0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #600 -: Юни 16, 2013, 13:23:19 pm »
Здравейте момичета, след двата положителни теста, от няколко дни (2-3) наблюдавам едно зацапване, което е придружено с бяла и леко кафеникава течност и май взех да си мисля, че е цветна бременност. Но все пак утре съм на лекар и да видим какво ще стане. Иначе някой да е имал подобни проблеми?
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #601 -: Юни 16, 2013, 13:40:55 pm »
Alike стискам палчета всичко да е наред. Иначе и на мен ми се случи същото, имах зацапване в деня на М, че даже и няколко дена след това при ходене до тоалетната.
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #602 -: Юни 16, 2013, 15:02:43 pm »
Момичета след всички :bfn: тестове стана ясно че не съм бременна и немоха да чакам месец дали ще ми дойде.. по принцип знам че дуфастон е хормон който предизвиква цикълът но никой няма в аптеките незнам дали без рецепта ще ми дадът и една приятелка каза че имала ОРГАМЕНТРИЛ мисля че беше каза че пак било за това и се чудя дали да взема но това което четах май не е много хубаво лекарство.. та моля за съвет дали да го пия или не... Може би нр трябва да пиша в тази тема но нещо немог да намеря друга..
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #603 -: Юни 16, 2013, 15:30:55 pm »
Моят съвет е да не пиеш оргаметрил, или каквото и да е друго лекарство без предписание от лекар!
Това е хормонален препарат, не е като да си купиш спазмалгон примерно и да го пиеш. yahoo_33

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #604 -: Юни 16, 2013, 15:39:00 pm »
И на мен много нр ми се иска да се тъпча с хормони но с билки нестава..  имам някккви предменстуални болки не точно но спазми ниско в корема преди две седмици но така и недойде.. не съм и бременна четог че мгданоза предизвиквал.. та не го ли пих него ли ядох и пак няма нищо и нз един месец докато отида на лелар как ще издържа.. нито бремемма нитп с цикъл недай си ноже да съм болна от нещо и да умирамм в момента няма да разбера..
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #605 -: Юни 16, 2013, 19:07:35 pm »
se_le_na1 аз на твое място бих си пуснала кръвен тест, и не бих си правила никакви опити за предизвикване на цикъл, и ако бях в чужбина като теб не бих чакала, бих потърсила лекар, което е най добрият вариант,и според мен трябва да направиш същото както и да потърсиш лаборатория и да си пуснеш кръвен тест. Според мен си бременна, защото не при всяка бременност уринните тестове отчитат веднага. Не си болна от нищо и според мен не бива да чакаш а да намерш начин да се консултираш с лекар!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #606 -: Юни 16, 2013, 19:19:39 pm »
Аз питах на две места отказаха ми да ме приемат и утре понеделник чакам една позната да звънне да си запази час на нея и ще попита за мен. И се надявам да стане.. не ми се вярва да съм бременна колкоъо и да искам закаснението ми стана 10 дена все един тест щеше дс отчете до сега само онаьи тънка черичка на едния тедт ми вдъхна надежда ни уви.. (незнам дали си видяла снимката по нагоре в темата)  явно имам някакъв приблем.. последно на лекар бях октомври и нямах нищо но знае ли човек за 9 10 месеца всичко става... Благодря за съветите
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #607 -: Юни 16, 2013, 21:54:56 pm »
селена Недей да се панираш, от нищо не си болна. В Англия се съмнявам да ти дадат каквото и да е от аптеката без рецепта и въпреки това не бих пила нищо на своя глава. Възможностите са много за закъснението на М и не е задължително да си "болна от нещо"! Не разбирам защо не могат да те приемат никъде? Имаш ли GP? На частен гинеколог е доста скъпо, към 180 паунда е прегледа, за това ако нямаш GP, отиди в която и да е болница към NHS в спешното и ще те приемат. Аз съм ходила няколко пъти без да имам GP, никога не са ми отказвали помощ, въпреки че всеки път ми напомняха да си намеря GP :) Аз казвах че съм студентка и не съм знаела за GP ;)

alison аз имах такова в 7г.с. Аз вече писах 100 пъти, но пак ще кажа. Веднага отидох на лекар, изписаха ми задържаща терапия, спазмалгон + прогестеронов препарат и лежане в къщи. Родих живо и здраво детенце :) Успех утре!
« Последна редакция: Юни 16, 2013, 22:00:53 pm от Krisi08 »


