0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #800 -: Август 06, 2013, 13:17:52 pm »
Благодаря ти за подкрепата , catcat ! :P  Дано и на тебе нещата да ти се получат и в най-скоро време да се похвалиш! :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #801 -: Август 06, 2013, 15:59:13 pm »
И аз се разочаровах днес ми дойде незнам защо поддържах постоянно бт 37 преди да ми дойде като ми дойде спадна на 36.60
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #802 -: Август 06, 2013, 16:06:04 pm »
E, дано вече август месец да ни се получи.Аз толкова се бях отчаяла и плаках :( ,че и моят приятел се разстрои, но този месец продължаваме с опитите за бебе. :?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #803 -: Август 06, 2013, 17:05:08 pm »
Ние също.Успех на всички и другият месец да се похвалите с мечтаните две чертички
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #804 -: Август 09, 2013, 10:44:58 am »
Имам нужда от помощ и незнам коя е подходящата тема, но ще попитам тук: на 11-ти ден след О трябваше да ми дойде,но видях единствено 2 раждиви капчици,които може да са били от имплантация.Въпросът ми е след колко дни може да отчете теста
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #805 -: Август 09, 2013, 10:56:18 am »
Имам нужда от помощ и незнам коя е подходящата тема, но ще попитам тук: на 11-ти ден след О трябваше да ми дойде,но видях единствено 2 раждиви капчици,които може да са били от имплантация.Въпросът ми е след колко дни може да отчете теста
Tedichka, стандартно М е 14 дни след О. Разбира се винаги има изключения. Обичайно се прави тест на първия ден от закъснението, т.е. на 15-тия.
Да не би този месец да имаш по-късно овулация, респ. и М и тестът да трябва да са по-късно?
Стискам ти палци да си бременна!
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #806 -: Август 09, 2013, 11:12:27 am »
Здравей,Теdichka :).За проверката за теста знам,че трябва да минат поне 14 ,или 16 дена  след О . или да подмине датата на МЦ-за посигурно  след  7-я ,или след  10-я ден от  закъснението.Аз до сега не съм забременявала и правим опити ,от скоро, но следейки това което са писали по-вещи от нас във форума ,виждам, ,че трябва да има явно закъснение за по сигурно,че да отчете теста. :?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #807 -: Август 09, 2013, 12:46:43 pm »
По принцип ми закъснява 2 дни,но ако 47 Smiles е права и заради закъсняла О ми се измести и Ц,реално трябва да ми дойде утре(дано не  :D )....остава дамо да чакаме

П.П 47 Smiles  :bighug: тихичко честито  :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #808 -: Август 09, 2013, 13:51:05 pm »
Тедичка , според графиката ти О е била на 16-тия ден т.е още 14 дни трябва да  минат и да направиш теста на 31-вия ден сутринта . За закъснение броиш дните след 30-тия ден . Успех :)
Обикновено при мен е така 16-ти , 17-ти или 18-то ден О (случвало се е и по късно) и М на 30-32 дена.
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #809 -: Август 09, 2013, 16:09:44 pm »
Иренка най-вероятно ще излезнеш права и ще "цъфна" утре или други ден...по принцип последните няколко години рядко ми се случва да ми идва на 30-ти ден или повече , а май месец беше така и си мислих че скоро няма да се случи отново,но....уви.Откакто бебеправим нещо ми се побърка Ц. osi_15
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #810 -: Август 09, 2013, 17:41:03 pm »
Дано да не ти дойде , а да се похвалиш с  :bfp: скоро :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #811 -: Август 09, 2013, 19:48:21 pm »
А дано Иренка,ама ме съмнява...нещо започнаха да си ме пробождат яйчниците та....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #812 -: Август 10, 2013, 06:53:09 am »
Тази сутрин БТ спадна драстично,, така че идва....
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #813 -: Август 10, 2013, 06:56:24 am »
Съжалявам, Тедичка! :bighug:
Успех другият месец!

