0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #840 -: Август 17, 2013, 18:54:59 pm »
Утре сутринта ще направя теста. Има още 2 дена , но не мога да изтрая  osi_15
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #841 -: Август 17, 2013, 18:57:39 pm »
elvinka 12 дни са много .. Отивай при АГ направо! Дано е бебче, а не нещо друго!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #842 -: Август 17, 2013, 19:33:58 pm »
здравейте, искам и аз да се включа и да споделя какво ми се случи. Последната ми менструация беше на 24 юли, продължи три дни и беше само кафеникаво течение. няколко дни по-късно се появи температура, болки в гърдите, често уриниране и кафеникаво течение. Отидох при личния ми лекар няколко дни след това и ми откри белтък в урината, предписа ми лекарства, сипмтомите продължиха и реших да отида на гинеколог, след прегледа установи че матката ми е уголемена и в нея има плоден сак отговарящ на 4 г.с. а също така и уголемен яйчник. това се случи в петък, каза ми да дойда пак в понеделник като му занеса теста за бременност който съм направила, направих го днес сутринта но беше отрицателен, а след обяд получих кървене, възможно ли е все пак да съм бременна?
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #843 -: Август 17, 2013, 20:05:55 pm »
Направи кръвен тест за бременност. Той ще отговори ясно на въпроса ти. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #844 -: Август 17, 2013, 20:23:53 pm »
Леонора,, наистина може би кръвен тест най-добре ще покаже. Но то утре е неделя и не знам дали има работеща лаборатория или лекар с който да се консултираш?  Не знам какво да те посъветвам. В спешното?
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #845 -: Август 17, 2013, 20:55:25 pm »
благодаря за бързия отговор, но утре няма как да направя кръвен тест, за съжаление няма и с кого да се консултирам!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #846 -: Август 17, 2013, 23:22:04 pm »
благодаря за бързия отговор, но утре няма как да направя кръвен тест, за съжаление няма и с кого да се консултирам!
ти само един тест ли направи може само теста да не показва....  Не се случва за първи път тест да греши провай с  още един а като отидеш на лекар тойще види отново.. Успех.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #847 -: Август 18, 2013, 10:28:46 am »
Само един тест направих, вчера сутринта, след обяд получих кървене, а тази сутрин е много силно и имам болки ниско в кръста и корема  :( . Не знам какво става, аз преди за разбера че може да съм бременна пих лекарства заради вагинални гъбички, а от минанала сряда за бъбреците-тях ги пих до петък- тогава разбрах че има нещо. Притеснява ме че тези лекарства може да са направили нещо. Щом теста ми беше отрицателен, възможно ли е да има плодно сакче, но да не съм бременна и той заради това да не отчита нищо  :(
« Последна редакция: Август 18, 2013, 10:34:18 am от леонора »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #848 -: Август 18, 2013, 14:43:41 pm »
Ами една приятелка кървя почти през цялата бременост заради ниска плацента и роди доста преди темина си  роди към 24 седмица но сега бебчо е наред и е едноздраво усмихнато момченце... Не се плаши не се паникьосвай все пак леекаря трябва да ти каже съсъ сигурност какво що. Стискам палци всичко да е наред
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #849 -: Август 18, 2013, 15:43:05 pm »
Благодаря ти, дано всичко да бъде наистина наред, утре ще разбера и пак ще пиша!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #850 -: Август 18, 2013, 21:48:37 pm »
Ами една приятелка кървя почти през цялата бременост заради ниска плацента и роди доста преди темина си  роди към 24 седмица но сега бебчо е наред и е едноздраво усмихнато момченце... Не се плаши не се паникьосвай все пак леекаря трябва да ти каже съсъ сигурност какво що. Стискам палци всичко да е наред
Каква плацента в 4г.с?  :ask:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #851 -: Август 19, 2013, 00:38:23 am »
