причината...гледам,че ту го има ту го няма  :?
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #664 -: Юни 21, 2013, 15:47:46 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова в тази тема, до сега бях в темичките по ФАР, но вече си взехме заповедта и началото на месец Юли стартираме. Имам едно питане. Дочух, че не било удачно да се прави инвитро в жегите, но докторката ми нищо не каза, не че съм я питала, но си мислех, че ако е така тя ще ме посъветва кога да започнем. Мен обаче ме гложди това и затова питам вас, ако някой знае нещо.
За пръв път чувам такова нещо,не виждам логика да не може 8O
Успех ти желая ;) Стискаме ти палци  stork-girl
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #665 -: Юни 21, 2013, 15:52:00 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова в тази тема, до сега бях в темичките по ФАР, но вече си взехме заповедта и началото на месец Юли стартираме. Имам едно питане. Дочух, че не било удачно да се прави инвитро в жегите, но докторката ми нищо не каза, не че съм я питала, но си мислех, че ако е така тя ще ме посъветва кога да започнем. Мен обаче ме гложди това и затова питам вас, ако някой знае нещо.
За пръв път чувам такова нещо,не виждам логика да не може 8O
Успех ти желая ;) Стискаме ти палци  stork-girl
Не, че не може, но не всеки се чувства добре от комбинацията хормонална стимулация и жега.
Всеки сам трябва да си прецени!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #666 -: Юни 21, 2013, 15:55:20 pm »
никой не ми казва,а чак другият петък съм на преглед
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #667 -: Юни 21, 2013, 15:58:13 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова в тази тема, до сега бях в темичките по ФАР, но вече си взехме заповедта и началото на месец Юли стартираме. Имам едно питане. Дочух, че не било удачно да се прави инвитро в жегите, но докторката ми нищо не каза, не че съм я питала, но си мислех, че ако е така тя ще ме посъветва кога да започнем. Мен обаче ме гложди това и затова питам вас, ако някой знае нещо.
За пръв път чувам такова нещо,не виждам логика да не може 8O
Успех ти желая ;) Стискаме ти палци  stork-girl


Сега вече съм спокойна, благодаря и се радвам, че ви има  :)
Таня Филипова
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #668 -: Юни 21, 2013, 16:19:45 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова в тази тема, до сега бях в темичките по ФАР, но вече си взехме заповедта и началото на месец Юли стартираме. Имам едно питане. Дочух, че не било удачно да се прави инвитро в жегите, но докторката ми нищо не каза, не че съм я питала, но си мислех, че ако е така тя ще ме посъветва кога да започнем. Мен обаче ме гложди това и затова питам вас, ако някой знае нещо.
Моят лекар, д-р Стаменов също не ми е правил процедури през жегите. Аз лично бих изчакала жегите да отминат. Дейзи е права. Като те натъпчат с хормони в тия жеги, може да не почувстваш добре. Аз съм правила 4 ИКСИ процедури - 3 през периода февруари-април и 1 м. май и тогава ми беше зле, заради жегите. Но ти си решаваш. В тези процедури най-важното е да не се бърза, да си направила всички изследвания, за да се избере най-правилният момент. Лично мнение.
 Желая ти успех!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #669 -: Юни 21, 2013, 16:25:57 pm »
никой не ми казва,а чак другият петък съм на преглед
Миналата година в ранните г.с. и аз имах зацапвания. Тогава ми спираха на няколко пъти клексана (или фраксипарин). Важното, че кръвта не е ярко червена. Тогава лекарите го считат за притеснително. В ранните г.с. няма кой знае какво да се направи - пиеш/биеш си лекарствата, почиваш и чакаш. Зареди се с търпение и не си пълни главата с мрачни мисли!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #670 -: Юни 21, 2013, 16:46:17 pm »
Благодаря ви момичета ,пих си и нош па,вече кафеникавото зацапване намаля на една капчица.При мен от вчера започна и гаденето,предимно вечер и сутрин,не съм повръщала,само се напъвам аха,аха да стане и нищо.Не мога да сложа нищо в устата, само  солети и плодове и преди към обяд  изядох със зор един сандвич и това е.Но важното е да е всичко на ред.Преглед ще имам Понеделник  или Вторник,  ще разбера в Неделя  :?

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #671 -: Юни 22, 2013, 17:09:28 pm »
аманда как си оправиха ли се нещата
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #672 -: Юни 22, 2013, 17:26:39 pm »
Благодаря добре, лежа си зацапването още го има,но много малко няколко капки,Аспирина ми го спряха също до прегледа и така,предполагам като не е кървене не е нещо притеснително,а и Док не каза нищо.Иначе днес нямам гадене и апетита малко ми се възвърна.А ти как си?

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #673 -: Юни 22, 2013, 18:03:52 pm »
Почини си Аманда ;) че след около 8 месеца край с почивката.
Дано скоро се оправиш :flower:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #674 -: Юни 22, 2013, 18:13:26 pm »
и на мен ми спря зацапването,нямам вече гадене дано всичко е наред
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #675 -: Юни 22, 2013, 18:21:31 pm »
Асенце благодаря ти,при теб как е ,мина ли прегледа?

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #676 -: Юни 22, 2013, 18:29:23 pm »
Мина  :D Имам си едно плодно сакче(което е малко мъничко,но се надявам всичко да се развие).Зацапването ми е вероятно от...цитирам:-Вероятно са били близнаци и  едното в момента се изчиства.
Те първа се започват въпросите,вълненията и притесненията.........
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #677 -: Юни 22, 2013, 18:37:06 pm »
асенце браво дано всичко е наред и до края,ти в коя седмица си
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #678 -: Юни 22, 2013, 18:47:04 pm »
По календара тук съм 4г.с. 6 д......а на прегледа си глътнах езика и забравих да питам лекарката  :oops:
Стискам ти палци и на теб,да не ти се появява гадното зацапване!Голям психически тормоз е!
Скоро очакваме ли някое момиче с  :bfp: ??? Хайде някакво затишие пред буря ми се струва ;)
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #679 -: Юни 23, 2013, 11:04:56 am »
Здравейте момичита, умишлено не коментирам, защото скоро изживях ужаса на зацапването и кървенето моето беше след трансфера на 9-10 ти ден преди теста и не искам да се сещам. На вас всички ви желая лека и безпроблемна бременност, а на чакащите не унивайте ние сме следващите  :P