0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #620 -: Юни 18, 2013, 09:42:52 am »
Момичета вчера и днес изчетох целия форум и единственото за което съжалявам е, че не ви намерих по-рано да ме наръсите с вълшебния прах. Благодарение на аманда , с която се засякохме случайно в друга тема и тя ми даде линк към тази. Изключително много се радвам за всички успели момичета, а другите които не успяха като мен не трябва да падаме духом, трябва да си даваме кураж а този кураж идва от всеки следващ полужителен тест. Извинявам се на всички, че вляззох с гръм дори и без да се представя с такава лоша новина за отрицателен тест и знам, че това не носи никакви полужителни емоции ,а само отрицателни. Но се надявам и аз след 3-4 месеца да изпитам тази радост. Този опит ми беше първи по фонда сега ще изчакам малко и когато съм готова за следваща процедура веднага ще започна самофинансиран опит при Д-р Александров във Варна. Първият ми опит беше в Олимед Варна. Там имам два замръзени но ще ги оставя за сега и ще се насоча към нов опит. Аманда благодаря ти , че ме покани в най-вълшебното място където се осъществяват мечти.  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 09:49:28 am от djada »
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #621 -: Юни 18, 2013, 10:02:45 am »
момичута здравейте днес пак получих зацапване,в 5 седмица съм,някой имал ли е същото
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #622 -: Юни 18, 2013, 10:14:01 am »
Много често се получава зацапване в ранните седмици, но се обади веднага на лекаря си.Кажи му какво ти е изписано като хапчета и инжекции ако имаш такива и почивай.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #623 -: Юни 18, 2013, 10:20:56 am »
Момичета вчера и днес изчетох целия форум и единственото за което съжалявам е, че не ви намерих по-рано да ме наръсите с вълшебния прах. Благодарение на аманда , с която се засякохме случайно в друга тема и тя ми даде линк към тази. Изключително много се радвам за всички успели момичета, а другите които не успяха като мен не трябва да падаме духом, трябва да си даваме кураж а този кураж идва от всеки следващ полужителен тест. Извинявам се на всички, че вляззох с гръм дори и без да се представя с такава лоша новина за отрицателен тест и знам, че това не носи никакви полужителни емоции ,а само отрицателни. Но се надявам и аз след 3-4 месеца да изпитам тази радост. Този опит ми беше първи по фонда сега ще изчакам малко и когато съм готова за следваща процедура веднага ще започна самофинансиран опит при Д-р Александров във Варна. Първият ми опит беше в Олимед Варна. Там имам два замръзени но ще ги оставя за сега и ще се насоча към нов опит. Аманда благодаря ти , че ме покани в най-вълшебното място където се осъществяват мечти.  :bighug: :bighug: :bighug:

Добре дошла, тук наистина  е темичката,  в която мечтите се сбъдват! Желая сбъдване и на твоите :bighug: :pink_dust_1: :green_dust_1:


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #624 -: Юни 18, 2013, 11:19:18 am »
Djada,добре дошла във тази вълшебна темичка! Въпреки ,че аз съм от неуспелите тук,другите  момичета ми вдъхват кураж!
Относно високото LH,незнам дали това е причината за неуспеха и дали може да се търси такава.При мен хормони започнаха да се следят на 3 ден от стимулацията и прегледите започнаха тогава.
Моят опит също беше по фонда, но в Майчин Дом Варна.Относно трансфера си беше със ехограф,незнам какво имаш в предвид под фалшив трансфер,при мен имаше сондиране ,което беше направено месеца преди започване на опита.
От мен имаш стиснати палци и късмет ,дано д-р Александров се окаже и твоя вълшебник!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #625 -: Юни 18, 2013, 11:44:04 am »
djada   :bighug:,дано и ти след няколко месеца изпиташ същото щастие.А относно хормоните не знам дали това е причината за неуспеха,говори с лекаря ти.Съжалявам за неуспеха,но можеш да споделяш през това време и да ни следиш тук. :wink:

2411 ще те посъветвам същото като magi_st. Дано мине бързо.

