0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #460 -: Май 29, 2013, 13:35:13 pm »
Добро утро,

От вчера вечерта вече нямам никакво зацапване. А на сутринта теста ( трети по ред и всеки един различна марка) показа ясна втора черта.  :bfp1:


Честито лека и безпроблемна бременност и сладко и пухкаво бебче на финала,наистина такова зацапване получават някой бременни на датата и понякога е безобидно,но ако пак се появи на лекар!
Добър вечер :) За мой голям "късмет" днес не можаха да ми излезат резултатите,тъй като в клиниката останали в последния момент без необходимите консумативи,направо побеснях.Утре пак към 16:00 ч. ще се обадя и ще разбера най-сетне
наистина си голяма късметлийка,дано поне това чакане да си е заслужавало,чакаме да се похвалиш дано има положителен резулатат!
Здравейте момичета. Не знам дали тук е мястото, ама искам да ви питам знаете ли нещо за инициативата на клиника Малинов хиляда деца - с мъжът ми ни записа и казаха, че като ми дойде цикъла да се обадя да си запазя час при когото искам аз. четох хубави неща за д-р Петра Семерджиева, вие можете ли да ме посъветвате нещо. Ние вече почти три години правим опити и за сега нищо, надявам се това да ни помогне за разрешаване  на проблемите. Пожелавам на всички ви да успее и да си имате слънчица, ида сте много щастливи. Поздрави и стискам палци...... :bori_021: :bighug: :a_cat_01:
някъде във форума например в темата за клиниките би трябвало да има и повече информация
« Последна редакция: Май 29, 2013, 13:38:15 pm от kamelia_1326 »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #461 -: Май 29, 2013, 16:43:01 pm »
Здравейте,момичетааааа,кръвния тест показва >15mlU,което означава положителен резултат (happy),но да ви кажа честно много ме е страх сега,защото температурата ми спадна много рязко на 36,5 и не знам сега какво ще стане,колкото съм радостна,толкова ме е страх :( Честито на другите момичета с положителен резултат,много се радвам дано има повече такива :)
« Последна редакция: Май 29, 2013, 16:59:15 pm от deni77o »
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #462 -: Май 29, 2013, 17:05:00 pm »
Здравейте,момичетааааа,кръвния тест показва >15mlU,което означава положителен резултат (happy),но да ви кажа честно много ме е страх сега,защото температурата ми спадна много рязко на 36,5 и не знам сега какво ще стане,колкото съм радостна,толкова ме е страх :( Честито на другите момичета с положителен резултат,много се радвам дано има повече такива :)
този резултат на кой ден от закъснението е? Можеш ли да качиш точна цифра? Повтори теста за да видиш дали се удвоява.
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #463 -: Май 29, 2013, 17:13:36 pm »
Не мога да кача точната цифра,защото ми казаха резултата по телефона и ми казаха,че това е положителен резултат,нямах време да си ги взема лично.По моите изчисления този резултат е на 13ти ден след О.,днес или утре трябва да ми дойде,точно за това ме е страх да не стане така че днес съм бременна-утре не :(
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #464 -: Май 29, 2013, 17:20:16 pm »
Здравейте момичета. Не знам дали тук е мястото, ама искам да ви питам знаете ли нещо за инициативата на клиника Малинов хиляда деца - с мъжът ми ни записа и казаха, че като ми дойде цикъла да се обадя да си запазя час при когото искам аз. четох хубави неща за д-р Петра Семерджиева, вие можете ли да ме посъветвате нещо. Ние вече почти три години правим опити и за сега нищо, надявам се това да ни помогне за разрешаване  на проблемите. Пожелавам на всички ви да успее и да си имате слънчица, ида сте много щастливи. Поздрави и стискам палци...... :bori_021: :bighug: :a_cat_01:

Ако правите опити наистина от три години ви препоръчвам да дойдете на Деня на репродуктивно здраве, ето информация http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1258&Itemid=31 можете да се запишете за безплатни консултации с който лекар искате, ще има и беседи на различни теми.Ако имаш въпроси питай :)

