0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #900 -: Септември 01, 2013, 19:16:06 pm »
Значи не съм единствената... :oops: :oops: :oops:  Аз си порачах от е-бей на едро 50 теста и сега дето се вика на всяко ходене до тоалентата... Ама как да устоиш... А и тестовете 50 за 4пауда... А аз давам по 6 7 само за единпо магазините.. хубаео е да знам че не сам единствената луда ама дано скоро се появи нещо по тези тестове.. късмет :P
[/quote]

 и аз съм с 50, по точно бях  :lol: има да си правим на воля....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #901 -: Септември 02, 2013, 00:03:00 am »
Здравейте,мами!:) Случи ми се нещо странно и бих искала някой да сподели мнение,защото тест най-рано ще мога да направя вдругиден.Рисковият акт беше на 12.08 (той не се беше измил и изпишкал) и правихме секс.Точно тогава бях в овулация и след 8 дни получих кафеникаво зацапване с мъничко кръв ,което продължи 2 дни (9 дни преди предполагаемата менструация,а никога не ми подранява)..Мина датата на предполагаемата менструация,но нея я няма.На някой случвало ли му се е? На какво може да се дължи?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #902 -: Септември 02, 2013, 07:16:04 am »
missclaire Имаш предвид че сте повторили ли?Кога трябваше да ти дойде?Това зацапване ми звучи като имплантация....дай повече инфо

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #903 -: Септември 02, 2013, 07:29:59 am »
Здравей missclaire, на колко дни по принцип ти е цикъла и кога ти беше първия ден от последния цикъл. така както го описваш прилича прилича на имплантация.  За О сигурна ли си , че е била тогава. Ако ти закъснява вече можеш да направиш тест с първа сутрешна урина. Само не разбрах това "рисковия акт" означава ли , че по-скоро се опасяваш да не си бременна или бременноста е желана :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #904 -: Септември 02, 2013, 13:25:46 pm »
Здравейте,трябваше да ми дойде на 28.08 ,защото последният беше на 28.07.,но днес прокървих.. не знам вече какво става ...ако ми е дошло,тогава какво беше това зацапване преди 12 дни .. Иначе се опасявам,защото все още не сме се отдали на правене,но ако стане ще си го раждаме  :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #905 -: Септември 03, 2013, 23:17:19 pm »
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници

total Бета ЧХГ <0.100 mU/ml   Ж: пременопаузални небрем.<1, постменоп.<7; М: <2
Бременна ли съм?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #906 -: Септември 04, 2013, 00:47:27 am »
Bonbon, за да си бременна нивото на хормона трябва да е над 5, а ако правилно съм разбрала твоят е <0.100. Извини ме, ако съм разбрала погрешно :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #907 -: Септември 04, 2013, 09:17:58 am »
Така е, но реших да попитам, защото някъде бях чела, че в различните лаборатории резултатите излизали според скала, което не била  еднаква навсякъде. И много много не са ми ясни какво значат тези референтни стойности
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #908 -: Септември 04, 2013, 14:32:42 pm »
Ходих вчера на гинеколог каза ми че всичко е наред бременна съм, каза ми дори, че съм във втория месец в 6 г.седмица. Изписа ми аспирин протект всяка вечер да пия и съм много доволна. Даде ми друга дата за преглед и така. :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #909 -: Септември 04, 2013, 15:39:09 pm »
irinchetoo :bighug: Четито  :D Дано повлечеш краченца
 На мен днес ми е 13-ти ден след О и след поредния  :bfn1: вече не се надявам много...Утре трябва да ми дойде
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #910 -: Септември 04, 2013, 15:48:15 pm »
irinchetoo :bighug: Четито  :D Дано повлечеш краченца
 На мен днес ми е 13-ти ден след О и след поредния  :bfn1: вече не се надявам много...Утре трябва да ми дойде

Но пък ти е много висока БТ. ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #911 -: Септември 04, 2013, 16:21:31 pm »
irinchetoo :bighug: Четито  :D Дано повлечеш краченца
 На мен днес ми е 13-ти ден след О и след поредния  :bfn1: вече не се надявам много...Утре трябва да ми дойде

Но пък ти е много висока БТ. ;)

