0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #600 -: Юни 15, 2013, 15:38:26 pm »
здравейте на всички,вчера с докторката видяхме плодното сакче
-

Здравейте и от мен  :lol:

Честито ти сакчееее  :bighug:


*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #601 -: Юни 15, 2013, 20:23:13 pm »
Благодаря ви на всички  :D Всички хубави емоции да ви се връщат двойно.Бъдете ми живи и здрави,щастливи и усмихнати като мен  :D
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #602 -: Юни 16, 2013, 18:13:06 pm »
Честито на всички бремелинки

Аз днес бях на пункция и от 4 фоликула, останах само с 1 извадена яйцеклетка.
Дано да се развие и оплоди.
Бях с стимулация от 14 менопура за четири дни, и после 3 цитротида.
Чудя се какъв беше смисъла, защото накрая пак остана 1 яйцеклетка.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #603 -: Юни 16, 2013, 18:20:38 pm »
kalona дано тази 1 Я да стане чудесен ембрион ,а после и едно сладко бебче  osi_9 :crossfingers:

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #604 -: Юни 16, 2013, 18:34:39 pm »
Дано.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #605 -: Юни 16, 2013, 18:39:49 pm »
Честито на всички бремелинки

Аз днес бях на пункция и от 4 фоликула, останах само с 1 извадена яйцеклетка.
Дано да се развие и оплоди.
Бях с стимулация от 14 менопура за четири дни, и после 3 цитротида.
Чудя се какъв беше смисъла, защото накрая пак остана 1 яйцеклетка.
дано всичко бъде наред
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #606 -: Юни 16, 2013, 19:51:17 pm »
 kalona Успех ти желая и щаслив финал
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #607 -: Юни 16, 2013, 20:01:25 pm »
Момичета много се радвам на всички хубави новини.vesito90 надявам се да е наред всичко и след 8-9 месеца да държиш своето малко бебче в ръце.Пожелавам го и на всички момичета,защото го заслужавате и това е най хубавия завършек на всички трудности.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #608 -: Юни 16, 2013, 20:39:01 pm »
Мерси Бубка и още един път ЧЕСТИТА ТИ РАДОСТ при това двойна. Много да те слушат юнаците
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #609 -: Юни 17, 2013, 08:52:21 am »
Честито на всички момичета! Притеснявам се да ви изредя, за да не изпусна някой, толкова сте много  :D Темата е наистина вълшебна  :D Много се радвам и продължавайте в същия дух.
Ние започнахме подготовката за ЗЕТ и според доктора скоро ще слагаме Прегнил. Вчера бях на преглед и лигавицата беше 8 мм, в сряда пак ще я видим. Каза, че за момента всичко върви добре. Да попитам тези от вас, които са правили ЗЕТ, на кой ден сте връщали ембрионите? Нашите са замразени на 3-ти ден и се чудих дали ще ги оставят до 5-ти или направо ги връщат. С доктора ще го говорим в сряда, но ми е интересно как е и било при вас.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #610 -: Юни 17, 2013, 09:09:47 am »
При мен ембрионите бяха замразени на 4 ден. Размразиха ги и ги трансферираха на 4ден след пункцията на ЕЦ.
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #611 -: Юни 17, 2013, 09:44:11 am »
dizi радвам се ,че си почнала вече, най-късметлийската тема да ти донесе и на теб  :bfp:
Моите бяха замразени на 3-ти ден,върнахме ги пак на 3-ти ден.