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #465 -: Май 29, 2013, 17:24:25 pm »
Не мога да кача точната цифра,защото ми казаха резултата по телефона и ми казаха,че това е положителен резултат,нямах време да си ги взема лично.По моите изчисления този резултат е на 13ти ден след О.,днес или утре трябва да ми дойде,точно за това ме е страх да не стане така че днес съм бременна-утре не :(
Хубаво е да знаеш точната цифра. :wink: Над 15 може да значи и 16 /което е нисичко за 5 седмица ПРМ/ и 100. Поискай да ти я кажат, нали си платила? Има значение за увеличаването на ЧХГ, съветвам те да пуснеш още един кръвен в петък. Температурата е мерена сутрин веднага при събуждане?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #466 -: Май 29, 2013, 18:46:43 pm »
Сега се върнах от клиниката взех си резултатите точно 15,07 е.Мисля,че при положение,че ми е толкова късна О. е нормално да е още ниска стойността,то и теста ми за това беше с толкова бледа чертичка.Запасила съм се с още 2 теста,утре ще направя единия и след още 2 дни другия.Записах си час при доктор за другара сряда дано всичко до тогава е наред само за това се моля
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #467 -: Май 29, 2013, 20:13:45 pm »
Всичко ще бъде наред. Сега се успокой малко защото това, което виждам от теб последните дни няма да ти помогне. Зная от опит, че тръпката, паниката не помагат, а вредят. Аз ти предлагам да се наспиш сега спокойно и да мислиш само хубави неща за бебчето. Успех и само положителни мисли, нали  :wink:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #468 -: Май 29, 2013, 22:07:39 pm »
Сега се върнах от клиниката взех си резултатите точно 15,07 е.Мисля,че при положение,че ми е толкова късна О. е нормално да е още ниска стойността,то и теста ми за това беше с толкова бледа чертичка.Запасила съм се с още 2 теста,утре ще направя единия и след още 2 дни другия.Записах си час при доктор за другара сряда дано всичко до тогава е наред само за това се моля
"Пикливите" тестове няма да помогнат, очевидно е, че бременност има, въпросът е дали тя се развива добре. За това и няколко пъти настоявам за втори кръвен тест  :) Стойността е ниска, но може да започне да се повишава, което отново ще се разбере от кръвен...А на УЗИ може да се види нещо, когато стойността на ЧХГ е около 2000. Сигурна ли си, че О. е на датата, която си отбелязала? Успокой се сега и гледай позитивно на нещата!  :crossfingers:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #469 -: Май 29, 2013, 23:37:03 pm »
Ами искам да питам тъй като часа ни е за утре в 16:30 и не знам точно какви изследвания ще правят,дали знаете как стоят нещата и какво да правим или да не правим,благодаря много


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #470 -: Май 29, 2013, 23:39:52 pm »
Ами искам да питам тъй като часа ни е за утре в 16:30 и не знам точно какви изследвания ще правят,дали знаете как стоят нещата и какво да правим или да не правим,благодаря много.Предполагам,че няма да можем да дойдем до Русе, защото аз съм на работа и няма как да пътуваме от София, но благодаря ще следя развитието и ще ви питам за разни неща,благодаря отново. :bighug:






Здравейте момичета. Не знам дали тук е мястото, ама искам да ви питам знаете ли нещо за инициативата на клиника Малинов хиляда деца - с мъжът ми ни записа и казаха, че като ми дойде цикъла да се обадя да си запазя час при когото искам аз. четох хубави неща за д-р Петра Семерджиева, вие можете ли да ме посъветвате нещо. Ние вече почти три години правим опити и за сега нищо, надявам се това да ни помогне за разрешаване  на проблемите. Пожелавам на всички ви да успее и да си имате слънчица, ида сте много щастливи. Поздрави и стискам палци...... :bori_021: :bighug: :a_cat_01:

Ако правите опити наистина от три години ви препоръчвам да дойдете на Деня на репродуктивно здраве, ето информация http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1258&Itemid=31 можете да се запишете за безплатни консултации с който лекар искате, ще има и беседи на различни теми.Ако имаш въпроси питай :)


