0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #400 -: Май 22, 2013, 11:55:40 am »
Ние се борим от 7 години !!!  :D
Много трудно ми беше чисто психически между 3-тата и 5-тата година.
Насълзяваха ми се очите в болниците по кабинетите.
Отдавна не се засягам обаче от никакви постове.
Радвам се за всеки, който види своите  :bfp1:
 :bighug:
Трябва да се внимава обаче с изказванията, защото темата е наистина чувствителна и е много лесно да натъжиш някого, макар и несъзнателно.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #401 -: Май 22, 2013, 12:10:36 pm »
Много се извинявам още веднъж, ако съм натъжила някого, не съм искала това да стане нарочно. Вие също ме натъжихте с някои от острите си изказвания. Да се чувствам ли виновна, че съм бременна, при положение, че си късах нервите и в тази тема? Искам да Ви дам кураж, че и на 28 години след 6 месечни опити се забременява, правиха ми се много изследвания минах по много гаден и трънлив път, обиколих бая лекари, АГ-та, ендокринолози и не си мислете, че ей така ми се е паднало като шестица от тотото. Беше желано и стана. Пожелавам на всички, които искат да имат дечица да си ги получат.
Съжелявм още веднъж и триста пъти съжелявам, че обясних за това, защо понякога нещата не се получават. Не съм искала на никого да дам точна диагноза и това не ми е работата, защото има доста лекари, които са завършили баш това, ние тук само гадаем. Успех на всички.
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #402 -: Май 22, 2013, 12:17:22 pm »
Коте, кураж дават хора който имат години неуспехи, който не са се отказали, независимо от ужаса през който са минали.Извинявай ти с твоите 6 месеца, на мен с моите 5 години какъв точно кураж ще ми дадеш?Да си мерим изследванията ли, или процедурите?

Аз също не се засягам, изтръпнах, нагледах се и се наслушах на съвети.Но хора който имат година неуспехи или две, знаеш ли те как биха реагирали на твоите 6 месеца, дето са в рамките на допустимото, дето никой лекар няма да ги вземе на сериозно, а ние ли?

Аз съжалявам, че след толкова четене в този форум от твоя страна, така и не прозря по-надалеч от собствените си проблеми.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #403 -: Май 22, 2013, 12:24:18 pm »
Да вярно куражът, който бих ти дала от моя страна е направо смешен. Нали знаеш, че всеки гледа от собствената си камбанария, е добре. Знам, че на всеки проблемът му е най-тежък и адски съжелявам, че има хора с подобни и все кофти случаи. Какво да кажа повече? Не се предавайте и не падайте духом, да пак звучи смешно казано от мен, но поне го казвам от сърце.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #404 -: Май 22, 2013, 12:28:31 pm »
Chattenoire,
Разбира се, че не трябва да се чувстваш виновна, че си бременна. Това е страхотно и ние всички се радваме за теб   :P
Това, което не разбираш е, че изказването "че и на 28 години след 6 месечни опити се забременява" е обидно и обезкуражаващо за много момичета. Нито възрастта ти е голяма, а да не говорим за месеците опити ...
За какъв трънлив път говориш точно??? Какво да кажат момичетата с по 7 и повече неуспешни ин витро опита???
Да не вземеш да се засегнеш само... Стискам ти палци и ти пожелавам леко бременеене  preggo
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #405 -: Май 22, 2013, 14:20:45 pm »
аз не исках да реагирам първосигнално, но момичетата ме превариха  :) След 10-те години опити /с една бременност, завършила в 4-ти месец/, "6 месеца трънлив път" ми звучат...сещате се как  :wink: Още повече, че на 33 родих първото си дете и кой знае /и дали въобще/ колко още трънлив път ме чака....
Стерилитета във всичките му форми е натоварващ най-вече психиката, така, че съм абсолютно съгласна с мненията, че трябва "да се пипа леко"...
Не се засягам и повечето от мненията на Chattenoire ги приемам отдавна с повече смях, от колкото обида или нещо друго...
Но бих те посъветвала Chattenoire, внимателно да прочетеш мнението на magi_st, особено последното изречение...Аз съм на същото мнение... :wink:
« Последна редакция: Май 22, 2013, 14:32:40 pm от Бубулина »
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #406 -: Май 22, 2013, 14:50:52 pm »
Момичета няма как да знам коя на колко години е и от колко време прави опити. Извинете ме, но не съм врачка. Стига сме се джавкали вече. Извиних Ви се поне сто пъти!  :wink: Успех на всички!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #407 -: Май 23, 2013, 09:17:56 am »
Здравейте момичета  :)
Преди малко си правих тест с първа урина, както си трябва и ми се показа веднага втора черта, но е по-бледа от другата  :)
Вие какво мислите osi_10
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #408 -: Май 23, 2013, 09:23:40 am »
Какво да мислим друго, освен че си бременна  :P
Тихичко честито  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #409 -: Май 23, 2013, 09:37:24 am »
Какво да мислим друго, освен че си бременна  :P
Тихичко честито  :bighug:

