0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #480 -: Май 30, 2013, 20:43:20 pm »
Не се отчайвай мила, всичко ще се нареди и ще успеем всички да сбъднем мечтите си за бебета. Знам колко е болезнено и гадно, когато се надяваш и пак ти дойде, но не се отказвай, както казват хубавите неща стават бавно, но са най-сладки и обичани.Стискам палци и вярвай, нещата ще станат. :bighug:


Добър вечер,момичета,влизам да ви кажа,че моята бременност приключи днес със 2 уринни положителни теста сутринта и следобяд ми дойде :( Дано поне вие имате късмет,успех


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #481 -: Май 30, 2013, 21:19:00 pm »
Благодаря ви,много сте мили :) Дано Господ даде на всички ни да изпитаме тази огромна радост и да можем да й се насладим докрай  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #482 -: Май 30, 2013, 22:23:30 pm »
Оххх,включвам се пак с един въпрос,до сега чета из форумите,но ще попитам и вас,цял следобяд ми върви някакво кафяво течение на превръзката почти нямам само като отида до WC на хартията има така повечко и е съпроводено с ПМС.По-рано от сряда няма къде да отида на доктор,какво мислите?Какво може да е това и дали е опасно много съм притеснена :(
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #483 -: Май 30, 2013, 22:41:03 pm »
Оххх,включвам се пак с един въпрос,до сега чета из форумите,но ще попитам и вас,цял следобяд ми върви някакво кафяво течение на превръзката почти нямам само като отида до WC на хартията има така повечко и е съпроводено с ПМС.По-рано от сряда няма къде да отида на доктор,какво мислите?Какво може да е това и дали е опасно много съм притеснена :(
Утре вероятно ще ти дойде цикълът. При всички положения трябва да отидеш на лекар, не смятам, че е опасно, но трябва да се прегледаш.
П.П.от кой град си, та цяла седмица да чакаш за преглед?! 8O
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #484 -: Май 31, 2013, 07:23:07 am »
Deni, много съжалявам, мила. Знам колко е болезнено.....Но все пак ако е само кафяво зацапване, може да има надежда. Стискам палци!
Аз съм решила за известно време да спра с тестовете за О, БТ и т.н  защото всичко това е много изнервящо и изтощително.
Успех на всички!
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #485 -: Май 31, 2013, 09:10:13 am »
deni77o, аз получих такова краткотрайно зацапване, но само за един ден ( даже половин).
По превръзката нямах нищо, а само малко на тоалетната хартия. На следващият ден ( след зацапването) теста отново беше положителен с ясно видима и наситена втора черта.
Дано и при теб да бъде същото.

Как е сега положението, как мина ноща ?
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #486 -: Май 31, 2013, 09:16:20 am »
deni77o, ако ти е само леко зацапване и днес не ти почне силно кървене ти препоръчвам да пуснеш още един кръвен тест, за да знаеш как се развиват нещата.Ако се удвоява хормона е добре да се обадиш на лекар и да му обясниш какво става, за да може той да ти назначи някаква терапия и кървенето да спре.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #487 -: Май 31, 2013, 09:33:41 am »
Съжалявам deni77o. За нещастие и това съм преживяла. Не се тревожи в момента за цикъла. Не съм толкова веща, но ще ти споделя как беше при мен, когато бях в твоето положение. ЧХГ два дена преди цикъл- 18 мисля беше. Два дена след това започна кафяво зацапване, което се усили в последствие. Имах много силни ПМС и цикълът ми продължи по-дълго от обичайното. При мен започна кървавата баня може би след три дена кафеникаво, което в последствие стана розовичко и накрая ...
Ако може изобщо да се извлече нещо хубаво в ситуацията е, че след този толкова ранен аборт се възстанових много бързо за разлика от последващия.
Горе главата момиче, нещата ще се оправят. Не знам дали това ще ти помогне, но се оказа вярно, че след подобен случай лесничко се забременява. Ние изчакахме само един цикъл защото не се налага кюретаж и скоро отново бяхме на бойното поле.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #488 -: Май 31, 2013, 11:15:06 am »
Здравейте,днес ми тръгна вече кръв,но е по-слабо от при цикъл.Сутринта отидох до аптеката и си взех тест Sure Chek,който е положителен с бледа,но ясно видима черта,изтичах до клиниката и си пуснах пак кръвен,утре съм на доктор...моля се само да не е извънматочна,че не знам направо :X
Kaчвам снимка да видите и вие тестчето
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #489 -: Май 31, 2013, 13:30:11 pm »
Здравейте,днес ми тръгна вече кръв,но е по-слабо от при цикъл.Сутринта отидох до аптеката и си взех тест Sure Chek,който е положителен с бледа,но ясно видима черта,изтичах до клиниката и си пуснах пак кръвен,утре съм на доктор...моля се само да не е извънматочна,че не знам направо :X
Kaчвам снимка да видите и вие тестчето
Кога ще ти излязат резултатите от кръвния? Пусни ги тук, ако можем да помогнем...Добре си направила, че си записала час за лекар! Имаш ли болки?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #490 -: Май 31, 2013, 15:05:18 pm »
Благодаря :bighug:

Пожелавам на всички двете чертички !

