0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #360 -: Март 21, 2013, 17:54:18 pm »
Ти си съвсем ранна,не се притеснявай,наистина е рано за исзледвания,дано скоро се сбъдне желанието ти,и наситина по добре чети друго отколкото да се вглеждаш!за цикъла е добре че ти е на 28 дни,значи овуто се пада на 14 ден,но за по сигурно тестове за ову! :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #361 -: Март 21, 2013, 20:04:01 pm »
здравейте дами на мен ми закъсня 2 дена направих тест но е отрицателен дали е рано ???
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #362 -: Март 21, 2013, 23:50:22 pm »
kamelia_1326 овулация не следя тей къто този месец се бях потготвила за лапароскопия само чакам да ми дойде и да уточним датата ,друг път си ми идва точно когато е трябвало един два дена зъкеснение понякога .този месец въобще не съм се надявала да се получи нещо даже нямах търпение да ми дойде за да поемам към следващата стъпка .а теста го правих  следобед писалката на шуар чек взех   пише че е точен по всяко време на денонощието нз на какво ще се дължи това закъснение много ми  е странно
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #363 -: Март 22, 2013, 09:22:16 am »
И аз тази сутрин направих втори отрицателен тест. Вярно , че започнах рано с тестовете, но имах много изразени симптоми този месец , както и по-ранна от обикновено овулация  - на 06. 03. т.е вече са минали повече от 2 седмици. Гърдите все още ме болят , но вече не са толкова подути. нали ако има бременност, напрежението в гърдите не би трябвало да спада?
<br />
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #364 -: Март 22, 2013, 09:24:35 am »
нали ако има бременност, напрежението в гърдите не би трябвало да спада?
Напрежението в гърдите не винаги е показател за бременност.Дори не е задължително.
Съжалявам за отрицателните тестове, момичета! :bighug:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #365 -: Март 22, 2013, 10:29:32 am »
Ох, момичета
сега пак си погледнах теста и сякаш има една 2-ра почти незабележима чера, но може и да си въобразявам, цялата се разтреперях, но не смея да кажа на никой, защото не съм сигурна. Само на вас споделям ....
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #366 -: Март 22, 2013, 10:59:11 am »
Ирена,стискам палци да се е получило,след няколко дни повтори теста и дано се похвалиш.Аз имам 2 дечица сега работим за 3то.Успех от мен:)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #367 -: Март 22, 2013, 11:19:30 am »
Ох, момичета
сега пак си погледнах теста и сякаш има една 2-ра почти незабележима чера, но може и да си въобразявам, цялата се разтреперях, но не смея да кажа на никой, защото не съм сигурна. Само на вас споделям ....
Ирена, влез в някоя лаборатория и си направи кръвен тест, не е скъп! Така ще разбереш с абсолютна сигурност и няма да се тормозиш повече!
Успех  :crossfingers:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #368 -: Март 22, 2013, 12:06:43 pm »
kamelia_1326 овулация не следя тей къто този месец се бях потготвила за лапароскопия само чакам да ми дойде и да уточним датата ,друг път си ми идва точно когато е трябвало един два дена зъкеснение понякога .този месец въобще не съм се надявала да се получи нещо даже нямах търпение да ми дойде за да поемам към следващата стъпка .а теста го правих  следобед писалката на шуар чек взех   пише че е точен по всяко време на денонощието нз на какво ще се дължи това закъснение много ми  е странно
Да ти кажа нищо чудно и чудото да е станало,мислила си си за друго,по принцип си чувала че хормона се натрупва баво и при някои даже и на 10 ден закъснение не отчита положителен резулатат,затова е хубаво да се правят сутрин с първа урина!да кажем че ако ти закъснява повече от 10,и по всчко време ще покаже,всичко си до организъм,ако искаш пробавй пак ако не дойде,утре сутрин,ама си вземи един нали има такива обикновени тестове,дано покаже положителен резулатат!Ще ти стискам палци!

здравейте дами на мен ми закъсня 2 дена направих тест но е отрицателен дали е рано ???
Ами зависи,при някой момичета хормона се натрупва много по бавно и отчита късно,а и теста трябва да се прави с първа урина сутрин,незнам ако сикаш изчакай поне до 10 ден закъснение,и пак направи тест!стискам ти палци да не ти дойде!!!
Има и друг вариант направи си кръвен тест!!!верен на 100%
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #369 -: Март 22, 2013, 12:48:40 pm »
kamelia_1326 овулация не следя тей къто този месец се бях потготвила за лапароскопия само чакам да ми дойде и да уточним датата ,друг път си ми идва точно когато е трябвало един два дена зъкеснение понякога .този месец въобще не съм се надявала да се получи нещо даже нямах търпение да ми дойде за да поемам към следващата стъпка .а теста го правих  следобед писалката на шуар чек взех   пише че е точен по всяко време на денонощието нз на какво ще се дължи това закъснение много ми  е странно
Да ти кажа нищо чудно и чудото да е станало,мислила си си за друго,по принцип си чувала че хормона се натрупва баво и при някои даже и на 10 ден закъснение не отчита положителен резулатат,затова е хубаво да се правят сутрин с първа урина!да кажем че ако ти закъснява повече от 10,и по всчко време ще покаже,всичко си до организъм,ако искаш пробавй пак ако не дойде,утре сутрин,ама си вземи един нали има такива обикновени тестове,дано покаже положителен резулатат!Ще ти стискам палци!