Но пък теста ми е отрицателен  :D Ти как си мила?Почнаха ли симптомите?
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #912 -: Септември 04, 2013, 16:31:29 pm »
Тук има много хубава, новина , Радвам се за теб irinchetoo, и пожелавам всичко да е нормално и за напред ,
И аз много се притеснявам, хем усещам някои неща, хем си викам .. пак се вглеждам и си внушавам, и друг път съм имала, такива дълги цикли и ме е страх за тест. Този месец дори не усетих имало ли е овулация. Около 28.08. очаквах да ми дойде и имах уговорка за лапаро , бях си планирала отпуска .И честно казано с нетърпение очаквах да ми дойде . От няколко дена усещам една прорязваща болка , такава,каквато усещам в първия ден, когато вече съм неразположена . Но се престрашавм сутринта за едно тестче


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #913 -: Септември 04, 2013, 21:58:25 pm »
При мен симптомите започнаха миналия месец от 27.08 изведнъж и с каквото и да се хранех все ми беше лошо, дори нямах и апетит, след това започна и главоболието, сънливост, отпадналост, болки в зърната най-вече. Но засега не е така, по рядко ми се случва да ми е лошо, иначе си хапвам всичко. Дори биричка съм пила и то по- малко и се притеснявах, но след като ме видя и ми каза, че всичко е наред бях много по-спокойна, напук че имах и други по - големи притеснения и проблеми с ученето това че съм бременна, най- много ме радваше. Пожелавам и на всички които искат и те бебенце наистина скоро време да се случи.  :sunshine: :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #914 -: Септември 05, 2013, 00:09:21 am »
irinchetoo :bighug: Четито  :D Дано повлечеш краченца
 На мен днес ми е 13-ти ден след О и след поредния  :bfn1: вече не се надявам много...Утре трябва да ми дойде

Но пък ти е много висока БТ. ;)

Но пък теста ми е отрицателен  :D Ти как си мила?Почнаха ли симптомите?

Да имам симптоми, още от първия ден, но са слаби засега. Бодежи в корема, чувство като след лека мускулна треска пак в корема, болезнени гърди и веднъж гадене. :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #915 -: Септември 05, 2013, 08:34:23 am »
БТ днес падна и сигурно ми идва,но пусти надежди  :D
Имах останал един тест престо и реших да го направя въпреки всичко :lol: "виждам" една въображаема втора чертичка,която едва ли е такава каквато ми се иска....Опитах се да я снимам но на снимката се "вижда" още по-малко.Все пак ще я кача за да ми кажете като се вглеждате във вашите тестове ,появява ли ви се и на вас?Не се надявам да ми е положителен тъй като днес ми е 14 ти ден след О и ако бях бременна до сега щеше да се покаже по-наситена чертичка.Но се чудя дали на всички се появява такава "чертичка"
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #916 -: Септември 05, 2013, 08:44:55 am »
Не искам да ти  давам напразни надежди,но и на мен ми се вижда нещо......Дано падането на Т да е инцидентно и то само днес  ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #917 -: Септември 05, 2013, 09:35:36 am »
За съжаление -НЕ  :( Започна да ми цапа....Нов цикъл-нов късмет  :D
*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #918 -: Септември 05, 2013, 09:42:11 am »
Съжалявам  :? Дано скоро можеш да се похвалиш с  :bfp:
И на мен са ми излизали такива чертички.....то като много го искаш,какво ли не ти излиза пред очите вече.
Горе главата Теди.Другия месец наблегнете на сърчицата ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #919 -: Септември 05, 2013, 12:23:26 pm »
БТ днес падна и сигурно ми идва,но пусти надежди  :D
Имах останал един тест престо и реших да го направя въпреки всичко :lol: "виждам" една въображаема втора чертичка,която едва ли е такава каквато ми се иска....Опитах се да я снимам но на снимката се "вижда" още по-малко.Все пак ще я кача за да ми кажете като се вглеждате във вашите тестове ,появява ли ви се и на вас?Не се надявам да ми е положителен тъй като днес ми е 14 ти ден след О и ако бях бременна до сега щеше да се покаже по-наситена чертичка.Но се чудя дали на всички се появява такава "чертичка"
 
Абе и аз виждам лека чертичка  на този тест.. сигурна ли си че ти е дошло или само зацапване. Аз пък мисля че е напълно нормално да е  много бледа ако наистина си 14 дни след овулация..  в смисъл до два дни ако има нещо щр се насити... УСПЕХ