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #608 -: Юни 16, 2013, 22:15:18 pm »
Ами нямам джи пи аз съм си на гости за няколко месеца при годеника ми и друхия месец се прибираме.. в смисъл никаде не се водя че съм в тази држава.. а в спешното тук вече бях веднах при миналото ми посещение бяха много мили но аз тогава бях пред умиране дето се вика и нямаше как да не ме приемат...а по принцип си имам европейска здравна карта и в спешото нея ми търсиха а не пари мидля че и в клиниките е така но не съм сигурна утре ще поразпитам аз в едно спешно ходих но явно тул е нормално да ти е неродовен и казаха че за такъв случеи ако нямам болки оплаквания да се свържа с джи пи и им казах че нямам но тя каза нещо толкова бързо че не можах да я разбернапално после каза Сори и това беше.. аз до миналия месец не съм се замисяла толква за лекар и не съм го търсила толков  само в спешния център но тук българите който се запознах едно момиче звъня на нейната лекарка но казаха че не приемат пациенти и това беше но сега съм решила да се прегледам на всяка цена да не отлагам до българия ище потърся по упорито невярвам че все в една клиника ще ме приемат..  ако трябва и 200 паунда ще дам какво да се прави... Само да ме приемат някаде... Утре ще рязбера повече
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #609 -: Юни 18, 2013, 11:09:27 am »
Момичета, вчера бях при доктора и потвърди бременността, макар че все още не си личи много, но заради симптомите ми каза, че съм бременна и нямам проблеми. А за болките, които имам ми изписа бусколизин и да се надяваме, че всичко е наред. :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #610 -: Юни 18, 2013, 14:32:33 pm »
Честито. Лека бременност ♥
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #611 -: Юни 18, 2013, 17:10:00 pm »
Здравейте момичета,
Реших и аз да поискам мнение най-накрая :)
От известно време с приятелят ми "правим" опити за бебе.В кавички е защото просто сме се пуснали по течението,т.е. не си измервам Б.Т (може би ще почна вече :) ).След последния ми цикъл през цялото време ме боляха гърдите от външната страна,но понеже ми се появи и бяло течение,миналия петък (14.06) бях на гинеколог.Изписа ми коластра за подсилване на имунната система и по една капсула за мен и приятелят ми който са противогъбични.Предният ми цикъл беше на 21,05 по принцип ми идва на 28дни и ми е с продължителност 5дни.В неделя (16,05) ми дойде,на следващия ден вече беше кафеникаво и доста слабо,днес почти не тече а го виждам само на тоалетната хартия.Обадих се на доктора понеже чакам и резултати от микробиология и цитонамазка и той ми каза след няколко дни да си направя тест,но преди една седмица имах съмнения и си направих,но беше отрицателен....не смея да се надявам но дали е възможно наистина да съм бременна????
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #612 -: Юни 18, 2013, 18:33:47 pm »
Tedichka,
Всичко е възможно. Стискам ти палци!
Купи си един тест тази вечер и утре го напишкай с първа урина.
Дано отчете  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #613 -: Юни 18, 2013, 19:53:46 pm »
Момичета, вчера бях при доктора и потвърди бременността, макар че все още не си личи много, но заради симптомите ми каза, че съм бременна и нямам проблеми. А за болките, които имам ми изписа бусколизин и да се надяваме, че всичко е наред. :)

ЧЕСТИТО МИЛА, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКО И ХУБАВО БРЕМЕНЕЕНЕ И ВСИЧКО ДА Е НАРЕД! :bighug:


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #614 -: Юни 19, 2013, 12:49:54 pm »
Направих си тест,за съжаление отрицателен.Обадих се на док защото се притесних да не е някоя киста.....сега се връщам от кабинета,много обнадеждена.Киста не е със сигурност.Виждал клетка,но още било рано да ми каже дали е оплодена ,след 10-тина дни ще се прегледаме пак,а до тогава ми каза да пия фолиева киселина....Та сега стискаме палци,пием хапченца и чакаме :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #615 -: Юни 21, 2013, 19:39:43 pm »
Такааа,първо  да поздравя бъдещите мамчета,лека бременност и здраво и пухкаво бебче на финала! :) Аз отново съм на линия с въпросче  :P Още ми е рано за менструация,но гърдите ме болят и корема също (както при цикъл,но по-слабо).Овулацията ми е минала,ако не се лъжа на 13ти или 14ти юни.Въпроса ми е дали е възможно това да са начални признаци на бременност според вас?Миналия месец пак така ми се случи,но уви дойде ми и край на моята радост...Другия петък съм на преглед,но едва се въздържам да си купя тест по-рано :)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #616 -: Юни 21, 2013, 22:44:21 pm »
Такааа,първо  да поздравя бъдещите мамчета,лека бременност и здраво и пухкаво бебче на финала! :) Аз отново съм на линия с въпросче  :P Още ми е рано за менструация,но гърдите ме болят и корема също (както при цикъл,но по-слабо).Овулацията ми е минала,ако не се лъжа на 13ти или 14ти юни.Въпроса ми е дали е възможно това да са начални признаци на бременност според вас?Миналия месец пак така ми се случи,но уви дойде ми и край на моята радост...Другия петък съм на преглед,но едва се въздържам да си купя тест по-рано :)
Имплантацията настъпва около 7 дни след оплождането, твърде рано е за каквито и да е било симптоми  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #617 -: Юни 22, 2013, 10:10:45 am »
Да си попитам и аз  :oops:
Някой от вас знаят за мъката ми от миналия месец,на 20.06 ми дойде МЦ но днес 22.06 вече почти ми спира,док ми каза да не спирам да пия фолиевата киселина,но все пак....
Някой може ли да ми даде някакъв съвет?
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #618 -: Юни 25, 2013, 18:00:20 pm »
Направих си тест,за съжаление отрицателен.Обадих се на док защото се притесних да не е някоя киста.....сега се връщам от кабинета,много обнадеждена.Киста не е със сигурност.Виждал клетка,но още било рано да ми каже дали е оплодена ,след 10-тина дни ще се прегледаме пак,а до тогава ми каза да пия фолиева киселина....Та сега стискаме палци,пием хапченца и чакаме :)
Съжалявам мила...
Дано следващия път да видиш заветните 2 черти.
 :balk_144:
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #619 -: Юни 25, 2013, 21:42:09 pm »
Да си попитам и аз  :oops:
Някой от вас знаят за мъката ми от миналия месец,на 20.06 ми дойде МЦ но днес 22.06 вече почти ми спира,док ми каза да не спирам да пия фолиевата киселина,но все пак....
Някой може ли да ми даде някакъв съвет?
След като правите опити за бебе фолиевата киселина се пие всеки ден.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!