Ами една приятелка кървя почти през цялата бременост заради ниска плацента и роди доста преди темина си  роди към 24 седмица но сега бебчо е наред и е едноздраво усмихнато момченце... Не се плаши не се паникьосвай все пак леекаря трябва да ти каже съсъ сигурност какво що. Стискам палци всичко да е наред
Каква плацента в 4г.с?  :a     
Аз имах в предвид приятелката ми а не леонора . Просто дадох пример с кървене че има всякакви причини за това кървене
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #852 -: Август 19, 2013, 19:25:54 pm »
здравейте искам да споделя тъй като през първата ми бременност направих спонтанен аборт, след което се лекувах заради вагинални гъбички и ги нямах известно време  и сега мисля, че съм пак бременна.  С приятеля ми не се пазим искаме и двамата дете , но това което ми направи впечатление е ,че миналия месец след мес. цикъл около овулацията и след нея за пръв път ме заболя левия яйчник и оттогава имам леки болки ниско в корема, помислих дали е възможно да е многоплодна бременност защото в семейството ми дядо ми преди е имал близнаци, сега той има две деца, момче и момиче, момичето е леля ми която също има две, но не са близнаци, а аз съм сама. Имам признаци като отпадналост, болки в зърната на гърдите, болки в корема и от двете страни, чувствителност към някои миризми от които ми става лошо,а това което ме притеснява е ,че вагиналното течение ми е усилено което е нормално, но е под формата на белите налепи от вагиналните гъбички, а до последно се бях излекувала. При полов акт само ме боли малко, но нямам никакъв сърбеш, нито болезнено уриниране.Дори ми и закъснява вече с 4 дни.  Гинеколожката ми не е на работа ,а при друга не ходя , незнам какво да правя, чудя се да си взема ли тест или да изчакам още малко. Сега към 22 някъде ми се пада 3-тата седмица. Дано да не е нещо сериозно. Благодаря предварително!
« Последна редакция: Август 19, 2013, 19:36:45 pm от irinchetoo »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #853 -: Август 19, 2013, 19:55:21 pm »
След като ти закъснява с 4 дни, спокойно можеш да си направиш тест . Успех !
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #854 -: Август 19, 2013, 20:31:08 pm »
но все пак мисля ,че не е нормално вагиналното течение да е под формата на тези бели налепи дано да не е нещо сериозно, но ще изчакам гинеколожката, че тя е отпуска чак до 1 септември пък тези дни ще си направя и тест дано всичко да мине сега добре, че няма да понеса втори път да ми се случи нещо.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #855 -: Август 19, 2013, 21:49:39 pm »
 :bfn: Другата седмица започвам с тестовете за овулация ! Успех на всички!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #856 -: Август 20, 2013, 07:42:08 am »
Моля Ви кажете ми кога да си направя тест след като ми закъснява 3 дни? Страх ме е да не се разочаровам. Урината ми е станала тъмножълта и от време на време ми се повдига ( през нощта). Около датата, когато трябваше да ми дойде не болеше ниско долу все едно ми е на топче корема и кръста и гърба. Гърдите изобщо не са ме боляли. Кога може да отчете вярно уринния тест?
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #857 -: Август 20, 2013, 09:21:37 am »
Моля Ви кажете ми кога да си направя тест след като ми закъснява 3 дни? Страх ме е да не се разочаровам. Урината ми е станала тъмножълта и от време на време ми се повдига ( през нощта). Около датата, когато трябваше да ми дойде не болеше ниско долу все едно ми е на топче корема и кръста и гърба. Гърдите изобщо не са ме боляли. Кога може да отчете вярно уринния тест?
Вече можеш да си направиш тест.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #858 -: Август 20, 2013, 11:49:48 am »
Здравей,maslinka11 ! :DНе се отчайвай :(, продължавай с опитите, с новия месец - нова надежда.Ние в момента пробваме и съм на тръни,но в края на краищата,онзи от горе ,когато е решил- тогава ще стане,от нас каквото зависи на тоя етап,го правим. :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #859 -: Август 20, 2013, 19:12:14 pm »
Благодаря за подкрепата, деси4ка ! Стискам ви палци!