0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #440 -: Април 10, 2013, 18:25:08 pm »
Честито :)Лека бременност!
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #441 -: Април 10, 2013, 21:49:09 pm »
Благодаря Ви сърдечно момичета!!! Прекрасни сте! Пожелавам Ви и Вие скоро да видите двете прекрасни чертички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #442 -: Април 10, 2013, 22:19:50 pm »
Браво и скоро и сърчице да имате  :D
 :bighug: :heartbeat:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #443 -: Април 10, 2013, 22:27:42 pm »
chattenoire84 тихичко честито!Пожелавам ти лека бременност. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #444 -: Април 15, 2013, 22:23:41 pm »
Здравейте момичета,

chattenoire84, честито, лека и безпроблемна бременност  :ballons: :cheerleader:
Аз днес за пореден път се разочаровах като ми дойде. След 3 дена започвам клостилбегит-а и дано този месец след 1 година неуспешни опити, най сетне да има  :bfp:


Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #445 -: Април 15, 2013, 22:54:55 pm »
draga, съжалявам
На теб преди да ти изпишат клостилбегит, правили ли са ти изследвания на хормони и цветна снимка?
Аз го вземах 4 мес. сега е четвъртия , ако не се получи и този мес. съм се уговорила с друг лекар за ЦС. Защото ако има някакъв проблем с тръбите, то няма смисъл от стимулация с клостил. Моя приятелка обаче забременя още първия мес. с клостил след 2г. чакане  :D
така  че , успех следващия месец  :)
<br />
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #446 -: Април 15, 2013, 22:57:43 pm »
draga, съжалявам
На теб преди да ти изпишат клостилбегит, правили ли са ти изследвания на хормони и цветна снимка?
Аз го вземах 4 мес. сега е четвъртия , ако не се получи и този мес. съм се уговорила с друг лекар за ЦС. Защото ако има някакъв проблем с тръбите, то няма смисъл от стимулация с клостил. Моя приятелка обаче забременя още първия мес. с клостил след 2г. чакане  :D
така  че , успех следващия месец  :)


И спермограма на партньора да добавя.

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #447 -: Април 15, 2013, 22:59:44 pm »
да и спермограма  :wink:
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #448 -: Април 16, 2013, 14:03:24 pm »
Здравейте, ето и аз се записвам. Правим опити от декември мин. година - все още неуспешни  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #449 -: Април 16, 2013, 14:07:00 pm »
draga, съжалявам
На теб преди да ти изпишат клостилбегит, правили ли са ти изследвания на хормони и цветна снимка?
Аз го вземах 4 мес. сега е четвъртия , ако не се получи и този мес. съм се уговорила с друг лекар за ЦС. Защото ако има някакъв проблем с тръбите, то няма смисъл от стимулация с клостил. Моя приятелка обаче забременя още първия мес. с клостил след 2г. чакане  :D
така  че , успех следващия месец  :)


И спермограма на партньора да добавя.

Здравейте, момичета,

Благодаря за отговорите, добре че ги има форумите та да си помагаме до някъде. Спермограмата е много добре, с отлични показатели. Имаше едни нещо, което косвено можело да оказва влияние. Имаше някаква клетка, която не е спора, не е бактерия а едноклетъчно / :D така и не ни казаха какво е/и има струпване на сперматозоиди около нея, тоест бъркат я, ако мога така да се изкажа с яйцеклетка /не могат милите да се ориентират на къде да поемат/, така ми го обясни доки. Моя приятел пи някакво хапче 1 ден и това беше. На мен ми пуснаха микро - свичко 6. Не е правена ЦС, доки каза да опитам 2 месеца, защото нямало смисъл да се мъча на ЦС. 90% е сигурен че е хормонален проблем и проблема е в ЛФ, рязко пада температурата не се задържа и за това клостилбегит и после дуфастон и се надявам да стане вече. утре го почвам. Деца се правели много лесно, казват повечето хора, с първото от един път стана а сега 1 г мъки....дано имаме късмет всички и скоро да се похвалим с  :bfp:


Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #450 -: Април 16, 2013, 15:17:09 pm »
Момичета,не можах да повярвам на очите си тази сутрин  :bfp:.Вчера корема много ме болеше и викам и този месец не стана!Но сутринта просто реших,че трябва да направя тест.Странното е че първоначално нямаше нито една черта и след 2-3 мин се появиха и двете .Надявам се, че не се лъжа след няколко дни ще наяправя кръвен!Не мога да си намеря място от радост,пожелавам на всички такава радост!Само да кажа,че този месец за 1 път ползвам тест за овулация и ето че се получи след 5 месеца опити.
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #451 -: Април 16, 2013, 19:32:58 pm »
Честито ЛилиЛека бременност и здраво бебче :)
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #452 -: Април 16, 2013, 19:37:47 pm »
lili2012 Честита радост, лека и безпроблемна бременност  :ballons: :cheerleader:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #453 -: Април 16, 2013, 21:03:44 pm »
chattenoire84 Честито, много се зарадвах като видях, че си бременна :) Все те четох в темата "дали съм бременна" и наистина се радвам, че вече си ;) Леки 9 месеца и марш към бременната тема  :lol:
lili2012 честито и на теб :) леки оставащи месеци!


Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #454 -: Април 17, 2013, 06:36:21 am »
lili2012, честито! Лека бременност ти желая.


Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #455 -: Април 17, 2013, 09:04:43 am »
Здравейте момичета, искам да попитам някой имал ли е Ову толкова рано веднага след М. ????? 8O
 имам почти всички симптоми на започнала О. - ЦС до вчера беше като белтък на яйце,разтеглива и прозрачна, болки като при О. и болки по гърдите,повишено либидо още на 4 и 5 ден от МЦ ????
Имате ли представа от какво може да се получи? Обикновено цикъла ми е между 28-33дни и  О. е между 13-15 ден /с малки изключения + - /, ЛФ е 14/16 дни
Направо съм изумена  8O
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #456 -: Април 17, 2013, 09:12:26 am »
pleyada, на мен този месец на осми ден от цикъла тестовете ми за овулация   бяха положителни. Днес имам леко зацапване, което май ще се окаже цикъл, а ми е 16-ти ден от цикъла.


Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #457 -: Април 17, 2013, 09:22:17 am »
pleyada, вземи си тестчета за О.
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #458 -: Април 17, 2013, 09:43:28 am »
Благодаря момичета!Сега колкото съм щастлива,толкова и притеснена,цяла нощ ме боля ниско долу.Дано всичко е наред.Хубав ден на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #459 -: Април 17, 2013, 09:45:48 am »
Питам дали сте имали толкова ранна овулация и това нормално ли е?
Не се съмнявам че в момента съм в ову - след толкова години следене с тестове ,БТ и ЦС
Моята най- ранна овулация е била на 12ден /един единствен път ми се е случвало за 5 години и то беше преди 2 години / с + тест на 11 ден и повишение на БТ - 12 ден
Днес ми е 8 ден от цикъла, мисля си дали предния месец не съм била пак бременна и това да има някакво значение за следващата О. , защото имах и зацапване 3-4 дни преди М.