0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #940 -: Септември 12, 2013, 15:46:36 pm »
 preggo preggo preggo Здравейте отново... Първо честито на бъдещите мами. Много се радвам за вас...  :balk_5: аз пак съм с 8дни закъснение и теста от преди два дни имаше отново много лека черта понеже ми се е случвало вече няколко пъти все някакви черти имам а бременост няма несмея да се радвам за кръвен нямам възможност затова съм само на уринални засега.. пих дуфастон но само 4 дни понеже го забравих имам ПМС и гардите ми имам чууството че ще се пръснат или ще се скъсат от мен толкова много ме болят че немога да заспа от тях и навсичко отгоре аз обужавам печено пиле а вчера след като хапнах направо ми се отврати и и ми се повдигна и съответно неостана в стомаха ми... За болки в гардите ми бяха изписали прогистогел той може ли да повлияе на теста за тази втора лека черта... Незнам защо така се получава и преди съм имала такива резултати.. възможно ли е да съм имала бременост но да не се е развила? Аз тотално съм се вманиачила в тази тема което не е добре защото май самси го усложнявам... Немога да кача снимката незнам защо да ви покажа всъщност за какво става въпрос... Цикалът ми е средно 34 дни правих тестове за овулация до 25 ден но тала и невидях еднакво наситени черти.. посшедната ми менструация беше на 01.08.2013...    Благодаря ви че сте тук понеже съм сама и няма с кой да споделям  а пък мъжът ми вообще не е наяснно с женските работи..
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #941 -: Септември 12, 2013, 16:11:38 pm »
Здравей, селена
възможно ли е да съм имала бременост но да не се е развила?
И аз това си помислих докато четях поста ти ? Но тук само можем да гадаем. Жалко , че нямаш възможност да посещаваш редовно лекар.  Казваш, че тест си правила преди 2 дни. Ако не ти е дошло до утре можеш да направиш още един със първа сутрешна урина. Иначе от 01.08 си е доста време да не ти идва. Бяха ли ти изписали нещо за регулиране на цикъла?
Дано да е бременност този път и то успешна :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #942 -: Септември 12, 2013, 16:34:58 pm »
АМи дуфастон отделно трябва да пия Лториксин заради щтитовидната 3 месеца аз никога не съм имала редовен  цикъл но сега искаме бебче и тези бледи черти и то не веднаж малко ме притесняват а лекарката каза че заради ъова съм с късна овулация и знам ли може по късно да е станало ние не че правим опити по часовник но вече година и няколко месеца вообще не се пазим с надежда че ще стане ама на... аЗ Ако знаех че е толкова трудно сигуррно щяхме да почнем преди мнохо повече време с опитите... А лекарката ми каза че нямам кисти и  абсулутно всичко ми е нормално
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #943 -: Септември 12, 2013, 18:02:06 pm »
 se_le_na1  направи и утре още един тест,а ние ще стискаме палци да е  :bfp:
Аз имам още 5-6 дни докато (не)дойде вещицата,надявам се да ме пропусне в близките 9месеца.За първи път правя такава разлика ФФ и ЛФ и се надявам БТ да се задържи така високо доста дълго време.Много ме болят гърдите и вените ми са така изскочили ,че гърдите ми приличат на пътна карта :D.Дано резултата е двете чертички на теста за бременност.

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #944 -: Септември 12, 2013, 18:18:16 pm »
Здравейте...много отдавна не бях писала , и  понеже се бях отказала да се надявам, днес съм пак пред ВЕЛИКАТА дилема.....бременна ли съм или не съм????? Последния ми цикъл беше на 8.08 и днес 12.09 все още го няма  - продължителността на цикълът ми 32- 33 дни.Дотук добре.Отидох днес на лекар и доки ми каза - нищо не се вижда, много е рано но лигавицата на матката е удебелена  :ask: :ask: :ask: :ask: Трябва да отида отново в понеделник.Но нещо ме гложди отвътре....нямам никакви напрежения в гърдите, само бяло течение и болки в кръста.Това е месеца в който нямам симптоми :).
Тази вечер си направих тест и виждам 2-ра розовееща линия, и не я виждам само аз  8O 8O 8O.Според Вас........да направя ли друг тест утре сутрин или да си чакам невъзможно кротко до понеделник?
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #945 -: Септември 12, 2013, 18:24:47 pm »
Знам какво е напрежението и няма да ти се чака до понеделник но щом изкаш направи си тест но ако и други хора ти виждат другата черта това е надобре... Късмет :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #946 -: Септември 12, 2013, 23:34:34 pm »
направи определено утре сутринта , ще стискаме палци :)
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #947 -: Септември 13, 2013, 07:10:31 am »
Добро утро  :D
Теста  ми е положителен  - категорично, и гърдите тази сутрин вече ме понаболяват.Изключително много съм развълнувана и щастлива :lol: :lol: :lol:.Сега че чакам понеделника  :?
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #948 -: Септември 13, 2013, 07:24:25 am »
Супер сутрешна новина.  Честито !!! :) Лека и спокойна бременност :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #949 -: Септември 13, 2013, 07:38:38 am »
Тихичко честито  alea.Леки,безпроблемни и спокойни девет месеца.
Надявам се и аз скоро да се похваля с  :bfp: бт продължава да е високо ,но във вторник всичко ще е ясно не остана много.Хубав и слънчев ден момичета