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #612 -: Юни 17, 2013, 10:51:41 am »
Благодаря  :D Дано и следващите теми да са толкова късметлийски.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #613 -: Юни 17, 2013, 13:41:26 pm »
kolona при мен се получи същото.Тръгнаха три след тава станаха четири но ЛХ се вдигна и ми назначиха прегнила, но фоликулите не бяха пораснали достатъчно,пунктирали са само двата по големи и резултата една Я.Но затова пък ембриона се разви  добре и замразихме бластоцист,за който ембриолозите казаха че е много добър.Мисля да направя комбиниран трансфер.Дано и при теб се получи много добро ембрионче,а след това и сладко    :bori_015:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #614 -: Юни 17, 2013, 16:09:05 pm »
Днес завърши първия ми опит с неуспех от 3 перфектни ембриона  по думите на докторката, нямало е дори имплантация. Два ембриона замръзихме. Според вас след колко време е най-добре да направя трансфера на замръзените и задължителни ли са генетичните и имунологичните изследвания при условие, че съм нямала спонтанни аборти до сега. Моята докторка каза , че задължително трябва да ги пусна  тези изследвания при ЗЕТ. На кой ден от стимулациите започвате с изследванията? Мен ме викнаха на 7 мия ден от стимулацията  за ехографски преглед и изследвания, но LH то ми беше скочило на 11,9 в едната лаборатория и след като помислиха, че е лабораторна грешка ме пратиха в друга лаборатория там показа 9,1 само с два часа разлика. Започнахме да го сваляме с Декапептил, докторката каза, че е имало преждевременна лутенизация. И въпреки всичко накрая  останаха 5 хубави ембриончета по думите на докторката. Възможно ли е това високо LH на 7 ми ден да е причината за неуспеха?
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #615 -: Юни 17, 2013, 17:47:09 pm »
kolona при мен се получи същото.Тръгнаха три след тава станаха четири но ЛХ се вдигна и ми назначиха прегнила, но фоликулите не бяха пораснали достатъчно,пунктирали са само двата по големи и резултата една Я.Но затова пък ембриона се разви  добре и замразихме бластоцист,за който ембриолозите казаха че е много добър.Мисля да направя комбиниран трансфер.Дано и при теб се получи много добро ембрионче,а след това и сладко    :bori_015:
Пишете ме и мене в списъка на планиращити ЗЕТ + каквото излезе от естестве цикъл, но... за някоя есенна тема. Пожелавам успех на всички!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #616 -: Юни 17, 2013, 18:03:40 pm »
djada съжалявам миличка  :(. Пусна ли кръвен и как разбрахте,че не е имало имплантация,при Док ли ходи? Разкажи повече.

hope-love късмет yahoo_33

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #617 -: Юни 17, 2013, 20:55:00 pm »
Да аманда днес сутринта правих кръвен тест резултата е 0,100 за което докторката каза че не е имало имплантация. Днес ми е 11 тия ден след трансфера. И се чудя дали неуспеха не се дължи на това , че LH то ми на 7 мия ден от стимулациите беше в едната лаборатория 11,9 а в другата 9,1 което е също много високо докторката ми каза че трябва да е 2 , но така като 7 дни нямаше кой да ме погледне и да ме изпрати да си пусна тези изследвания по рано и да се вземат мерки. Такова високо LH предизвиква преждевременно овулация  при мен не се случи или влошава качеството на яйцеклетките. Въпреки че ми казаха че ембрионите били много хубави и дори 2 замръзихме. Вас момичета на кой ден от стимулацията започват да ви следят хормони, фоликули? А сега след като не е имало инплантация задължително ли е да се правят имунологични и генетични изследвания аз мисля че се пускат при повтарящи се аборти. Във вашите клиники трансфера с ехограф ли е и прави ли се пробен трансфер, защото тука  където съм аз нито едното нито другото ей така на сляпо.
« Последна редакция: Юни 17, 2013, 20:58:21 pm от djada »
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #618 -: Юни 17, 2013, 22:48:49 pm »
kolona при мен се получи същото.Тръгнаха три след тава станаха четири но ЛХ се вдигна и ми назначиха прегнила, но фоликулите не бяха пораснали достатъчно,пунктирали са само двата по големи и резултата една Я.Но затова пък ембриона се разви  добре и замразихме бластоцист,за който ембриолозите казаха че е много добър.Мисля да направя комбиниран трансфер.Дано и при теб се получи много добро ембрионче,а след това и сладко    :bori_015:

jo-joo днес се обадиха с лоша вест.1 -та яйцеклетка била с много бледо ядро, не знам какво значи това.Оплодена е , но не е както трябва.
Утре ще ми кажат до къде е стигнала :(.
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #619 -: Юни 18, 2013, 06:37:11 am »
kolona всички ти стискаме палци,дано всичко да е наред.И не се отчаиваи каквото и да стане!!!