0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #920 -: Май 05, 2013, 18:47:32 pm »
Христос Воскресе на всички бъдещи мамита, бъдете живи и здрави желая Ви да износите и родите прекрасни, здрави и пухкави бебоци!
На всички останали, ще им кажа  да не униват, бързо да се съвземат, защото щастието ще се усмихне и на тях!  :bighug: :bighug: :bighug:

А моето сутрешно гадене си е системно, но ми действа много изморително, кога ще свърши или ще ме мъчи през цялата бременност?  :(
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #921 -: Май 05, 2013, 19:18:14 pm »
Христос Воскресе мили Мами,

Нека да има много здраве и късмет за  всички  . И много  много бебета

Теди
много съжалявам за загубата, дано скоро пак се усмихнеш и се върнеш в темата, ще се молим за теб
Джина честито и добре дошла при нас
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #922 -: Май 05, 2013, 19:43:40 pm »
Христос Вокресе . Желая ви много приятни емоции покрай празниците, лека бременност на всички.


Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #923 -: Май 05, 2013, 22:58:50 pm »


А моето сутрешно гадене си е системно, но ми действа много изморително, кога ще свърши или ще ме мъчи през цялата бременност?  :(
Обикновено до края на третия месец продължава.Аз поне се разминах с "екстрата" повръщане,само ми се гадеше.Дано и ти останеш само с гаденето.Ще премине,споко.
*

    benito_79

  • *
  • 31
  • Чакам чудото да се случи
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #924 -: Май 05, 2013, 23:45:12 pm »
Момичета здравейте.Извинявам се че нахлувам в темичката,но искам да ви кажа ,че имам останал фраксипарим 0.3 с срок на годност 05.13г.С удоволствие бих го подарила на нуждаеща се кандидат мама :D
ЧАКАМ ТЕ БЕБОНЧЕ
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #925 -: Май 06, 2013, 09:20:26 am »
Добро утро!  :)  Честит Гергьовден, да са живи и здрави имениците!

Аз съм супер щастлива, защото днес започвам 40-та г.с. В сряда, живот и здраве, ще се срещнем с малката принцеска! И ме е страх, и се радвам! Само се моля да е здравичка!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #926 -: Май 06, 2013, 10:35:41 am »
Честит празник и от мен на всички именници!  :)

Теди, тъкмо за теб си мислех тези дни и колко малко остана.  Стискам палци раждането да мине леко и  бързо да се възстановиш.  :hug2:   
Принцеската вече е съвсем готова за голямата среща, така че и с нея всичко ще е наред, сигурна съм.  :bighug:
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #927 -: Май 06, 2013, 10:38:33 am »
Честит празник на всички именници .
Теди пожелавам ти срещата с бебка да е прекрасна :) :) :)
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #928 -: Май 06, 2013, 14:38:00 pm »
Благодаря, момичета.  :D  Да ви се връща след време.  :bighug:
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #929 -: Май 06, 2013, 16:52:48 pm »


А моето сутрешно гадене си е системно, но ми действа много изморително, кога ще свърши или ще ме мъчи през цялата бременност?  :(
Обикновено до края на третия месец продължава.Аз поне се разминах с "екстрата" повръщане,само ми се гадеше.Дано и ти останеш само с гаденето.Ще премине,споко.

Не е само гадене, ами си и повръщам съвсем редовно.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #930 -: Май 06, 2013, 19:13:21 pm »
-Теди- много се радвам за теб, че си пред така желаната среща с бебка  :D Леко раждане и да цункаш принцесата и от нас!


Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #931 -: Май 06, 2013, 20:39:25 pm »
-теди-, чакаме те:) сигурно е супер вълнуващо :)
Бебе, ти как си,в болницата ли си още?
Мен днес така ми се дотанцува,че ако на 19-ти още не съм тръгнала да раждам,мисля да се разкърша едно хубаво в хола  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #932 -: Май 06, 2013, 21:37:07 pm »


А моето сутрешно гадене си е системно, но ми действа много изморително, кога ще свърши или ще ме мъчи през цялата бременност?  :(
Обикновено до края на третия месец продължава.Аз поне се разминах с "екстрата" повръщане,само ми се гадеше.Дано и ти останеш само с гаденето.Ще премине,споко.

