0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
вместо боклуците на Дайнов, горещо препоръчвам да четете този автор:

http://reduta.bg/v2/article/%D0%B8%D0%B7-%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BB%D1%83%D0%B4-13-17-%D0%BC%D0%B0%D0%B9

не пропуска, не забравя, не изкривява, не манипулира. освен това е изключително начетен и много забавен...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Jam, благодаря за линка, много хубаво написано.

*
Е,всеки си има своя "правда"! А ,като се обърне каруцата......Сега ще сърбаме попарата ,но поне ще гледаме шоуто на ..Болен.Нова реалити продукция. :lol:За жалост,в нея участваме иние,при това като експериментални обекти. :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ми не са го избрали комшиите... Ние си го избрахме тоя лудия...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Участваме, ra40, но не си избираме дали да пускаме sms-и, не можем да сменим канала, а ежедневно си плащаме за "продукцията"
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета


Интересна снимка :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Аууу,вчера как наскачаха на репортера на СКАТ!!! :(Ужас!! Даже аз се изплаших! Ми то това си е направо -Хитлер юнге,бе!!! :wink:А и там все едни млади депутати и депутатки..Не знам какъв гьонсурат трябва да си,че да тръгнеш след тоя.Не говоря за обикновенните хора-те просто харесват това ,което говори.Все пак са на предела на отчаянието.Говоря за последователите му,за "апостолите"му.Чудя са на  проф.Станилов??? :?
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Аууу,вчера как наскачаха на репортера на СКАТ!!! :(Ужас!! Даже аз се изплаших! Ми то това си е направо -Хитлер юнге,бе!!! :wink:А и там все едни млади депутати и депутатки..Не знам какъв гьонсурат трябва да си,че да тръгнеш след тоя.Не говоря за обикновенните хора-те просто харесват това ,което говори.Все пак са на предела на отчаянието.Говоря за последователите му,за "апостолите"му.Чудя са на  проф.Станилов??? :?
А на полицая, чу ли го какво говори? :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Рачо, а ако беше прочел статията от линка, който ти дадох, щеше да си дадеш отговор на въпроса кои са гьонсуратите, дето вървят след тоя и оня (и ги тикат напред)....

Цитат
Може народът ни верно да е прост. Но и умните ни са прости. И ако простият народ е поне „онтологично” извинен донякъде, умните прости нямат извинение. Говоря за това, че много преди обикновените прости хора да гласуват за Бойко, умните прости направиха инициативен комитет, който предложи на Софиянски да присъди на гл. секретар на МВР званието почетен гражданин на София – Тошо Тошев, Радосвет Радев, проф. Карасимеонов… Доста по-наситено с умни прости беше в инициативния комитет за издигането на Борисов за кмет на София: проф. Греди Асса, проф. Иван Черноземски, проф. Димитър Шойлев, Мирослав Боршош, Мартин Захариев, Иван Ласкин, проф. Васил Манов, диригентът Христо Недялков, спортният журналист Крум Савов, певицата Мария Илиева…
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Джам, прочетох статията на твоят д-р"Гуру" от край до край ,заедно с коментарите.За това и моят такъв беше-всеки си има своя "правда"!!! Малко ми се разми тезата за "умните -прости" и простите-прости".да не говорим ,че границата между тях е доста тъничка и всеки от нас,в определен "изборен "момент от живота си е бил и от едната страна,и от другата. Не съм съгласен,че анализът на Дайнов е по-прост и по-повърхностен от този на Д-ра,но всичко е въпрос на личен избор и разбиране. не исках да повдигам спор,но предполагам ,че както обикновено за различният избор "пак Костов е виновен"!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
,но предполагам ,че както обикновено за различният избор "пак Костов е виновен"!!!
Разбира се, че кой друг. Костов е виновен и за глобалното затопляне,земетресенията и гравитацията :-)... а забравих, нея евреите са я измисли.



  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
На Костов най-голямата грешка беше, че разцепиха СДС... и заради него не гласува голяма част от симпатизантите на движението :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
На Костов задачата (не грешка) беше точно да разцепи СДС. И за това сега като го гледам изобщо, ама изобщо не страда от случилото се.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
На Костов задачата (не грешка) беше точно да разцепи СДС. И за това сега като го гледам изобщо, ама изобщо не страда от случилото се.
Глупости. Той го създаде. Отдели се цели 12 години след това, изкара няколко години извън политиката и после създаде дСБ.


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Рачо, чудя се защо така рядко ме разбираш. Сигурно се изразявам лошо. Приведох ти цитат, от който става ясно, че много често хора с ум, образование и положение съвсем съзнателно подкрепят политически карикатури за властта - подтиквани от някаква своя изгода. Това го приведох в помощ на твоето чудене кой гласувал за разни политически недоразумения....

Евгений Дайнов, само като прочетох как според него вестник "Дума" ни давал съвети за затваряне на хляб в буркани навремето, и ми беше достатъчен. Тия емоционални манипулации за малоумни бяха доста популярни в началото на 1990-те, ама отдавна вече са смешни и обидни за умствения багаж на читателите...

Колкото до твърдението, че Иван Костов е създал СДС - ако правилата на форума и доброто възпитание не забраняваха използването на обидни думи в дискусията, щях и аз да кажа "Глупости".

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%8A%D1%8E%D0%B7_%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2





"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Джамо, за СДС си замълчах тактично, щото и аз щях да кажа същото :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
На Костов не може да му се отрече, че е умен и има своите успешни политически ходове. Ако не се беше самозабравил, щеше и до днес да заема лидерски позиции..
Обаче и Боби трябва да разбере, че слънцето не изгрява и залязва с бат Бойко и Костов  :lol:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Цитат
Глупости. Той го създаде
Едното не пречи на другото Боби( макар че не съм особено сигурна, че той го създаде  :wink:), тук сантимент като към отроче няма, повярвай и никога и никъде ачик ачик няма да го видим  :lol:. Както и (вметка) националното предателство на "кръглата маса" още в зората ....., такива неща по медиите минават като полъх случайно от изтървал се политик - достатъчно съществени , но колкото съществени триж пъти повече неудобни(меко казано) за да се чоплят и разтягат.  Всичко е политически ход, замислен не само от Костов (нищо че той е лице). Че е изключително умен и хитър едва ли някой може да отрече, едва ли обаче може и да се отрекат някои поразии които направ, включително и като следствие на които точно в момента сърбаме попарата.
А за ББ .... бих ти предложила да попрегледаш "проектът ББ" на Григор Лилов за да те изведе малко от заблудата  - малко факти.
« Последна редакция: Май 23, 2013, 10:42:24 am от avallon »
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Обаче и Боби трябва да разбере, че слънцето не изгрява и залязва с бат Бойко и Костов  :lol:
Аз бат Бойко въобше никога не съм го харесвала, не знам за какво ми го казваш.  Още преди да си го изберете смятах, че е лудост да се избере такава арогантна личност. Това че сега (на точно тези избори )бих гласувала за него не променя факта, че не го храсвам. Костов обаче е съвсем друга работа.  Сравенение между двамата въобше не може и да има. С него изгря слънцето за България, ако че сега доста неглгодарни хора са позабравили този факт.

джам, в линка, който ти самата си сложила, можеш да прочетеш кога Костов става представител от сдс - на първите още избори т.е. не е като да е дошъл с цел да го раздели, каквито инсинуанции се правят.