0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #220 -: Април 12, 2013, 19:41:12 pm »
Здравей,нали знаеш че понякога и тези симптоми са подвеждащи!колкото до теста,има такива които отчитат,има такива които не,и всичко зависи от хормона и как се натрупва,но ако си толкова нетърпелива можеш да направиш на 10 ден след овуто кръвен тест,той ще отчете,за овуто си 100% сигурна че е на този ден,дето си отбелязала нали?стискам ти палци да видиш двете чертички,колкото до температурата,трябва да се мери постоянно по едно и също време  и си има изисквания,доколкото знам тя трябва да поддържа еднакви високи градуси или да бъде над 37,поне над 16 дни след овуто или повече беше!Късмет!!!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #221 -: Април 12, 2013, 20:30:37 pm »
Здравей,kamelia_1326,благодаря ти за отговора :) Не съм напълно сигурна,че овулацията е била тогава,защото съдя само по температурата...иначе си я меря по едно и също време сутрин преди ставане,колкото до теста прегледах графиките на всяко едно момиче,което е писало тук и ми направи впечатление,че на една графика е направен тест 7 дни след ову.и е отчел положителен резултат :) Надявам се скоро да се похваля и аз и симптомите да не са фалшиви 
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #222 -: Април 13, 2013, 11:36:47 am »
Пожелавам успех на всички ви.За мен и този месец беше неуспешен  :(
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #223 -: Април 13, 2013, 16:29:26 pm »
deni77o,както ти казах възможно е да отчете,и възмоцно е не,зависи от хормон и така нататък,по принцип на колко дни ти е цикъла!И наистина ако искаш пробвай най добре с кръвен тест,най сигурен е,стискам палци да видиш двете чертички!
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #224 -: Април 13, 2013, 16:40:24 pm »
Здравей,kamelia_1326,благодаря ти за отговора :) Не съм напълно сигурна,че овулацията е била тогава,защото съдя само по температурата...иначе си я меря по едно и също време сутрин преди ставане,колкото до теста прегледах графиките на всяко едно момиче,което е писало тук и ми направи впечатление,че на една графика е направен тест 7 дни след ову.и е отчел положителен резултат :) Надявам се скоро да се похваля и аз и симптомите да не са фалшиви 

deni77o ,ако мериш правилно температурата според графиката нямаш още овулация.Това е моето мнение.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #225 -: Април 13, 2013, 16:46:48 pm »
И аз съм 7 дни след О, но ще се опитам да изтрая още една седмица.Не се навивам много макар , че този месец в интерес на истината доста се постарахме :)
А пък ако ми дойде съм планирала за другия месец ЦС, нали доста момичета забременяват спонтанно след направена  такава.
Деметра, съжалявам, въоръжи се с търпение!
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #226 -: Април 13, 2013, 17:01:05 pm »
Е,момичета не можах да се въздържа и сутринта си направих тест Clear писалка и сега съм под голямо напрежение,появи ми се мноооого бледа втора чертичка,но след времето за отчитане..сега не знам какво да си мисля,след 2-3 дни ще повторя теста,дано не се радвам напразно..Идва ми на 30 дни и ми е точен цикъла,от вчера усещам странно напрежение в зърната и леко пробождане в яйчниците.В понеделник бях на доктор успя да види само,че ми е удебелена лигавицата и каза да отида пак след една седмица,защото е рано да се каже,не знам,но ще се пръсна от нетърпение,хихи :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #227 -: Април 13, 2013, 17:03:44 pm »
deni77o немога да преценя да ли си имала ову.,но мога да ти кажа че е рано още за тест.Между 7-10 от ову става имплантацията на яйцеклетката ако е оплодена и след това започва да нараства ЧХГ.При мен при последната неуспешна бременност на 15ден след ову. кръвният тест беше полужителен,а уринарния 16ден и то с бледа втора черта и аз получих и едно зацапване на 12ден което си мисля че е било при имплантацията.Но при всеки е различно,най точен отговор ще получиш от кръвния.Успех и ще стискаме палци :bighug: :bighug:                     И аз чакам да (не)идва лелката към 16.04. този месец бях с доста късна ову 24-25ден.Но като си гледам бт всичките  надежди умряха,а продължава да ми е лошо и да ми се вие свят,постоянно съм гладна,раздразнителна както се смея и изведнъж почвам да рева,а за гърдите какво да ви кажа безплатен силикон.И така ще си чакам че ще видим какво ще стане ако има нещо ново ще пиша