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #626 -: Юни 18, 2013, 12:12:57 pm »
   Благодаря ви момичета, че ме приехте така чистосърдечно убеждавам , се че вие тук сте като едно голямо семейство и се подкрепяте в най-трудните моменти.  Ще се моля за всички успели момичета да си изкарат най-безпроблемните и леки 9 месеца, а също така и за нас неуспелите да ги последваме при следващия ни опит. Анелино да сондиране и пробен трансфер е едно и също, но за съжеление не го правят в Олимед такава им е практиката. А за тези момичета които са по фонда и са от Варна да ви кажа, че доктор Емин от клиника Кирим Плевен се е преместил вече във Варна и е отворил нова клиника казва се Радост и той лично си работи там. Не искам да си мисля , че няма да успея при Д-р Александров както всички го наричат вълшебник, но ако ми се наложи да си използвам следващите 2 опита по фонда ще са при Д-р Емин. Той е магьосника, който направи инвитрото на 62 годишната жена от Русе с близначетата (за съжаление едното почина). Тази седмица се очаква и той да сключи договор със ЗК и да заработи с фонда.
2411 какво стана говори ли с твоя доктор, една позната дори получи силен кръвоизлив не само кръвотечение и тя беше към 4-5 седмица наложи се да влезе в болница за няколко дни и сега си е добре вече е в 10-12 седмица така че спокойно.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #627 -: Юни 18, 2013, 12:19:23 pm »
 :bori_007 :bori_003: :bori_005: :sleeping: :bori_011: :bori_004: :bori_014: :bori_013: :bori_009: :youwoman:
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 12:22:50 pm от djada »
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #628 -: Юни 18, 2013, 13:04:50 pm »
обадих се на докторката,каза да не се притеснявам :D
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #629 -: Юни 18, 2013, 13:27:35 pm »
djada съжалявам за неуспеха ти,най вероятно за него е допринесло високото ЛХ.При стимулация то трябва да се задържа под 4-5 защото един вид изпича Я.А прогестерон пускахте ли?Защото ако той надвиши 1 някой казват 1,5 лигавицата започва да старее и няма как да стане имплантация.   kolona след най тъмната нощ,настъпва прекрасен ден.Дано  :crossfingers:     hope-love и аз мисля Септември да правя трансфер,на есен ще бременеем.                             
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 13:29:22 pm от jo-joo »
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #630 -: Юни 18, 2013, 14:06:16 pm »
Привет и от мен. Днес мина втория ми преглед. Имаме си пулс, така каза доки. Аз бях вцепенена от страх ужас и не можах въобще да реагирам да го чуем.  Миналия вторник изкървих еднократно, но силно, последва тъмно кафяво зацапване, което до днес изсветлява и почти изчезва. Сложихме прегнил и неупоген (през два дни), хаповете си остават същите. Другата седмица пак.
Моля се това да не се повтаря.
Успех момичета.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #631 -: Юни 18, 2013, 14:43:54 pm »
djada на есен ще бременеем.                           
Ха, дано, дай Боже!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #632 -: Юни 18, 2013, 14:48:02 pm »
avallon, честито за пулса! Дано всичко вече да върви нормално и да нямаш повече стресови ситуации!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #633 -: Юни 18, 2013, 14:52:45 pm »
avalon сега трябва да останеш спокойна и най-вече много да се пазиш. jo-joo сега проверих и прогестерона ми 2 дни преди пункцията е бил 2,33 , но от клиниката не са ми казали да има проблем и с него само за високото LH се притесняваха, но пък накрая ми казаха че ембрионите били много хубави чак се изненадали и незнам дали да им вярвам да са били чак толкова хубави при LH почти 12 на 7 ден от стимулацията. По тази причина се колебая дали въобще да се възползвам от замръзените. За тях също казаха , че нямало проблем. Възможно е да е нямало имплантация и заради прогестерона 2,33 не ми дадоха никакъв отговор защо може да не се е получило. Момичета искам и още нещо да ви попитам понеже аз се чувствах чудесно и след пункцията и след трансфера нямах никакви болки до 11 тия ден лежах но ходих да пазарувам и най много съм носила до 3-3,5 кг според вас много ли е това понеже не ми казаха нищо какво трябва и какво не трябва да правя дали това също може да е причина за неуспеха питам за да знам как да се предпазя за следващия опит.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #634 -: Юни 18, 2013, 14:54:36 pm »
avalon сега трябва да останеш спокойна и най-вече много да се пазиш. jo-joo сега проверих и прогестерона ми 2 дни преди пункцията е бил 2,33 , но от клиниката не са ми казали да има проблем и с него само за високото LH се притесняваха, но пък накрая ми казаха че ембрионите били много хубави чак се изненадали и незнам дали да им вярвам да са били чак толкова хубави при LH почти 12 на 7 ден от стимулацията. По тази причина се колебая дали въобще да се възползвам от замръзените. За тях също казаха , че нямало проблем. Възможно е да е нямало имплантация и заради прогестерона 2,33 не ми дадоха никакъв отговор защо може да не се е получило. Момичета искам и още нещо да ви попитам понеже аз се чувствах чудесно и след пункцията и след трансфера нямах никакви болки до 11 тия ден лежах но ходих да пазарувам и най много съм носила до 3-3,5 кг според вас много ли е това понеже не ми казаха нищо какво трябва и какво не трябва да правя дали това също може да е причина за неуспеха питам за да знам как да се предпазя за следващия опит.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #635 -: Юни 18, 2013, 15:17:57 pm »
Avallon дано не преживяваш повече това с кървенето. Честито сърчице  :D.
Мен как ме е страх дали всичко ще е наред като идем другата седмица не е истина   :)