здравейте дами на мен ми закъсня 2 дена направих тест но е отрицателен дали е рано ???
Ами зависи,при някой момичета хормона се натрупва много по бавно и отчита късно,а и теста трябва да се прави с първа урина сутрин,незнам ако сикаш изчакай поне до 10 ден закъснение,и пак направи тест!стискам ти палци да не ти дойде!!!
Има и друг вариант направи си кръвен тест!!!верен на 100%
пфф наистина ще е голямо чудо  ако  е станало тей като  едната ми тръба не пропуска течност  а другата частично .ако и днес не ми дойде утре ще повторя и ще пиша :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #370 -: Март 22, 2013, 12:58:47 pm »
Забравих да кажа че съм заченала на 14ти февруари
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #371 -: Март 22, 2013, 13:02:53 pm »
Моля ви за съвет.Бременна съм след 1 година чакане и молене с моя приятел да имаме бебче.Сега той се отрече и незнам какво да правя?Нямам подкрепа и от родителите си и съм съвсем сама.На 30 съм и се чудя дали да не направя аборт.На квартира съм в сф.и незнам как ще се справям сама. Дайте съвет моляви
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #372 -: Март 22, 2013, 13:08:22 pm »
Едно голямо честито от мен! Лека и безпроблемна бременост наи- искренно ти желая!Заченато е с много любов на такава дата, ще бъде едно щастливо дете:)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #373 -: Март 22, 2013, 13:12:37 pm »
Мерси,но незнам дали ще го родя а много го исках това бебче,а моя приятел сега не го иска :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #374 -: Март 22, 2013, 13:19:35 pm »
Сиси,имаш такъв ценен дар в утробата си, не прави грешка за която после може да сажаляваш.Според мен ,можеш да се справиш и сама,бъди твърдо решена,че искаш това дете,родителите ти ще те подкрепят,ще видиш и те имат сърца,приятелят ти също може да промени решението си,запази го,това е моят съвет!
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #375 -: Март 22, 2013, 13:20:22 pm »
Мерси,но незнам дали ще го родя а много го исках това бебче,а моя приятел сега не го иска :(
Първо, честито!(колкото и да ти е притеснено в момента)
Второ - добре помисли преди да действаш.Това е Божи дар, за който хората се молят и го чакат с години ... yahoo_33
Надявам се нещата да се подредят при теб!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #376 -: Март 22, 2013, 13:23:33 pm »
Здравейте,нова съм във форума и съвсем нова и в бебеправенето
И бих искала да получа мнение от по-опитните минаващи или вече минали по този път
На 13.03 и на 18.03 правихме опити за бебенце,овулацията ми според овулационните калкулатори при средна продължителност на цикъла 33 дни показа,че е около 15-19.03
От седмица ме гони страшен апетит,чувствам корема си доста подут и преди три дни(20.03) започнаха едни леки болки ниско в корема,както при ПМС,но по-слаби и непостоянни,които след овулация никога не съм имала,а менструацията е далеко и обикновенно закъснява,но не подранява.Та въпрос ми е възможно ли е тези болки да са свързани с имплантацията,при положение че вчера си правих тест и беше отрицателен?
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #377 -: Март 22, 2013, 13:25:27 pm »
Мерси,но незнам дали ще го родя а много го исках това бебче,а моя приятел сега не го иска :(
Първо, честито!(колкото и да ти е притеснено в момента)
Второ - добре помисли преди да действаш.Това е Божи дар, за който хората се молят и го чакат с години ... yahoo_33
Надявам се нещата да се подредят при теб!
Благодаря много!Да знам че много хора чакат и се надяват за бебче с години.Но е трудно да си сама
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #378 -: Март 22, 2013, 13:50:46 pm »
Sisito_is, нали осъзнаваш, че това е много важно решение и няма как да го вземеш след съвети от форума. Това е нещо лично между теб и приятеля ти и още повече - между теб и бебето.
А ако искаш да чуеш още едно мнение - ще те попитам нещо: какво смяташ да направиш след един евентуален аборт? Да останеш със същия човек ли? Заради него ли ще го направиш, заради себе си или заради това, че едно бебе ще ви обърка живота?
На 30 години (предполагам, че и той е поне на толкова) никак не е рано за дете, ако имате такива планове. След това може да стане вече много трудно, даже и да имате голямо желание за това...
Re: Правим опити за бебе - Тема 1
« Отговор #379 -: Март 22, 2013, 14:07:43 pm »
Sisito_is, нали осъзнаваш, че това е много важно решение и няма как да го вземеш след съвети от форума. Това е нещо лично между теб и приятеля ти и още повече - между теб и бебето.
А ако искаш да чуеш още едно мнение - ще те попитам нещо: какво смяташ да направиш след един евентуален аборт? Да останеш със същия човек ли? Заради него ли ще го направиш, заради себе си или заради това, че едно бебе ще ви обърка живота?
На 30 години (предполагам, че и той е поне на толкова) никак не е рано за дете, ако имате такива планове. След това може да стане вече много трудно, даже и да имате голямо желание за това...
Ако направя аборт разбирасе че няма да бъда с същия човек,не смятам да направя аборт заради него,а можеби се страхувам един ден да не ме упрекне за всичко за това че расте без баща.На мен бебето не би ми объркало живота в момента явно обърква неговия.Той е на 40г.И аз се притеснявам от това че после може да е много,много трудно.Благодаря за мнението