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #228 -: Април 13, 2013, 17:07:44 pm »
Определено ще стискам силно палци след няколко дена да е понаситена чертичката.А за по сигурно ако искаш пусни един кръвен в понеделник :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #229 -: Април 13, 2013, 17:13:27 pm »
Мисля да изчакам още малко за друг тест,мисля си,че въпреки късното отчитане на 2та чертичка е станало чудото,защото все пак я има  :P До сега не ми се е случвало това винаги си остават отрицателни дори и след много време,дано,дано да не греша,защото и вътрешно си го усещам,че е станало :) Стискам палци и на всички вас  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #230 -: Април 13, 2013, 23:40:17 pm »
Дени77о, да го направиш теста с първа урина веднага след ставане. Много е важно и да отчетеш теста само 5 минути нито повече, нито по-малко. Стискам ти палци, твоята мечта да се е сбъднала!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #231 -: Април 14, 2013, 07:30:27 am »
вече 2 дни ми закъснява но сега правих тест и е отрицателен пак разочарована. може би другия месец

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #232 -: Април 14, 2013, 11:36:12 am »
Аз точно след ставане го направих с първата урина.Четох за някаква изпарителна чертичка,която се появява(сива),но моята не е сива,а като контролната,просто е слабо забележима и късно се появи,кога да направя отново?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #233 -: Април 14, 2013, 14:46:35 pm »
deni77o, изчакай още няколко дни.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #234 -: Април 15, 2013, 11:10:39 am »
Deni77o,мила само едно въпросче,малко по нагоре ми написа че цикъла ти е точен и ти идва на 30 дни,това ще рече че на 15 ден си имала овулация,ама в графиката си на 44 ден и нямаш цикъл,досега би трябвало теста да ти е отчел,затова те попитах дали ти идва редовно и как я засичаш овуто!дали имаш някакъв проблем?ако не най добре ходи на лекар,или пак повтори теста!и всъщност кога трябва да ти дойде!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #235 -: Април 15, 2013, 16:29:35 pm »
Здравей,kamelia_1326 :) Значи ето как стоят нещата,цикъла ми е редовен на 30 дни ми идва,според мен гледайки графиката ми О.съм имала един от дните между 33-35ти ден и преполагам,че ми закъснява толкова точно заради късната О.Имам голямо закъснение,но О.ми е доста късна и сигурно за това теста не отчита още,ако е станало изобщо нещо :) В сряда ще направя един Престо и ще ви пиша какъв е резултата,стискайте палци :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #236 -: Април 15, 2013, 17:13:22 pm »
Ами ако овуто е била,тогава,са минали само 10 дни,ако искаш си пусни кръвен тест,ако не поне изчакай един,два дни закъснение,или на денч на очакваната М
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #237 -: Април 15, 2013, 17:18:54 pm »
Трябваше да ми дойде на 2ри април по принцип ама още нищо няма,надявам се изобщо и да не идва,в сряда ще направя отново тест и ще си каже :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #238 -: Април 15, 2013, 18:38:08 pm »
 Здравейте момичета,
при мен напрежението и любопитството е огромно, само анализирам и се наблюдавам за промени, влудяващо е.
Но ми възниква един въпрос: възможно ли е Дуфастона да държи високи стойности на базалната температура.Аз вече го пих 10дни и не зная дали да продължавам ...
Ако някой има мнение...благодаря предварително!
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #239 -: Април 15, 2013, 22:03:24 pm »
Нанси ,дуфасона подържа висока базална температура заради прогестерона и обикновено се пие 10 дни.Не ти ли е изписан от лекар и не ти ли е казал колко да го пиеш?

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!