0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #760 -: Септември 20, 2013, 18:36:26 pm »


Благодаря ти, petqst
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #761 -: Септември 20, 2013, 22:40:12 pm »


Благодаря ти, petqst

Дано всичко да е ОК!!!  :wink:
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #762 -: Септември 25, 2013, 17:51:34 pm »
Здравейте, дами!

току що се регистрирах и реших да се присъединя към тази тема, тъй като също сме в период на бебеправене. От скоро започнах да си меря базалната температура и да водя календар (на моменти нещо замерванията не се получават  :oops: )
От сърце пожелавам успех на всички и дай Боже скоро да преминем към тема "Ще си имаме бебе"
Целувки! :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #763 -: Септември 25, 2013, 20:47:57 pm »
Здравей Tsvete  :D Добре дошла в този прекрасен форум пълен с подкрепа и внимание  :) Пожелавам ти успех и скоро да постигнете целта! Аз също от скоро си меря температурата, но това не пречи да не разбирам нищо от графики  osi_10 :oops:
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #764 -: Септември 26, 2013, 12:33:00 pm »
Благодаря, Catcat!

Аз като цяло не мога да преценя с какъв термометър е добре да замервам Т - имам и живачен и електронен, който се води, че замерва с 99% точност... но странното е , че и 2та показват различни стойности (въпреки че гледам да меря Т по едно и съчо време и т.н. както пише в дебелите книги :) )

Другата драма е , че аз пия много течности вечер  и поради тази причина нощем понякога ходя до WC  1-2 пъти, и понякога между последното ставане и месрено има по-малко от 3 часа (а четох, че трябва да имам поне 3 часа покой преди месене...)

та такива неща ме "мъчат" последно време :) Меря и с 2та термометъра и чакам чудото да стане :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #765 -: Септември 30, 2013, 09:42:59 am »
Привет и от мен. Най-после дойде и моят ред да се запиша тук. След 3-годишно лечение на какво ли не, най-накрая имаме зелена светлина. Стискъайте палци всичко да стане бързо и безпроблемно, че честно казано, адски се измъчихме. Успех на всички и скоро да се видим в другата темичка :)
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #766 -: Септември 30, 2013, 12:53:43 pm »
Успех, Нелка :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #767 -: Септември 30, 2013, 17:20:56 pm »
  Здравейте момичета,

От скоро съм във форума, но от всичко което съм чела тук едно е ясно.. тук всички сме с една единствена мечта - да гушкаме прекрасни бебчета.  С моя съпруг птравим опити от почти година, след като миналата година загубих бебето във втория месец. Пожелавам успех на всички и съм убедена че тук всяка една от нас ще срещне разбиране и упора.  :oops:
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #768 -: Октомври 01, 2013, 00:58:21 am »
Благодаря, Tsveteto :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #769 -: Октомври 02, 2013, 17:00:34 pm »
Здравейте момичета!

От скоро съм във форума и искам да Ви благодаря за ценната информация, която откривам тук.
От две години правим по- сериозни опити за бебче, като от година се обърнахме към клиника за асистирана репродукция. Чакаме слънцето да изгрее и при нас, живеем с надеждата да гушкаме своя рожба. Днес направихме първата инсеминация и се молим да е успешна.

Пожелавам успех на всички!
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #770 -: Октомври 02, 2013, 17:34:22 pm »
Здравей, cvvety!
Стискам палци!  :goodluck:
къде направихте инсеминацията?
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #771 -: Октомври 02, 2013, 17:40:06 pm »
мерси, при д-р Савова, болница Щерев. :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #772 -: Октомври 02, 2013, 20:45:58 pm »
Здравейте, момичета!
След няколко годинки в лутане из живота, от този месец с половинката ми започваме опити за бебе.
Пия фолиева киселина от около 2 месеца, направих си и микробиология и цитонамазка и всичко е наред.
Има обаче нещо, което ме притеснява във връзка с храненето. Ние ядем по специален режим (не диета) и в дневното ни меню влизат около 5 до 7 яйца. Притеснява ме дали такова количество яйца не е опасно при евентуална бременност? Някой да знае нещо по въпроса? И ако е опасно, кога трябва да се намали количеството на приеманите яйца и до какво да бъде ограничено?
Изчетох доста теми във форума, но не можах да намеря информация конкретно за яйцата.
Предварително ви благодаря за информацията!
Пожелавам на всички успех :-)

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #773 -: Октомври 02, 2013, 21:42:30 pm »
cvvety, много стиснати палчета, мила  :D  Ще чакаме с нетърпение хубави новини. Сигурно сега чакането е много мъчително. Успех!
yanicka, успех и на теб . За самата бременност може и да е в повече толкова яйца , но за зачеването едва ли има значение. Още повече , че като забременееш вкусовете се променят и може и да не ти се ядат :)
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #774 -: Октомври 02, 2013, 21:49:00 pm »
Здравейте момичета!
Не знам какво се случва с мен този месец бях на преглед в началото на месеца изписа ми оргаметрил да изчистим задържан фоликул.Вчера пак бях всичко е ок фоликула се  е изчистил с цикла,  от днес за 15 дена ми изписа дуфастон, но се случи нещо мн странно днес имам кафяво зацапване  доста тамно но не кръв като в края на цикъл и сега съм мн притеснена на някой случвало ли му се е подобно нещо.
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #775 -: Октомври 03, 2013, 08:35:04 am »
meriiiii, обади се на лекаря , само той може да ти каже на какво може да се дължи!
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #776 -: Октомври 03, 2013, 09:33:14 am »
Благодаря Иренка.  :thankyousign:
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #777 -: Октомври 03, 2013, 11:48:13 am »
Здравейте момичета!

От скоро съм във форума и искам да Ви благодаря за ценната информация, която откривам тук.
От две години правим по- сериозни опити за бебче, като от година се обърнахме към клиника за асистирана репродукция. Чакаме слънцето да изгрее и при нас, живеем с надеждата да гушкаме своя рожба. Днес направихме първата инсеминация и се молим да е успешна.

Пожелавам успех на всички!

Успех cvvety! Пожелавам ти прекрасен резултат от две чертички и сладко бебче за финал! Кога е денят за  теста?  :bfp:
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #778 -: Октомври 03, 2013, 15:02:03 pm »
Catcat: Благодаря ти миличка. Денят за тест е далече -17.10. Въоръжила съм се с търпение ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #779 -: Октомври 03, 2013, 23:39:06 pm »
Момичета, незнам дали ми е за тук въпроса, но всички теми свързани с него са доста стари. Ако не му е тук мястото моля да го преместите. Та..изследвах си кръвната група и тази на мъжа ми съответно. Аз съм 0(-), а той е 0(+). Днес една ужасна жена ми наговори, че ще имаме бебе на куково лято с тези резус фактори, а ако станело някакво чудо да забременея, детето щяло да бъде слабоумно  osi_ Съжалявам да го призная, но се почувствах ужасно след това  :balk_146: Моля Ви, който знае някаква информация по този въпрос да ми каже, защото все още ме държи страха от чутото  osi_1
cvvety ще броим с теб дните до двете чертички!