Вярно, че БТ дава насока какво и дали да очакваш, но за себе си прецених отдавна, че е излишно да се подлагам и на този стрес.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #814 -: Август 10, 2013, 07:59:53 am »
Напълно съм съгласна с теб,но миналия месец не я измервах правилно,затова съм решила и този цикъл да я меря и спирам,а после -каквото сабя покаже  :D Успех на всички и много бебоци
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #815 -: Август 10, 2013, 10:28:54 am »
Здравейте, момичета! Бихте ли ми казали, имайки предвид графиката ми, според вас кога вече имам закъснение на цикъла? Днес е вече 32 ден, но този месец имах някакъв вирис с повръщане и графиката ми се пообърка и не знам вече кога е закъснение и кога не е....

Успех на всички !  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #816 -: Август 10, 2013, 10:51:08 am »
Здравейте, нова съм във форума. Имам нередовен цикъл - за последно на 9.07.  Ходих на док. на 18.07. и каза, че се съмнява за ранна овулация ( фоликула точно се бил пукнал). На 22.07 отново на преглед - потвърди съмненията си и ми изписа Дуфастон от 15 до 25 ден - 10 дни. Днес е 17 ден след О. Рано ли е за тест. Благодаря предварително и стискам палци и за Вашите 2 черти!
Според мен не е рано за тест. Действай!  :crossfingers:
Нали знаеш - със сутришна урина.
Благодаря ти 47 Smiles за толкова бързия отговор. Послушах те и направих тест още на следващата сутрин и беше - :( Днес (9 дни след като спрях дуфастона и 23 ден след предполагаемата овулация)цикъл все още няма. Отново правих тест и пак беше отрицателен. незнам вече на какво може да се дължи липсата на цикъл. БТ ми е 37,0 37,1. Сутрин ми се гади, от десетина дни ме придръпва корема все едно ще ми идва (но не ) болят ме гърдите и кръста. А доктора ми е отпуск до 25.08
Дали може да има сериозен проблем и според вас трябва ли да се посъветвам с друг специалист или да изчакам моя док да се върне от отпуск. Извинете ме за дългото обяснение.   
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #817 -: Август 10, 2013, 11:59:27 am »
Момичета.... Искам да ви кажа колко време нямах нормален цикъл и всеки път аз бях сигурна че бременна уви лркарката го потвърди че няма нищо... Нямам и кисти чиста съм на всички тестове освен на щитовидната.. казаха ми някаква болест хашимото... Развила съм я в рамките на 10 месеца от последните ми иследвания който бяха чисти... А заради това сигурну няма и да забременея лесно но както и да е... Мисълта ми беше че след като лекарката ми показа че няма бременост и аз в крайна сметка трябваше да приема този факт буквално на другия ден ме заболя корема и след няколко часа ми дойде... Умат ми и желанието и вманиачяването буквално са блокирали цикала ми... Но нов цикъл нов опит... Бъдете позитивни и най важното отпуснете ума си.... Сз почнах десети ден и днес почеам с трстоветеза овулация... Късмет на вас дами а на мен се надявам това нещо да изчезне по  някакъв начин..
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #818 -: Август 10, 2013, 12:16:32 pm »
Здравейте нова съм в темата,с приятелят ми от 4-5 месеца правим опити за бебе но все не се получаваше,но сега мисля че се е получило,от 1 седмица постоянно ми е лошо вие ми се свят прилошава ми често постоянно чувствам  умора,до сега никога не сам се чувствала така,от 4 дена си меря температурата постоянно и е 37-1 ; 37-2;37-3;37;4 но никога не спада под 37 зърната на гърдите ми са много чувствителни и болезнени,2-3 дена имах като жълтеникаво течение,и не знам какво да си мисля бременна ли съм или е нещо друго,а за тест е още рано трябжа да ми дойде към 15-ти но изгарям от желание да разбера,от 1 седмица само това мисля  :ask: понеже го искаме много. Дали е възможно да съм бременна   :ask:  Благодаря ви предварително
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #819 -: Август 10, 2013, 12:28:37 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли ми казали, имайки предвид графиката ми, според вас кога вече имам закъснение на цикъла? Днес е вече 32 ден, но този месец имах някакъв вирис с повръщане и графиката ми се пообърка и не знам вече кога е закъснение и кога не е....

Успех на всички !  :bighug:

От няколко дни си  те проверявам  : :D и чакам да видя едни хубави две чертички...вече  мисля че би трябвало да ти отчете...стискаме палци
« Последна редакция: Август 10, 2013, 12:35:49 pm от Tedichka »