0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #860 -: Август 21, 2013, 07:43:08 am »
Благодаря,ти maslinka11 ! :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #861 -: Август 22, 2013, 17:48:58 pm »
Здравейте отново, ходих в понеделник на лекар, това уголемяване все още го има но той каза че не съм бременна  :( , понеже имах още кървене ме погледна само ехографа, казва че това уголемяване на матката се дължало на хормоните. На някой случвало ли му се е това? Много ми е притеснено тези дни пак ще ходя да ми прави някакви изследвания  :(
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #862 -: Август 23, 2013, 14:11:50 pm »
Мисля че лигавицата се уголемява преди цикъл..и това е нормално спокойно леонора нов месец нов късмет... Момичета аз пък 24 ден след цикъл нямам овулация... Правя си тестове от 9 ден единствено на 10 ден беше по наситена почти като контролната и после самп бледи чертички. Лошо нещо е нередовният цикъл...незнам вообще как защо кога а сутрин ставам и излизам и забравям Бт да меря...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #863 -: Август 23, 2013, 16:31:09 pm »
благодаря ти много, дано следващия път се получи, аз също съм с нередовен цикъл, и аз така се чудя кога получавам овулация....едно е ясно чака ме доста ходене по доктори
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #864 -: Август 23, 2013, 20:22:27 pm »
Този месец заради морето изтървах фоликулометрията и отидох на 21.08 ,докторката ми каза че овулацията е минала със сигурност. Питах неможе ли по нещо да разбере дали съм забременяла и тя каза 10 дена след зачеването. На снимката от видеозона гледам ,че пише 6,3см и си мися ,че е рамера на матката и ми си вижда много малък. Възможна ли е бременност при такава матка?

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #865 -: Август 24, 2013, 15:17:14 pm »
Този месец заради морето изтървах фоликулометрията и отидох на 21.08 ,докторката ми каза че овулацията е минала със сигурност. Питах неможе ли по нещо да разбере дали съм забременяла и тя каза 10 дена след зачеването. На снимката от видеозона гледам ,че пише 6,3см и си мися ,че е рамера на матката и ми си вижда много малък. Възможна ли е бременност при такава матка?

Сигурна ли си ,че е размера на матката? И мисля, че има причини да си мислиш, че не може да забременееш! Все пак ако питаш мен се консултирай и с друг лекар! Успех с бебеправенето!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #866 -: Август 24, 2013, 16:54:43 pm »
Вече съм си записала час при друг доктор на 29.08 да видим какво ще е неговото мнение

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #867 -: Август 24, 2013, 19:31:37 pm »
Стискам палци всичко да е наред и да кажеш какво е казал другия лекар!  :goodluck:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #868 -: Август 25, 2013, 08:50:12 am »
Здравейте момичета  :D Нова съм тук и се надявам скоро да намеря приятели и съмишленици сред вас. Проблемът ми е следния - след две години неуспешни опити за бебе, този месец за първи път ми закъсня. По принцип цикълът ми е много точен - на 25 дни +- 1 ден. Този месец трябваше да ми дойде на 21, а вече е 25 и ни вест, ни кост от лелката. Не се чувствам по-особено - не ми се гади, не ми се яде повече от обикновено, не ми се спи, с две думи липсват всички симптоми, които са характерни за начална бременност. Единствено малко ме болят зърната на гърдите. Вчера си направих тест, но се оказа отрицателен. Искам да попитам има ли значение по кое време на денонощието се прави теста, понеже аз го направих по обяд, след обилно количество кола, кафе и вода и си мисля дали е възможно поетите течности да са оказали влияние на резултата. Тестът беше най-обикновен, от тези които са в кутийките при тестовете за овулация. Вие кой тест ще ми препоръчате? Иска ми се да направя още един, но се страхувам да не се разочаровам за пореден път :balk_146:, затова ще изчакам до утре или другия ден. Този месец беше много напрегнат за мен и се чудя възможно ли е на това да се дължи закъснението, но пък имала съм толкова други трудни дни и винаги лелката е идвала навреме. А и още нещо - имам едно мноооого слабо бяло течение, то даже не е бяло, ами едно такова като вода - по няколко капки - на какво ли се дължи? Благодаря ви, че ме изслушахте момичета. Ще се радвам да намеря приятели сред вас :)
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #869 -: Август 25, 2013, 11:40:37 am »
Здравей, Фея!
Възможно е поради стрес цикълът да се измести - подрани или закъснее.При мен се е случвало.
Шуър чек може да се прави по всяко време на деня, на поне ден закъснение(а ти вече имаш такова).
Успех, и стискам палци за положителен резултат! :crossfingers:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #870 -: Август 25, 2013, 12:43:26 pm »
Благодаря за отговора Тед :) Ако до утре не ми дойде ще си купя тест и ще го направя. Много се страхувам да не се разочаровам за пореден път, затова изчаквам.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #871 -: Август 27, 2013, 23:23:45 pm »
Здравейте момичета! Аз също имам главоблъсканица. Обикновено цикъла ми е около 23 24 дни. Днес е 26 ден и още го няма...Правих си тестове един преди закъснението и днес след закъснение от 2 3 дни и двата са  :bfn: На някой от вас да се е случвало да има бременност, закъснение и въпреки това теста да е ОТРИЦАТЕЛЕН? Имам болки в гъдите (зърната) и то не леки Усещам напрежение ниско доло... Тази сутрин БТ падна  на 36.8 и очаквах да ми дойде, но уви....няма никой вкъщи. Ще се радвам някой да искаже мнение по въпроса.Решила съм до петк ако не ми дойде, да запиша час за АГ.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #872 -: Август 27, 2013, 23:38:21 pm »
Здравей floretka, чела съм за много случаи в които е имало бременност, но теста не е показал. Най-добре може да ти покаже кръвния тест, ако не ти се чака. Аз имах същото преживяване като теб този месец с три дни закъснение и отрицателен тест, който обаче при мен си беше верен. Ако можеш пусни си кръвен, за да си сигурна  :wink: Успех, дано е бебче!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #873 -: Август 28, 2013, 11:44:17 am »
Публикувана от: floretka
« -: Август 27, 2013, 23:23:45 pm » Вмъкни цитат
 

Здравейте момичета! Аз също имам главоблъсканица. Обикновено цикъла ми е около 23 24 дни. Днес е 26 ден и още го няма...Правих си тестове един преди закъснението и днес след закъснение от 2 3 дни и двата са  :bfn: На някой от вас да се е случвало да има бременност, закъснение и въпреки това теста да е ОТРИЦАТЕЛЕН? Имам болки в гъдите (зърната) и то не леки Усещам напрежение ниско доло... Тази сутрин БТ падна  на 36.8 и очаквах да ми дойде, но уви....няма никой вкъщи. Ще се радвам някой да искаже мнение по въпроса.Решила съм до петк ако не ми дойде, да запиша час за АГ
Здравей,така по принцип е възможно,хормона на бременността се натрупва по бавно и заради това теста е отрицателен,но това падане на температурата не е хубаво,по принцип при наличие на бременност си остава висока 16 след ову,ако желаеш пусни един кръвен тест показва на 100% верен резултат,дори 10 дни след ову!Стискам палци!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #874 -: Август 28, 2013, 14:44:40 pm »
Здравейте, и аз съм в чудене дали съм бременна. Графиката ми е с висока БТ вече няколко дни, а днес се покачи до 37 градуса. Нямам зацапване, а принципно е 2-3 дни преди да ми дойде, което трябва да е утре. Имам редовен цикъл на 26 дни. Нямам ПМС симптоми, но и при мен са слабо изразени, освен раздразнение и гадно усещане там долу, че ще ми дойде. Направих преди малко един тест Престо и показа супер бледа втора черта, няма шанс да я снимам. Утре сутринта ще направя и втория тест и се надявам чудото да е станало. Успех на всички. :)
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #875 -: Август 28, 2013, 15:09:47 pm »
sweetence, да кажеш утре какво е показал теста.. въпреки, че съм почти сигурна, че ще е отново положителен! :crossfingers: :hug2:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #876 -: Август 28, 2013, 15:13:49 pm »
sweetence и аз ще чакам утре суртинта, успех !
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #877 -: Август 28, 2013, 17:14:49 pm »
sweetence стискам палци !

Аз от утре започвам с ову-тестовете. Има ли някоя, която не чака скоро?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #878 -: Август 28, 2013, 19:31:44 pm »
Аз този месец дна пъти сънувах положителни тестове и съм се обнадеждила много......от няколко дни усещам пробождания в яйчниците и матката а ми е рано,но пък може и отново да си въобразявам....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #879 -: Август 29, 2013, 13:21:25 pm »
Здравейте момичета, благодаря ви за подкрепата.
Днес БТ пак е 37 градуса и нямам зацапване. Теста показа една идея по-ярка втора чертичка от тази вчера. Пак е бледа разбира се, но успях да я снимам. Аз реално още нямам закъснение, днес трябваше да ми дойде. Пожелавам ви успех и да знаете, че при мен не помогна теста за О. а следенето на БТ и цервикалната слуз, ето този месец даже не си купих тестовете за О. а се получи. Иначе пробваме от 5 месеца, но последните 2 си направих графика.
Снимката се увеличава.