0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #620 -: Юли 03, 2013, 19:37:39 pm »
bojinova88, и на нас ни дойде шоково новината, но все пак важното е, че поне проблема и решението са ясни и когато имаш човек до себе си, който те подкрепя и вървите по този път заедно, всичко ще е наред. Стискам палци и успех!


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #621 -: Юли 03, 2013, 19:44:46 pm »
Благодаря момичета, дано всичко да е наред и да станат нещата........... :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #622 -: Юли 03, 2013, 21:10:57 pm »
Кажете как да му подобрим резултатите,някоя от вас има ли идея какво би помогнало....той иначе преди пиеше трибестан,но го беше спрял,сега пак ще почва.......ох дано нещата да се наредят


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #623 -: Юли 03, 2013, 21:18:12 pm »
Кажете как да му подобрим резултатите,някоя от вас има ли идея какво би помогнало....той иначе преди пиеше трибестан,но го беше спрял,сега пак ще почва.......ох дано нещата да се наредят
Преди първият ни опит ИКСИ, моят мъж пиеше чай от бабини зъби, чай от магарешки бодил, пиехме двамата Спирулина и Л-карнитин. Имаше подобрение и най-вече резултат... :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #624 -: Юли 03, 2013, 21:48:42 pm »
А как точно ги пиехте Спирулина и Л-карнитин и каква марка, аз му правех такъв чай преди и пиеше доста от него, но го спряхме преди 3-4 месеца, може би трябва пак да му правя....иначе то трибестана дето пие е бабини зъби, ама на хапчета.Благодаря ти много.


Кажете как да му подобрим резултатите,някоя от вас има ли идея какво би помогнало....той иначе преди пиеше трибестан,но го беше спрял,сега пак ще почва.......ох дано нещата да се наредят
Преди първият ни опит ИКСИ, моят мъж пиеше чай от бабини зъби, чай от магарешки бодил, пиехме двамата Спирулина и Л-карнитин. Имаше подобрение и най-вече резултат... :wink:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #625 -: Юли 03, 2013, 22:23:18 pm »
Това е подфорума за мъжки стерилитет http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=7.0 може да го разгледате има много важна информация в него.Има и тема за консултации с медицински консултант д-р Даскалова, която може да ви помогне със съвет.

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #626 -: Юли 05, 2013, 00:41:32 am »
Здравейте момичета! След моите тревоги от неидването на бебето, днес вече реших и си записах час за изследване за хламидия и изследване на щитовидната жлеза. Това ще стане другата седмица, но хубавото беше, че днес на прегледа докторката ми видя готовия за пукане фоликул, което значи, че тези дни мъжа ми ще бъде много зает с мен  :D Ако все пак ми дойде и този месец съм на изследване на полови хормони. Чудесно се чувствам, че предприех нещо за  :bfp:
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #627 -: Юли 05, 2013, 14:12:49 pm »
catcat  :crossfingers: дано да не ти се наложи другия месец да си изследваш хормоните :)


След бури - мир и тишина,
След нощ - безбрежна светлина.  

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #628 -: Юли 05, 2013, 16:53:12 pm »
    Здравейте,момичета!
Чета ви от доста време,но чак сега реших да се присъединя и аз в тази темичка.
С моя приятел правим опити за бебе от четири месеца.Миналият месец започнахме фоликулометрия и измерване на БТ.Още е рано да се каже дали имаме проблем,но след като не стана и този месец доста се усъмнявам да нямаме.
Много искам да ви попитам нещо - тъй като днес ми дойде,дали утре да не си пусна изследванията на хормоните(които се правят на 2 - 4 ден от МЦ),без да съм се консултирала с лекаря си за това?Знам,че фоликулометрията се прави поне 3 месеца и чак след това се мисли за следваща стъпка,но ...  :oops:
 Ще се радвам да чуя вашето мнение.Дано скоро всички,които очакваме така желаните две чертички да успеем!

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #629 -: Юли 05, 2013, 17:00:35 pm »
catcat  :crossfingers: дано да не ти се наложи другия месец да си изследваш хормоните :)
Благодаря ти alexxxa :D Надявам се, на всички тук да ни се случи да спрем да си правим изследвания и да си даваме парите за пюрета и памперси  ylinfant

sss_girl защо не изчакаш до третия ден или по-добре се консултирай с лекаря си, защото понякога от бързане си докарваме някакъв стрес, който доктора не би ти го причинил. А не е ли много малко времето в което опитвате, за да започваш изследвания? Стискам палци скоро да си бременна  :bfp: preggo
« Последна редакция: Юли 05, 2013, 17:08:17 pm от catcat »
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #630 -: Юли 05, 2013, 17:53:59 pm »
Ами по-скоро стресът би намалял,ако си направя изследванията и те са ок,разбира се.
А колкото до доктора,следващите дни са почивни и няма да е удобно да му звъня по телефона и да го питам "Дали да не си направя изследвания?".
Но май ще е по-добре да послушам съвета ти ,catcat и да не избързвам  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #631 -: Юли 06, 2013, 18:05:00 pm »
Здравейте момичета, за първи месец правихме опити за бебе, мерех си Т правих тестове за О, открих я правихме секс в точните дни, но пак не се получи и днес ми дойде. Искам да ви питам нужно ли е да се притеснявам и да започвам изследвания или това, че не е станало от първия път не е плашещо все още. Благодаря.

*

    iliqnka_85

  • *
  • 48
  • Ако не ти пука къде си-значи не си се изгубил
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #632 -: Юли 06, 2013, 19:20:35 pm »
Здравейте момичета, за първи месец правихме опити за бебе, мерех си Т правих тестове за О, открих я правихме секс в точните дни, но пак не се получи и днес ми дойде. Искам да ви питам нужно ли е да се притеснявам и да започвам изследвания или това, че не е станало от първия път не е плашещо все още. Благодаря.


Здрасти!Един месец е нищо,повечето момичета тук правят опити с години,ние правим опити от миналия август,а още не сме тръгнали по доктори и т.н...спокойно,за да почнеш да се притесняваш-стигни поне моя стаж :lol:....шегувам се,надявам се скоро да стане бебето при вас ,стискам палци
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #633 -: Юли 06, 2013, 20:43:46 pm »
Искам да ви питам нужно ли е да се притеснявам и да започвам изследвания или това, че не е станало от първия път не е плашещо все още. Благодаря.

Изследвания се правят когато двойката прави опити от година, но няма забременяване и жената е под 35 години.Ако жената е над 35 години се изчакват 6 месеца и се започват изследвания.Препоръчва се да се насочите директно към специализирана клиника по репродуктивна медицина, за да не загубите време при обикновените акушер гинеколози.

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #634 -: Юли 08, 2013, 11:00:15 am »
Запис в темичката и от мен. Този месец започваме с бебеправенето и бебечакането. Надявам се този път да не се наложи външна намеса, но и така да е, надявам се скоро да станем 5-ма :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #635 -: Юли 08, 2013, 11:08:55 am »
Запис в темичката и от мен. Този месец започваме с бебеправенето и бебечакането. Надявам се този път да не се наложи външна намеса, но и така да е, надявам се скоро да станем 5-ма :)
Смело и похвално решение Maggi4ka  :balk_46: :balk_46: :balk_46:
Ще успееш разбира се  :P
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #636 -: Юли 08, 2013, 15:52:51 pm »
Олеее, колко позитивно прозвуча :) И аз се надявам да се получи безпроблемно, не за друго, ами ако станат пак 2 бройки сигурно ще ми трябва усмирителна жилетка :) (в кръга на шегата разбира се - колкото дойдат толкова).

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #637 -: Юли 08, 2013, 19:32:39 pm »
Момичета, не знам дали поста ми е за тук, ако не е ще ме извините
Имам една неуспешна бременност и ето, че днес отново видях  :bfp:   Много съм щастлива, симптоми никакви нямах и преди, нямам и сега, това което ме притеснява е, че ден преди датата на цикъла ми, както и на самата дата имах жълтеникаво зацапване, малко като количество, вече изчезна, но все пак нормално ли е? Предишния път го нямах?! Ако някой може да сподели нещо по въпроса, ще съм благодарна.
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #638 -: Юли 09, 2013, 10:52:43 am »
по принцип всички бременности са различни,това зацапване са го получавали и други,важното е че е спряло,успех
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #639 -: Юли 09, 2013, 11:27:24 am »
радостина, най-добре се консултирай с лекаря си !
<br />