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #636 -: Юни 18, 2013, 15:20:18 pm »
avalon сега трябва да останеш спокойна и най-вече много да се пазиш. jo-joo сега проверих и прогестерона ми 2 дни преди пункцията е бил 2,33 , но от клиниката не са ми казали да има проблем и с него само за високото LH се притесняваха, но пък накрая ми казаха че ембрионите били много хубави чак се изненадали и незнам дали да им вярвам да са били чак толкова хубави при LH почти 12 на 7 ден от стимулацията. По тази причина се колебая дали въобще да се възползвам от замръзените. За тях също казаха , че нямало проблем. Възможно е да е нямало имплантация и заради прогестерона 2,33 не ми дадоха никакъв отговор защо може да не се е получило. Момичета искам и още нещо да ви попитам понеже аз се чувствах чудесно и след пункцията и след трансфера нямах никакви болки до 11 тия ден лежах но ходих да пазарувам и най много съм носила до 3-3,5 кг според вас много ли е това понеже не ми казаха нищо какво трябва и какво не трябва да правя дали това също може да е причина за неуспеха питам за да знам как да се предпазя за следващия опит.

Не е в носенето на три кила причината за неуспеха. Другия път все пак си почивай повече! Остави домакинството и пазаруването на мъжа ти!

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #637 -: Юни 18, 2013, 22:14:11 pm »
kolona всички ти стискаме палци,дано всичко да е наред.И не се отчаиваи каквото и да стане!!!

Нищо не стана :( не се дели.

Ще продължавам с опитите.С изчерпан яйчников резерв съм и реших следващия път да питам как става включването в донорска програма.

« Последна редакция: Юни 18, 2013, 22:18:55 pm от kalona »
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #638 -: Юни 19, 2013, 09:29:35 am »
kalona съжалявам .Късмет за следващия път :crossfingers:

2411 как си от,мина ли кървенето?

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #639 -: Юни 19, 2013, 10:33:23 am »
kolona всички ти стискаме палци,дано всичко да е наред.И не се отчаиваи каквото и да стане!!!

Нищо не стана :( не се дели.

Ще продължавам с опитите.С изчерпан яйчников резерв съм и реших следващия път да питам как става включването в донорска програма.

Много съжалявам  :bighug:
В клиника Селена Пловдив имат също много хубава донорска програма и срока за намиране на донор е малък, от порядъка на 3-4 месеца :wink: