0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въздържам се от мнения относно политиката, но това със слънцето на България ме докара до неистов смях.Ако слънце е да унищожиш работещ завод, за да направи жена ти същ, но на друго място, като по този начин оставиш над 1000 човека пряко без работа и още доста косвено, голямо слънце е бил и е.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
джам, в линка, който ти самата си сложила, можеш да прочетеш кога Костов става представител от сдс - на първите още избори т.е. не е като да е дошъл с цел да го раздели, каквито инсинуанции се правят.

аз линка, който съм сложила, съм го прочела. прочети го и ти, за да разбереш кой е основал СДС. не е Костов, както твърдиш ти 2 постинга по-нагоре.

една част от историята, за която вие се информирате от Гугъл, ние сме я изживели лично и е станала пред очите ни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Костов обаче е съвсем друга работа.  Сравенение между двамата въобше не може и да има. С него изгря слънцето за България, ако че сега доста неглгодарни хора са позабравили този факт.

това е така, само дето не беше слънцето за България, а "Бъдеще за България"  :lol: :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Костов обаче е съвсем друга работа.  Сравенение между двамата въобше не може и да има. С него изгря слънцето за България, ако че сега доста неглгодарни хора са позабравили този факт.

това е така, само дето не беше слънцето за България, а "Бъдеще за България"  :lol: :lol: :lol:

:good_post:
И мен също ме до кара до същото magi_st. Между другото мнооого дълбока е дирята му по отношение на тока, които в момента плащаме  :wink:.
Bobbie, ти от къде тези патетични мнения , вкл. и "инсинуации"?
« Последна редакция: Май 23, 2013, 14:06:37 pm от avallon »
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Боби, не знам от колко години не си в БГ, но понякога имам чувството, че си в паралелна вселена... :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Бобиии, Бобии, ако Костов е слънцето за България, тежко ни и горко ни... Бял ден няма да видим :? Това беше голяма глупост... Заради Костовите подписи сега българите теглят с тока...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Добре,Джам, наистина не съм разбрал препратката ти.Все пак,ако трябва да сме честни,политиката си е една голяма манипулация ,чиято цел е да увлече умните и да " купи" гласовете на по-ограничените./съвсем условно казано/.Но само ако се прочетете назад,ще видите ,че пак "Костов е виновен". :wink: Всеки, до момента, лидер-политик е виновен,та за това протестиращите хора се обединиха около една теза. Сегашната политическа номенклатура не е желана.Сега,кой крал повече,кой по-малко-всичко вече е размито с времето,но вината,генералната винта за състоянието на всички БГ граждани е на всички БГ политици до момента!! Това е!  Кой продал,пък кой-купил... за това и ми хареса Данаилов,като ги попита,че уж нормални хора,разумни ,а като се качат на тая трибуна на НС и сякаш освирепяват...... 8O А "Приказката за стълбата" и предния парламент им я раздавах,само дето ,май,май дяволът винаги побеждава,дявол да го вземе.... :lol: :lol:

п.п. "работещ завод" по онава време,не беше равно на печеливш завод.Дори не беше равно назавод,който си покрива разходите.Справка -зимата на 96 година.момента е спорен,с това ,дали закриването на едно предприятие,продажбата,по-скоро е лошо действие....
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Сега прочетох една книга "Изгряващо слънце" - японците не закриват завод, а променят производството в завода, затова имат и производство, не търсят моментната печалба, а планират с години, усъвършенстват производството, така че себестойността с времето да се намали и така да дойде печалбата.
Хората са го измислили, но явно за "нашите" е по-добре да провалят, разпродадат и после те да създадат и да печелят те, а не държавата.
Докато не се промени начина на мислене на управляващите, дотогава ще сме в блатото, аз поне не виждам такива изгледи скоро да стане - цирка е същия.
*
Мими,аз за това цитирах-зимата на 96та и цялата 97ма година.....!!! Ами,нали имахме и мораториум на външнвия дълг,1$ стигна 3 600лв,заплатите бяха по 5 $......Да не забравяме все пак... То политиците разчитали на късата памет на народа,ама чак толкова къса.!? :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Офф, Божеее, ей затова ще е е така, защото всеки, който свърши някаква работа в тази държава му се отплащат като намаляват значението на това, което е свършил и после започват да го оплюват.
Някой е питал от колко години ме няма - точно тогава се бях върнала за цели 2 години и си живеех там.
 Ако на никой от вас не му я сно, че слънцето за България започна да изгравя с приемането и сред „големите“, като първо влезна в НАТО и после в ЕС, то честно казано си не знам как да го обясня. Това е такъв неоспорим факт, че не мога да  повярвам, че има какво да си обянясваме. Много е късопаментен и неблагодарен народа, а реално без Костов сега щяхме да сме Албания. 

джам, не ми се спори, ама като се намесваш в чужд разговор, поне се опитай ва разбереш за какво е спора. Вече обясних какво съм имала предвид.
« Последна редакция: Май 23, 2013, 16:19:17 pm от Bobbie »


  
*
Цитат
Ако на никой от вас не му я сно, че слънцето за Българиязапочна да изгравя с приемането и сред „големите“, като първо влезна в НАТО и после в ЕС, то честно казано си не знам как да го обясня.
Bobbie, това заслуга на Костов? Отивам да почета малко, че почвам Уеко се обърквам.

Апропо - и какво разбрахме ние, българите към настоящия момент от тези факти .... квоти и ограничения, глад и мизерия . Пардон и магистрааали  :oops:. Е гати слънцето , изгорЕх.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Боби, стига ве, ти направо бащицата на нацията го изкара, а той е за затвор...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
джам, не ми се спори, ама като се намесваш в чужд разговор, поне се опитай ва разбереш за какво е спора. Вече обясних какво съм имала предвид.

ако обичаш - не прекалявай!

1. това не е "чужд разговор", а обща дискусия. 2. написала си нещо, което не е вярно - опровергах те както обичаш да правиш ти - с доказателства. в последствие можеш да си се извъртала и обяснявала колкото си искаш, само и само да не паднеш по гръб, но истината е тази - казала си нещо невярно, коригирали са те. както си непреклонна и критична към другите, бъди способна да поемеш и ти факта, че си сбъркала. 3. намекнах ти, че се държиш грубо и обидно към останалите участници, схвани намека, вместо да продължаваш в този дух.  после да няма ревове из фейсбук, че някой те мрази и репресира....

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Айде нещо за разтоварване на напрежението  :wink: Интересен начин за отбелязване на рожден ден.... :)
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5793631
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Страхотно е!
*
Рачо давам ти конкретен пример Плама Плевен.Бяха внесени година преди да започне да затъва машини за направа на собствени бутилки.
Малко след като Плама започва да затъва, се появява Приста Ойл Русе, същите машини, започват да се правят много апетитни предложения на химиците от Плама, в последствие доста от персонала на Плама включително и баща ми заминаха да живеят и работят в Русе.А за композициите с ембаргово гориво и масло излизали през ноща от Плама по посока Сърбия не мисля че има смисъл да се говори.Може да погледнеш съдбата и на Химко Враца, както и на един видински завод.Много ясно помня как предната година Плама беше на едно от челните места като печеливш завод в БГ, на следващата той беше с огромен дълг.За това допринесе и бургаския Лукойл де, да не забравяме.Та интересите на няколко човека, затриха, буквално, един град!

Буболина, много е добро, благодаря!
« Последна редакция: Май 23, 2013, 19:09:27 pm от magi_st »

*
Мими,аз за това цитирах-зимата на 96та и цялата 97ма година.....!!! Ами,нали имахме и мораториум на външнвия дълг,1$ стигна 3 600лв,заплатите бяха по 5 $......Да не забравяме все пак... То политиците разчитали на късата памет на народа,ама чак толкова къса.!? :(
Да, да не забравяме. Добре, че е борда инак не ми се мисли....

П.С. Бубулина, верно това много свежо.
« Последна редакция: Май 23, 2013, 19:44:38 pm от avallon »
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Авалон, а на кого е заслуга тогава? Заслуга е на целият екип работел под Костов Ако можеш да посочиш една личност, по-свързана с това, моля кажи, но аз не се сещам.

Гане и ти ли не смяташ, че влизането в ЕС и НАТО имат връзка с Костов? Аз за себе си съжалявам, че тогава и аз се подадох на масовата психоза , но сега обаче, гледайки назад, отчитам това като своя грешка.

« Последна редакция: Май 23, 2013, 22:11:15 pm от Bobbie »


  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Боби, не смятам Костов за бащица на нацията и не го и смятам за върха в политиката, смятам го за мръсен продажник, който направи повече поразии, отколкото да помогне за подема на страната. Прочети малко за сделките му и тогава говори какво слънце е :?
ето ти четиво за размисъл
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Боби, не смятам Костов за бащица на нацията и не го и смятам за върха в политиката, смятам го за мръсен продажник, който направи повече поразии, отколкото да помогне за подема на страната.
Не отговори на въпроса ми .
Аз също не го смятам за бащица на нацията. Знаеш ме, че аз не идеализирам никого по принцип.
Колкото до това, че е направил повече поразии, аз не смятам така. Както вече ти казха, смятам, че иначе сега щяхме да сме Албания, убедена съм в това. Много бързо забравихме какво беше преди това.
 
Четивото за размисъл - не мога да коментирам сделки, за които нищо не знам освен написаното по вестниците. Нито съм есперт, нито знам какви предложение е имало, а и честно казнао знае това е толкова тенденциозно написано, че просто дори и да има вярни неща, аз няма как да го приема насериозно, съжалявам.