0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #760 -: Април 16, 2013, 07:15:35 am »
Привет мами!Записвам се отново в темата след 2 години прекъсване.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #761 -: Април 16, 2013, 10:24:33 am »
добре дошли на новите бременни - леки бременности и здрави бебета на термин!

Ние вече сме стабилизирани и в "домашен арест". Дано изкараме още поне 3-4 седмици и то у дома. Уж многото мина, ама пак 1 месец далече ми се струва. Много ме измори психически тази бременност - лежането, престоите в болницата, страхът до къде ще стигнем този път и надеждата да мине още поне 1 седмица, месец. Дано финалът е щастлив и двамата с бебчо сме живи и здрави. 


*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #762 -: Април 16, 2013, 10:55:00 am »
bebe_2013, сега ще се изтърколи времето :wink:

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #763 -: Април 16, 2013, 12:12:23 pm »
Добре дошла moniks_s, лека бременност до термин
Бебе ей сега ще мине месец , няма да усетиш даже и на финала всичко ще мине нормално , ще гушкаш бебчо и ще го целуваш по малките пръстенца :) :) :)
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #764 -: Април 16, 2013, 13:56:59 pm »
Браво Бебе, по-приятно си е у дома :) Да изчакате до термин в къщи ви пожелавам!
А на Моника - много щастлива и безпроблемна бременност и прекрасно бебче!
Аз си обещах болничните от май месец да ги почна, че вече... някак ми се дреме... разхожда... едно такова... :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #765 -: Април 16, 2013, 14:28:02 pm »
Благодаря ви момичета. Дано този 1 месец отлети безгрижно и неусетно. Извинявам се за мрънкането, но докато лежах в болницата съвсем се психясах. Особено от мами влезли за 2-3 дни преди раждането, охкащи от вземане на кръв, пък колко било мизерно всичко и ревящи как ще изкарат 2 нощи в болницата. А от друга страна момичета нон стоп на системи и гък не казват. Няма как да не се стресира човек :(

Междувременно вчера ми се обадиха от ФАР, че съм одобрена. Бях ги забравила, а и с гранично ФСХ не се надявах да ме одобрят. Жената много се зарадва, че съм бременна и каза, че ще отбележат в документите и да се обадя, ако имам нужда все пак от инвитро. Обаче бях още в болницата и влетяха 10 човека да настаняват една жена при мен и не разбрах - до кога ще ми важи правото за инвитро. Някой знае ли? Дай Боже сега момченцето ми да дойде живо и здраво, едва ли скоро ще се престраша на нова бременност, но все пак да знам.


*

    Crystal

Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #766 -: Април 16, 2013, 15:23:45 pm »
Бебе, твоето съкровище вече е вън от опасност. Дори и да се роди сега, всичко ще бъде наред, така че не се тревожи! Стискай зъби и не мърдай от леглото, още малко остана!
За ФАР-най-добре им се обади и ги попитай. Но аз ти пожелавам втората бременност да дойде също така изненадващо, както и първата!
« Последна редакция: Април 16, 2013, 15:28:21 pm от Crystal »
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #767 -: Април 16, 2013, 16:19:05 pm »
Уф аз снощи хич не спах и цял ден днес ходя като киселец...толкова ми е криво,че добре че съм сама :( днес имах"големи " планове-да седна на компа и да си направя поръчки онлайн на разни неща за бебетата. Но толкова ми се спи,че нищо не ми се прави :( имам въпрос,ако имате идея- имам стара траема на таза,която дали от инжекциите или бебетата, се възпали-един нерв ми се прищипа и боли зверски. Всеки ден става все по-зле. Вече не само не мога да ходя,ами и да кежа и седя. Дали има нещо с което да се мажа,но да е разрешено за бременни?
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #768 -: Април 16, 2013, 16:45:26 pm »
afrodita279, bebe_2013, не остана, ей сега ще се търкулне още месец и малко.