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #950 -: Септември 13, 2013, 10:22:19 am »
Добро утро  :D
Теста  ми е положителен  - категорично, и гърдите тази сутрин вече ме понаболяват.Изключително много съм развълнувана и щастлива :lol: :lol: :lol:.Сега че чакам понеделника  :?

Честит положителен тест! Много късмет в понеделник и лека бременност!

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #951 -: Септември 13, 2013, 10:57:11 am »
alea честито и леки 9 месеца! marina vdb стискам палци за  :bfp1: Мен този месец много ме болят кръста и гърдите, страшно главоболие и съм станала много раздразнителна. Във вторник ако не ми е дошло, ще направя тест, но май не се надявам този месец!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #952 -: Септември 13, 2013, 11:00:43 am »
Тихичко честито  alea.Леки,безпроблемни и спокойни девет месеца.
Надявам се и аз скоро да се похваля с  :bfp: бт продължава да е високо ,но във вторник всичко ще е ясно не остана много.Хубав и слънчев ден момичета
Стискам палци за вторник! Късмет!

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #953 -: Септември 13, 2013, 11:15:29 am »
Честито алеа :D много се радвам за теб.. а аз съм пак с отрицателен... Незнам тази предната черта каква е била пак :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146: :balk_146:
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #954 -: Септември 13, 2013, 12:01:38 pm »
alea, тихичко честито! С нетърпение те чакам в Тема на бременните! :flower:
se_le_na1, marina vdb много силно ви стискам палци скоро да се похвалите с положителен тест! :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #955 -: Септември 13, 2013, 14:14:14 pm »
селена , днес 2-та черта изобщо ли я нямаше. Не знам дали тези  бледи 2-ри не са под влияние на дуфастона или някое друго лекарство. Моят лекар ми каза , че ако са ти били прегнил незнам колко време след това теста е +, затова след  инвитро процедурите се правело само кръвен тест.
марина, последните дни чакане са най-мъчителни, дано да е с хубав резултат накрая :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #956 -: Септември 13, 2013, 14:32:58 pm »
селена , днес 2-та черта изобщо ли я нямаше. Не знам дали тези  бледи 2-ри не са под влияние на дуфастона или някое друго лекарство. Моят лекар ми каза , че ако са ти били прегнил незнам колко време след това теста е +, затова след  инвитро процедурите се правело само кръвен тест


Не нямше и спомен от черта само дуфастон и Л-ториксин съм пила.. незнам дано поне да ми дойде че да почвам от начало. Явно не ми е дошло времето колкото и да го искам.. последен въпрос койти забравих да попитам лекарката си... Беше ми изписъла дуфастона 15 дни след ПРМ обаче четох че подтиска овулацията а понеже съм вероятно с по късна овулация ме хвана страх да го приемам толкова рано... Вярно ли е че я подтиска или е просто мит... За бременост знам че я задържа но за овулацията малко ме притеснява...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #957 -: Септември 13, 2013, 14:41:00 pm »
За това съм чела различни мнения , аз също преди като пиех дуфастон съм го отлагала за по-късно, заради по-късна О, но лекарката ми каза, че това не е вярно и не потискал О , а напротив, но пък тук съм чела , че трябва да се започне след О , така че всъщност не ти бях много полезна :) Нека по-компетентните и най-вече ако има някой с медицинско образование да ни разясни.
<br />
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #958 -: Септември 13, 2013, 14:44:10 pm »
se_le_na1, според мен, спрямо това, което съм чела - Дуфастон-а подтиска овулацията в определени случаи - например ако се пие преди самата овулация. Но това лично мнение, аз не съм лекар. Моят съвет е да попиташ лекарката за това.. и освен това да я попиташ дали не може да смените следващия път Дуфастон-а с Утрогестан (Прогестерон). Момичетата с повече опит могат да дадат повече информация.
Успех!  :hug2:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #959 -: Септември 13, 2013, 14:48:24 pm »
se_le_na1, според мен, спрямо това, което съм чела - Дуфастон-а подтиска овулацията в определени случаи - например ако се пие преди самата овулация. Но това лично мнение, аз не съм лекар. Моят съвет е да попиташ лекарката за това.. и освен това да я попиташ дали не може да смените следващия път Дуфастон-а с Утрогестан (Прогестерон). Момичетата с повече опит могат да дадат повече информация.
Успех!  :hug2:

 Благодаря ви
 а starshine защо да го сменям .че не съм наясно с това другото хапче?