0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #920 -: Септември 05, 2013, 13:30:13 pm »
БТ днес падна и сигурно ми идва,но пусти надежди  :D
Имах останал един тест престо и реших да го направя въпреки всичко :lol: "виждам" една въображаема втора чертичка,която едва ли е такава каквато ми се иска....Опитах се да я снимам но на снимката се "вижда" още по-малко.Все пак ще я кача за да ми кажете като се вглеждате във вашите тестове ,появява ли ви се и на вас?Не се надявам да ми е положителен тъй като днес ми е 14 ти ден след О и ако бях бременна до сега щеше да се покаже по-наситена чертичка.Но се чудя дали на всички се появява такава "чертичка"
 
Абе и аз виждам лека чертичка  на този тест.. сигурна ли си че ти е дошло или само зацапване. Аз пък мисля че е напълно нормално да е  много бледа ако наистина си 14 дни след овулация..  в смисъл до два дни ако има нещо щр се насити... УСПЕХ

Ами там е работата че не съм много сигурна...от 9.30ч ме мъчи но още не може да избие и ме боли поразлично....по-принцип колкото и нелепо да звучи ми минава с фамотидин  :D като го пия след половин час ми няма нищо.Днес го пих в 11.45 и още не ми минава.Сега пих 2 но-шпа да видим дали ще мине
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #921 -: Септември 05, 2013, 14:43:59 pm »
Ох стидкам всички пръсти не само палци ами всичко стискам за късмет че и аз съм всъщпто положение днес трябеаше да ми дойде но го няма теста ми е като твоя... АМа понеже ми се е появявала чертичка и преди без бременост(или поне ме съм разбрала или не се е развила) си чакам два дена за нов тест ама си мисшя да почвам дуфастона. Въпреки че лекарката ми каза да го почвам ма 15 ден след  последната менструация но няладе чрочетой че ппдтоскаш овулацията и понеже аз съм с по късна на моя отговорност не го почнах... А иначе симптоми за Пмс ги имам от две седмици почти а зарната така ме сърбят за първи път ми се случеа това че се чеша пред хората ме се усештам и ми се смеят :D така че Тедичка надеждата умира последна.. предполагаю че ти поне имаш възмобност за кръвен тест докато аз трябва само ма уринарните да се доверявам
. Охх превъзнудих се дано тея чертички потъмнеят до кърваво червено чеее вече полидявам... Мъжът ми ми еика лъжливото овчарче.. и когато стане .тои няма да ми повятва... :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #922 -: Септември 05, 2013, 15:01:20 pm »
И аз стискам всичко  :D И зъби вече че тази тъпа болка дето я имам не е спирала от 9,30ч сутринта и вече ме докарва до лудост.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #923 -: Септември 05, 2013, 15:42:00 pm »
Tedichka  :crossfingers:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #924 -: Септември 05, 2013, 16:05:12 pm »
Tedichka  :crossfingers:
Мерси  :bighug:
Просто не искам да се надявам напразно....Работата е там че преди 8г. правих аборт(по мое желание) и разбрах във втория месец,тъй като първия си ми дойде М. Затова сега само се филмирам ....ще видим как ще е утре БТ,ако продължава да пада, значи няма шанс.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #925 -: Септември 05, 2013, 18:40:49 pm »
Успех , Тедичка !
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #926 -: Септември 06, 2013, 07:57:02 am »
Благодаря много на всички ви но се примирявам че си е МЦ. Днес теста си е  :bfn: БТ 36.8 така че....явно просто кръвта ми този месец е по-чиста :) Успех всички Вас пожелавам
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #927 -: Септември 06, 2013, 08:07:38 am »
Я какво виждам  :D
katituu  :bighug: тихичко честито
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #928 -: Септември 07, 2013, 01:41:29 am »
Такааам писах преди няколко дни, но сега в главата ми изплува друг въпрос... Понеже се съмнявах за цветна бременност си направих прословутият кръвен тест. Точно тогава бях в цикъл.... Та въпросът ми е: въжможно ли е понеже съм била в цикъл тестът да не е отчел бременността?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #929 -: Септември 07, 2013, 08:40:00 am »
bonbon1230, не, не е възможно
настройвай се за новия месец не мисли за стария  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #930 -: Септември 07, 2013, 14:31:36 pm »
Я какво виждам  :D
katituu  :bighug: тихичко честито

 :oops: Не исках да бързам да казвам , че прегледа ми е чак на 11-ти нямаше по-рано часове. Чакам с нетърпение деня за преглед ,дано всичко е наред  :wink:

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #931 -: Септември 07, 2013, 14:43:44 pm »
Katituu честито мила  :D Ще чакаме подробности след прегледа  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #932 -: Септември 07, 2013, 15:05:04 pm »
Я какво виждам  :D
katituu  :bighug: тихичко честито

 :oops: Не исках да бързам да казвам , че прегледа ми е чак на 11-ти нямаше по-рано часове. Чакам с нетърпение деня за преглед ,дано всичко е наред  :wink:

Успех, и аз не съм ходила още на първи преглед и ми е притеснено. Казаха, че е най-добре да съм влязла в 6-та седмица, за да се види нещо. Даже и с вагинален ехограф било прекалено рано в 4-5 седмица.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #933 -: Септември 07, 2013, 15:26:58 pm »
sweetence, ние сме по едно и също време горе-долу, на мен ми се пада да е 5та седмица дано да види нещо.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #934 -: Септември 11, 2013, 21:00:04 pm »
Вече с потвърдена бременност, дано всичко е наред. Пожелавам ви го на всички ,чувството е страхотно osi_5

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #935 -: Септември 11, 2013, 22:34:59 pm »
супер , katituu, честито :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #936 -: Септември 12, 2013, 00:38:47 am »
Вече с потвърдена бременност, дано всичко е наред. Пожелавам ви го на всички ,чувството е страхотно osi_5

Браво, кажи по-подробно за прегледа. :D
Аз си записах час за другата седмица, когато ще съм в 6-та гестационна.
« Последна редакция: Септември 12, 2013, 00:40:24 am от sweetence »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #937 -: Септември 12, 2013, 06:50:58 am »
katituu често
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #938 -: Септември 12, 2013, 10:10:14 am »
Не разказах подробно защото не бях сигурна дали това е подходяща темата за да разкажа  :oops: , все пак е дали съм бременна, а не бременна съм.  Гледаме с коремен видеозон , каза че има плоден сак с ембрионче. Каза ,че не е хубаво да имам болки ниско долу и ми изписа Утрогестан вагинално и Ношпа. Във сряда съм пак на преглед и трябва да чуем съчице.

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #939 -: Септември 12, 2013, 10:13:03 am »
Момичета това е темата на бременните във форума, тези от вас който вече са видели двете чертички могат спокойно да пишат в нея http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49813.msg1021199#new

Успех на всички опитващи!