Дано да си права миличка :bighug: Че с моя нередовен цикъл и завишен тестостерон много се съмнявах, че ще стане, но дано да е истина :oops:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #410 -: Май 23, 2013, 10:55:16 am »
Здравейте момичета  :)
Преди малко си правих тест с първа урина, както си трябва и ми се показа веднага втора черта, но е по-бледа от другата  :)
Вие какво мислите osi_10
По принцип няма значение че е по бледа,означава бременност,но закъснява ли ти?ако искаш пусни и кръвен тест за по сигурно!
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #411 -: Май 23, 2013, 11:21:03 am »
Какво да мислим друго, освен че си бременна  :P
Тихичко честито  :bighug:

Дано да си права миличка :bighug: Че с моя нередовен цикъл и завишен тестостерон много се съмнявах, че ще стане, но дано да е истина :oops:
Тихичко честито!
Моят резултат от нередовния цикъл е на 3 месеца.Понякога стават чудеса. :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #412 -: Май 23, 2013, 11:25:20 am »
Много ви благодаря за подкрепата  :bighug:
Дано е истина  :oops:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #413 -: Май 23, 2013, 11:55:06 am »
Здравейте,
Не знам дали съм избрала точната тема,но се надявам да ми помогнете поне със съвет.Правим опити за бебче и ми закъсня със седем дена,но днес на 8-я получих някакво кръвотечение от тима на МЦ,но вече накрая,само колкото да ми покаже,че го е имало.Усещам леко теглене долу ниско в корема,но без да има болка.
Има ли някой,който да е имал същите симптоми и какво ще ме посъветвате?!?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #414 -: Май 23, 2013, 12:03:09 pm »
При редовен цикъл и при такова закъснение от 8 дена направо си прави тест.  Ако теста е положителен това течение трябва да се погледне от лекар
« Последна редакция: Май 23, 2013, 12:04:57 pm от lioni1985 »
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #415 -: Май 23, 2013, 12:03:56 pm »
Дани86 направи си тест, ако има бременност, при такова закъснение би трябвало да покаже :) Успех  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #416 -: Май 23, 2013, 12:08:36 pm »
Ми направих два даже (шуърчек) и бяха отрицателни.Но една приятелка ми каза че е била цветна и в 5-я месец си е правила четири общо.3 са били отрицателни и 1 положителен.Днес имам час и за лекар да видя той какво ще ми каже,но имам и някакво слузесто течение,по скоро розаво,а и като че ли започна да ми спира или поне вече не цапа...... 8O
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #417 -: Май 23, 2013, 21:27:57 pm »
Irenaa33, съжалявам Рени, не се отчайвай следващия месец е нашия месец.
Успех на всички!


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #418 -: Май 24, 2013, 08:24:31 am »
Мили бъдещи и настоящи мами,
много ви благодаря за подкрепата и бързата реакция вчера.Наистина се оказа бременност и макар да не можах да го задържа,призовавам всички бъдещи мами,ако някога получите същите симптоми като мен (леко кървене и тежест долу ниско в корема) а имате само няколко дни закъснение,БЯГАЙТЕ НА ЛЕКАР,милички.За да не ви боли както ме боли мен сега!
Благодаря на всички за подкрепата и се надявам скоро и аз да ви съобщя добрата новина без да имам сълзи в очите  :balk_145:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #419 -: Май 24, 2013, 10:19:50 am »
Дани86, съжалявам :(  :bighug: следващия път всичко ще бъде наред, не губи надежда и горе главата!