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #471 -: Май 30, 2013, 09:14:38 am »
Сега се върнах от клиниката взех си резултатите точно 15,07 е.Мисля,че при положение,че ми е толкова късна О. е нормално да е още ниска стойността,то и теста ми за това беше с толкова бледа чертичка.Запасила съм се с още 2 теста,утре ще направя единия и след още 2 дни другия.Записах си час при доктор за другара сряда дано всичко до тогава е наред само за това се моля

Мила, както и Бубу ти е предложила, хубаво е да пуснеш още един кръвен тест да видиш дали се покачват нивата на ЧХГ. Моето на 13 ден след О. беше 77.13. Стискам палци всичко да е наред, а БТ може инцидентно да е ниска.
Успех :wink:

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #472 -: Май 30, 2013, 09:29:17 am »
bojinova88, ще започенете с полови хормони, спремограма при мъжа и след това цветна снимка.Ако имате каквито и да е изследвания носете ги.

Колкото до Русе, събитието е в неработен ден - събота.Аз отидох от Плевен до Пловдив на такова събитие и съм много доволна, защото на него се видях с доктори за който трябваше да чакам с месеци дори година за час, говорихме, дадоха ми много ценни съвети и ми вдъхнаха надежда която в този момент беше угаснала.Все пак това са абсолютно безплатни консултации с най-добрите специалисти, за което иначе ще платите по 30-50 лв само за първичен преглед.Но всеки сам решава.

Успех, разгледай форума, има много полезни теми за хормоните, за спермограмата, за цветна снимка.Питай, ние сме насреща и ще помагаме.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #473 -: Май 30, 2013, 09:29:54 am »
Аз мисля да пропусна кръвните тестове и след една седмица закъснение да отида на лекар.
Дали тогава може да се види нещо ?

deni77o, всичко ще бъде наред.

bojinova88, аз не мога да ти дам съвет. Но ти питай лекарите днес, за всичко което те интересува. И колкото повече информация събереш, толкова повече помощ след това може да получиш И тук.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #474 -: Май 30, 2013, 09:56:59 am »
Благодаря ви за съвета,но мисля да изчакам другата сряда,когато е часът ми при док. и най-вероятно и той ще ме накара да си пусна кръвни,така че няма смисъл да давам излишно 20 лв.Ако до сряда все още съм бременна,значи всичко ще е наред.Благодаря за подкрепата,момичета :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #475 -: Май 30, 2013, 11:02:01 am »
Благодаря момичета,ще пиша щом разбера какво става.Относно Русе, нямам против да отидем дори и да не е там, въпроса е че аз работя и в събота и неделя и почивката ми не винаги може да е в почивните дни, ако имам възможност ще направя всичко възможно да дойдем,благодаря отново и стискам палци при всички ни нещата да се наредят.


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #476 -: Май 30, 2013, 13:02:14 pm »
искам само също да питам лошо ли,че въздържанието за спермограмата е повече от 3-4 ден?


*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #477 -: Май 30, 2013, 14:36:48 pm »
искам само също да питам лошо ли,че въздържанието за спермограмата е повече от 3-4 ден?
Можеш да прочетеш в библиотеката на Зачатие има много информация:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1022&Itemid=104

Също така можеш да зададеш въпроса си в конкретна тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=7.0


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #478 -: Май 30, 2013, 20:20:02 pm »
Добър вечер,момичета,влизам да ви кажа,че моята бременност приключи днес със 2 уринни положителни теста сутринта и следобяд ми дойде :( Дано поне вие имате късмет,успех
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #479 -: Май 30, 2013, 20:31:49 pm »
 deni77o Много съжалявам :bighug: следях всичко как се развива при теб и макар и ниските стойности на чхг се надявах че всичко ще завърши с хубав финал.Кураж мила и с нови сили продължи напред към така желана мечта на всички ни този в форум.Ще стискам палци скоро да се похвалиш с една успешна бременност :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: