0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пореден спонтанен аборт
« -: Февруари 26, 2013, 16:27:29 pm »
Здравейте,момичета. Преди няколко дни направих трети спонтанен аборт.Забременявам без никакъв проблем,макар че съм с една тръба(след извънматочна),доказано забременяване с кръвен тест, и съвсем скоро след това - край. И трите пъти така, съвсем в началото. Незнам,толкова съм объркана.Чета,чета и колкото повече чета, толкова повече се обърквам от къде да започна с установяване на проблема. Ако можете да ме насочите ще съм много благодарна.  :thankyousign:
Re: Пореден спонтанен аборт
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2013, 16:34:51 pm »
Много съжалявам за това, което си преживяла.
Насочи се към репродуктивен специалист, за да ти назначи необходимите изследвания, защото са доста.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Пореден спонтанен аборт
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2013, 16:54:59 pm »
Ето списък със специализираните клиники:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1065&Itemid=109.
Както и отзиви за тях:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=2.0
« Последна редакция: Февруари 26, 2013, 16:59:04 pm от elle22 »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пореден спонтанен аборт
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2013, 13:35:18 pm »
Много ви благодаря за отзоваването.Много от нещата съм ги чела,но така както сте ми посочили линкове наистина много ми помага. На едното място имаше конкретни насоки накъде да тръгна.Ще чета всичко подробно и ще се ориентирам. Трябва да се действа...тежко е, но няма как.Благодаря ви още веднъж
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пореден спонтанен аборт
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2013, 13:52:24 pm »
ами например в този линк:
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=37&id=722&option=com_content&task=view

са изброени всички основни видове причини за хабитуални (повтарящи се) спонтанни аборти. посочено е и какви изследвания се правят, за да се намери причината.

тръгваш оттам, че си намираш добър лекар, с който започвате да търсите причините една по една по тоя списък.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!