Не е само гадене, ами си и повръщам съвсем редовно.

И това е нормално и ще премине.

*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #933 -: Май 07, 2013, 17:02:01 pm »
Пак започнаха контракциите  mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #934 -: Май 07, 2013, 17:47:38 pm »
-теди-, чакаме те:) сигурно е супер вълнуващо :)
Бебе, ти как си,в болницата ли си още?
Мен днес така ми се дотанцува,че ако на 19-ти още не съм тръгнала да раждам,мисля да се разкърша едно хубаво в хола  :lol:

Браво на теб! Благородно ти завиждам, аз само лежа и не смея въобще да си помислям за танци, а така ми се танцува и на мен!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #935 -: Май 07, 2013, 17:51:01 pm »
Пак започнаха контракциите  mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8

Скоро ще имаме още едно бебче! Стискам палци всичко да е наред, доки какво казва?
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #936 -: Май 07, 2013, 18:00:05 pm »
Има време,коте,аз като бях в твоите седмици също драйфах и се чувствах като парцал,после пък не смеех да мръдна,ама вчера като пуснаха една любима моя песничкА,изведнъж като ме удари вълната и малко с ръчичките от диванчето се раздвижих :D после осъзнах,че следв седмица ще мога да си друсна шкембачето в танц с котката без да се тревожа за последиците :P
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #937 -: Май 07, 2013, 19:29:04 pm »
Има време,коте,аз като бях в твоите седмици също драйфах и се чувствах като парцал,после пък не смеех да мръдна,ама вчера като пуснаха една любима моя песничкА,изведнъж като ме удари вълната и малко с ръчичките от диванчето се раздвижих :D после осъзнах,че следв седмица ще мога да си друсна шкембачето в танц с котката без да се тревожа за последиците :P

Хехе Афродита, това е страхотно! Много ми харесва твоето състояние! Дано всичко бъде наред и да потанцуваш с кеф! Нагушкай и намачкай твоята котка от мен :)
Тайно се надявам драйфането да спре и да се чувствам във форма, за да съм свежа бременелка ;)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #938 -: Май 07, 2013, 19:56:48 pm »
Има време,коте,аз като бях в твоите седмици също драйфах и се чувствах като парцал,после пък не смеех да мръдна,ама вчера като пуснаха една любима моя песничкА,изведнъж като ме удари вълната и малко с ръчичките от диванчето се раздвижих :D после осъзнах,че следв седмица ще мога да си друсна шкембачето в танц с котката без да се тревожа за последиците :P
и аз така се чувствах накрая... :D дали защото като влязох в 9-я се поуспокоих /ма малко... :lol:/, дали от хормоните, ма като ме друсна една енергия...и след няколко дни родих 8)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #939 -: Май 07, 2013, 20:01:01 pm »
Афродита, в болницата сме още. Пусти контракции и болки - вече забравих какво е усещането да се чувстваш добре без ниииищичко да те боли. Още малко да избутаме, че вече не ми останаха нерви и сили. Толкова искам да съм шест като дойде бебчо - спокойна, позитивна и най-накрая да нямам болки, а да се радвам на малкото човече.
Респект, още малко удръжте контракциите - 1 седмица само. Няма страшно - аз от 4-5 месец съм с контракции и болки, но устисках до тука.
Онзи ден викам на доктора - ама ако ме изпишете, аз как ще разбера, че раждам навреме, като постоянно ме боли и ми се втвърдява коремът. А той - спокойно ще разбереш и се усмихва :)
На мен до танци чак не ми е, ама как ми се разхожда сред хората... даже в градинката ми се копае - само да сме добре и да не трябва да лежа.