Честито и от мен! Така хубаво се посмях с това което беше написала за първия си тест... И на мен ми се е случвало толкова много пъти!!! Много се радвам за теб! Желая ти леко бременеене!

А на всички като мен, успешен лов и никакво отказване!!! Не се сърдете на момичетата на които 6 месеца им се струва много! Дано много по малко са хората които чакат повече време!
Аз съм на 23 и три години нищо... но все още не съм се отказала!!!

Прегръщам ви всички, защото макар да не пиша често вие сте ми най-силната упора!
 :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #491 -: Май 31, 2013, 16:30:30 pm »
Дени Съжалявам за това което преживяваш. Добре си постъпила, че си пуснала втори кръвен и че ще ходиш на лекар! Пиши какъв е резултата! Успех!!

Вижте, гледам че апелите продължават, за това за последен път ще обясня за всички неразбрали какво имахме в предвид аз и другите момичета! НИКОЙ не се заяжда, дразни, злобее, обижда и т.н., единственото нещо което се опитах тактично да обясня е, че това е форум където пишат и четат хора с репродуктивни проблеми и трябва да се проявява малко тактичност! Който разбрал - разбрал, повече няма да коментирам.




Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #492 -: Май 31, 2013, 20:26:32 pm »
Момичета,моята бременност е 100 % минало вече,резултата ми днес от кръвния тест е 10mlU миналия път беше 15,явни сега с цикъла ще изтече всичко,утре като отида на доктор ще го разпитам за всичко и дано другия месец имам повече късмет :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #493 -: Май 31, 2013, 20:54:37 pm »
Съжалявам, Дени
много исках новините да са хубави :(
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #494 -: Май 31, 2013, 21:31:11 pm »
Няма нищо има време все ще стане някога Господ си знае работата :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #495 -: Юни 01, 2013, 06:20:42 am »
Съжалявам Дени, но нали всички казват , че щом веднъж е станало, ще стане пак. Имай надежда! Стискам палци всичко да е наред!
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #496 -: Юни 01, 2013, 08:28:32 am »
Момичета,моята бременност е 100 % минало вече,резултата ми днес от кръвния тест е 10mlU
Много жалко Дени :( радвам се,че си позитивна, ще стискам палци да стане много скоро чудото. Успех!


*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #497 -: Юни 01, 2013, 08:40:39 am »
Съжалявам, Дени
много исках новините да са хубави :(
Аз също се надявах на хубави новини. :?
Но, както е писала Криси - добре е, че си позитивно настроена.Много важна е тази нагласа.
Скорошен успех ти желая, и много прегръдки от мен! :bighug:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #498 -: Юни 01, 2013, 09:58:09 am »
Здравейте момичета, честит ден на детето на всички мами и всички чувстващи се деца все още. Ние бяхме на консултация - др. Семерджиева е невероятна, пуснаха ми изследвания за хормоните между 1-3 ден от цикъла и за щитовидната жлеза, на 10.06 сме на втора консултация и на нея ще правим спермограма, а на мен цялостен преглед. Докторката каза, че като гледа старата спермограма не вижда да има някакъв проблем, при мен ще следи овулацията и фоликулите, съшо каза, че ще ми прави цветна снимка. Много ме обнадежди, че нещата ще станат и каза, че ще си имаме бебче. Много се надявам нещата да станат най-накрая.Ще ви пиша да кажа как върви.Искам да ви питам някой може ли да ми обясни повече за цветната снимка,чувала съм че било болезнено.
Благодаря ви и ви желая слънчев ден и щастие. :bighug: :ballons: :goodluck:


*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #499 -: Юни 01, 2013, 10:13:55 am »
Искам да ви питам някой може ли да ми обясни повече за цветната снимка,чувала съм че било болезнено.
Благодаря ви и ви желая слънчев ден и щастие. :bighug: :ballons: :goodluck:
Здравей :) Виж тук има специална тема, в която има много информация:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=23707.0
 Успех от мен!