0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #580 -: Юни 14, 2013, 07:27:37 am »
Щом си признаваш  :wink: ще се присъединя и аз. Пробвала съм го десетки пъти и всеки път е различно. Содата кипва в киселинна среда. Има голямо значение какво си яла, пила, също мисля и това , че когато фертилната фаза отмине, средата ни става по киселинна, та ако има оплождане да предпази от евентуална инфекция. Не вярвай мила на содата, не искам да те отчайвам, но знам от личен опит че е много тежко и въобще не е фактор, който може да каже на 100% ПОЛОЖИТЕЛЕН.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #581 -: Юни 14, 2013, 07:31:54 am »
Бих те посъветвала да си вземеш термометър и да мериш базална температура, това поне е на 100% сигурно, че няма да те обърка. Ако успееш да си разчетеш графиката, дори и с чужда помощ, а тук във форума има такава, можеш да разбереш почти всичко!
Успех!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #582 -: Юни 14, 2013, 08:00:03 am »
se_le_na1 мила не искам да те разочаровам и аз,но с една приятелка също бях ме чели за содата и след като и установиха бременността от любопитство пробвах ме за да видим резултата,но содата не кипна,в четвъртия месец тя решила пак пробва и резултата беше същият.Но ако пък ако се определя пола по този начин както казва  afrodita279 значи е вярно,защото тя чака момче.Но както ти е казала  xpucuty по добре си вземи термометър и си мери БТ то определено ще ти даде някакви отговори какво се случва с теб.Успех и ще стискам палци за положителни резултати :bighug:



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #583 -: Юни 14, 2013, 08:08:04 am »
А пък на мен ми се струва че xpucuty ще ни изненада приятно тези дни :wink:

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #584 -: Юни 14, 2013, 08:44:57 am »
Здравейте, вчера и днес сутринта реших да си направя тестове и двата се оказаха положителни, но ме притеснява факта, че ги правих преди да ми закъснее, а по мои наблюдения си имам симптоми на бременност. Е, все пак другата седмица съм на доктор за потвърждение, но някой има ли идея дали това, че го правя по-рано може да окаже някакво влияние.
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #585 -: Юни 14, 2013, 09:19:47 am »
Alike честито!! Не разбрах въпроса ти много добре, спокойно ще бъдат положителни и след като ти закъснее :) При лекаря може нищо да не се види, обикновенно плоден сак се вижда след 10 дневно закъснение :) Успех и лека бременност!

selena мисля, че е по-добре да се довериш на резултата от кръвния тест, който си правила на 5 дни закъснение :( Ако не ти дойде скоро, отиди на лекар! Успех!


*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #586 -: Юни 14, 2013, 09:48:21 am »
Добро утро, милички . днес сутринта прочетох една хубава, новина радвам се на положителния тест на  Alike- не се притеснявай,, спокойствие и всичко ще в ОК.
Аз хубаво давам кураж , но да си призная и аз се чувствам малко уплашена- не мога да си го обясна , едно вътрешно усещане ... че може и да се е получило, Но искам да попитам дали някои може да ми помогне ,, връщам си лентата малко назад- на 27.05.13 бях на преглед /17- ми ден/ от едната страна видя доминантен фоликул, а от другата се загледа по - задълбочено дори ме попита кога за последно съм ходила до WC- в какъв смисъл беше .. незнам , но след няколко дена точно от нея страна усетих болки- като при овулация / същото чувство когато са ми слагали прегнил и се е пукал фоликула/ .Мисля и за тест,, но сякаш искам да поизчакм поне няколко дена още ...


*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #587 -: Юни 14, 2013, 10:03:09 am »
Много често при преглед с вагинален ехограф се виждат дебелото или тънките черва.Може да има и киста, която не добър ехографист да помисли за черво и т.н. Историята познава всякакви случаи.Та за това са те питали.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #588 -: Юни 14, 2013, 12:10:12 pm »
Щом си признаваш  :wink: ще се присъединя и аз. Пробвала съм го десетки пъти и всеки път е различно. Содата кипва в киселинна среда. Има голямо значение какво си яла, пила, също мисля и това , че когато фертилната фаза отмине, средата ни става по киселинна, та ако има оплождане да предпази от евентуална инфекция. Не вярвай мила на содата, не искам да те отчайвам, но знам от личен опит че е много тежко и въобще не е фактор, който може да каже на 100% ПОЛОЖИТЕЛЕН.