Щастливи срещи, около термин, на всички!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #769 -: Април 16, 2013, 17:02:07 pm »
afrodita279 аз в началото имах проблем се един нерв и лекарката ми разреши да се мажа с репарил.
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #770 -: Април 16, 2013, 17:32:34 pm »
Afrodita,аз преди 2 седмици бях с прещипан нерв на врата и адски болки и 2 дни
се мазах с репарил гел и ми отмина болката да чукна на дърво :)
Но се мажеш точно на мястото без обширни участъци.

[/url]
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #771 -: Април 16, 2013, 17:37:40 pm »
притеснява ме,че е близо до корема-все пак е на таза горе...засега стискам,но щом вече и да седя на него не мога,не знам дали ще мине...
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #772 -: Април 16, 2013, 17:46:27 pm »
Афродита, ти вече у дома ли си? Дано те поотпусне тая болка :( В болницата не ти ли препоръчаха нещо?


Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #773 -: Април 16, 2013, 18:40:27 pm »
Да,в събота мрънках мрънках и ме пуснаха :lol: ама нали- да пазя леглото стриктно и съм не по-малко депресирана и кисела. сега поръчвах онлайн от Аико...кош за пране и други подобни глупости- ужас.вместо да ида да си го видя на живо,да си избера :(
Нищо не ми казаха-те там нищо не казват изобщо. като ги питаш не казват,пък като не питаш-съвсем. Може да те забравят,че съществуваш :D Аз все си давах дясното дупе,но накрая то полилавеня и аз пак него исках да давам,ама акушерката- не та не- вляво ще бием...и нещата с нерва се влошиха драстично.
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #774 -: Април 16, 2013, 20:13:31 pm »
Аз не пиша често, но ви чета редовно. При нас нищо ново, добре сме, дано така продължи до края.
Афродита, радвам се че сте добре и вкъщи. Но пази леглото. Аз честно казано не бих издържала да лежа по цели дни. То не че с малкия може да се говори за почивка де.
Добре дошли на всички нови бременни. Дано бременността ви е лека и безпроблемна  :crossfingers: :hug2:
Като цяло гледам, че все повече майки се решават на второ дете, и то скоро след първото, което много ме радва  :D :D  А аз си мислех, че съм единствената  :lol:
Дано има все повече и повече дечица напук на гадната криза.


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #775 -: Април 16, 2013, 21:15:24 pm »
Аз не пиша често, но ви чета редовно. При нас нищо ново, добре сме, дано така продължи до края.
Леле, ти кога стана вече 31 седмици, кога мина това време. Ми то не останало. Пожелавам ти леко изкарване на остатъка от бременността и все това да се чува, да сте добре.


  
*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #776 -: Април 16, 2013, 22:47:56 pm »
Аз не пиша често, но ви чета редовно. При нас нищо ново, добре сме, дано така продължи до края.
Леле, ти кога стана вече 31 седмици, кога мина това време. Ми то не останало. Пожелавам ти леко изкарване на остатъка от бременността и все това да се чува, да сте добре.

И аз това се зачудих.  8O

Бебе, мисля, че няма срок, в който да си ползваш заповедта. Питай все пак в тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48089.0


Лека бременност на всички!

*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #777 -: Април 17, 2013, 09:48:49 am »
Аз не пиша често, но ви чета редовно. При нас нищо ново, добре сме, дано така продължи до края.
Леле, ти кога стана вече 31 седмици, кога мина това време. Ми то не останало. Пожелавам ти леко изкарване на остатъка от бременността и все това да се чува, да сте добре.

 :lol: :lol: :lol:
А бе и аз това се чудя- кога мина това време? Първата ми се стори много дълга,а тази мина почти неусетно. Хем с детето всеки ден едно и също :)


*
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #778 -: Април 17, 2013, 10:15:44 am »
Иванита, точно защото младежът те занимава, та няма кога да се обърнеш.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 85
« Отговор #779 -: Април 17, 2013, 23:26:24 pm »
Афродита, правиха ли ти теста за фетален фибронектин?
Някой знае ли какво става с OPTI?
За бебето 2013, вече съм спокойна  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"