Ох хриси аз със сигурност няма да се доверя на содата... Ама последния тест беше отицателен въпреки че аз виждах прозрачна тестова линия ама щом не се е оцветила значи няма нищо а за содата ми стана интересно защоото предните пъти не шупна а сега стана малко като шампанско...хахахах ще купя последен тест днес по някое време само за поверка..въпреки че нямам надежди а иначе някой знае ли тази киселиност на урината дали не е свързана с някой бактерия или инфекция.. иВинявам се А глупавите въпроси но съм новак в бебеправенето дето се вика... А на двте чертички на  Alike мога да кажа само едно голямо Честитоо лека бременост и се надявам всеки от тук да се похвали с хей чертички хей ги ДВЕ Те ме радват от сърце..
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #589 -: Юни 14, 2013, 13:25:38 pm »
Мерси момочета, но май не е много сигурно. Мисля, че се опитва да ми дойде и много ме притеснява дали не карам цветна бременност. Притеснявам се да не е нещо на хормонална основа и ще се побъркам.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #590 -: Юни 14, 2013, 13:42:49 pm »
Ако имаш възможност отиди на лекар.. но дори и цветна пак е бременост.. аз гледах предаването I didn't. Know i was pregnant... И там на повечето си им е идвал цикъла и не са качвали мнпго кг на корем и не са рабрало дори че са бременни и в крайна сметка всички бебета бяха на 100 процента здрави.. имаше няколко родени и в тоалентат чиния аз мнпго плаках на тези предавания.. но спокойно най добре ди е профисионална помощ и консултация така че според мен ако толков те притеснява отиди по бързо на лекар. Успех
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #591 -: Юни 14, 2013, 14:26:03 pm »
Alike, радвам се за + резултат , с това кървене , за което споменаваше , наистина прилича на цветна бременност и може да е още от предишния цикъл, тъй че ако имаш възможност посети гинеколог, покажи му тестовете и му обясни за кървенето.
Успех!
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #592 -: Юни 14, 2013, 15:27:15 pm »
Мерси момочета, но май не е много сигурно. Мисля, че се опитва да ми дойде и много ме притеснява дали не карам цветна бременност. Притеснявам се да не е нещо на хормонална основа и ще се побъркам.
Какво имаш в предвид? Зацапване ли имаш или чиста кръв? Свържи се с лекаря ти задължително!


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #593 -: Юни 14, 2013, 18:28:17 pm »
А пък на мен ми се струва че xpucuty ще ни изненада приятно тези дни :wink:
Как беше приказката - От твоите уста в Божиите уши! А дано, че толкова време го чакам!
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #594 -: Юни 14, 2013, 19:02:06 pm »
И аз се надявах ама някой път в бъдеще, поне тоя път ще дойде по тихичк, днеска дори и не си усетих левия яйчник дето сумати време преди м. ме тормози, успех на всички  :)
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #595 -: Юни 14, 2013, 21:59:49 pm »
И аз се надявах ама някой път в бъдеще, поне тоя път ще дойде по тихичк, днеска дори и не си усетих левия яйчник дето сумати време преди м. ме тормози, успех на всички  :)
Жалко, стискам палци  :wink:


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #596 -: Юни 15, 2013, 17:02:17 pm »
ХРИСИ РАЗБРАХ ЗАЩО СОДАТА ШУПНА... ЗАПОЧНАХ ДА ПИЯ ЧЕРВЕНА БОРОВИНКА А ТЯ ПРАВИЛА УРИНАТА КИСЕЛА ЕДВА ЛИ НЕ ЗА ДА Я ЗАЩИТИ ОТ БАКТЕРИЙ.. А ТЕСТА ЕСТЕСТВЕНО Е ОТРИЦАТЕЛЕН ПРИ МЕН.. АЙДЕ ДАНОНТИ СЕ ПОХВАЛИШ СКОРО... УСПЕХ
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #597 -: Юни 15, 2013, 21:52:25 pm »
Дано Selena, дано! А ти сега се съсредоточи над сватбата и не го мисли! Като си дойдеш в БГ всичко ще се оправи!
 :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #598 -: Юни 16, 2013, 07:53:37 am »
Неприятна изненада...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #599 -: Юни 16, 2013, 12:34:40 pm »
 osi_19 :bighug: :bighug: :bighug:
Неприятна изненада...
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: спокойно не е бил твоя месец... Виж другия можр и да стане... .