0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #880 -: Август 29, 2013, 15:15:03 pm »
Нека новата темичка от "Дали съм бременна" се превърне в "Бременна съм" :)


Ето и линк към старата тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48443.980
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #881 -: Август 29, 2013, 15:21:29 pm »
здравей те с мъжа ми правим опити за бебе този месец :) имах напрегнати гърди,болки в кръста докато съм права също болки в десния яйчник...чувствам че съм бременна но цикъла ми дойде с 6 дни по рано което ми се случва за първи път винаги ми закъснява и малко се притеснявам ...на какво се дължи това ? Благодаря
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #882 -: Август 29, 2013, 16:25:22 pm »
Здравейте момичета, благодаря ви за подкрепата.
Днес БТ пак е 37 градуса и нямам зацапване. Теста показа една идея по-ярка втора чертичка от тази вчера. Пак е бледа разбира се, но успях да я снимам. Аз реално още нямам закъснение, днес трябваше да ми дойде. Пожелавам ви успех и да знаете, че при мен не помогна теста за О. а следенето на БТ и цервикалната слуз, ето този месец даже не си купих тестовете за О. а се получи. Иначе пробваме от 5 месеца, но последните 2 си направих графика.
Снимката се увеличава.



Sweetence честита ти чертичка много се радвам за теб и дано повече момичета качват такива хубави снимки...



А Деси по -рано но обилно ли е? Аз неразбрах от каде си сигурна че си бременна а пък ти е дошло? Иши ти говориш за чпследния си цикъл?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #883 -: Август 29, 2013, 16:47:06 pm »
sweetence тихичко честито и лека бременност! Аз този месец закъснях с меренето на БТ, но ако и този месец не стане със сигурност ще почна да я меря! И както е казано по-нагоре :


 Нека новата темичка от "Дали съм бременна" се превърне в "Бременна съм"
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #884 -: Август 31, 2013, 09:17:12 am »
Момичета имам едно питане - при бременност покачва ли се температурата,не базалната (за нея е ясно) а обикновенната (под мишницата)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #885 -: Август 31, 2013, 10:39:06 am »
Момичета имам едно питане - при бременност покачва ли се температурата,не базалната (за нея е ясно) а обикновенната (под мишницата)
Да, покачва се както базалната,така и телесната . Това покачване го има в ЛФ винаги , може да го усетиш /ако БТ ти е по- висока от обичайното/, а може и да е незначително и да не го усетиш
Аз в момента съм така  :wink:
А между другото твоята графика ми прилича леко на моята , само че аз вече имам около безброй много отрицателни тестове и съм казала от днес че повече няма да правя , че сума пари дадох  :? без резултат!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #886 -: Август 31, 2013, 10:47:28 am »
хаха това че не съм ги нанесла не значи че не съм ги правила :) Знам че ми е рано но имам някакво предчувствие...Обикновенно Т ми е 36.0-36.5 а преди малко като я мерих беше 37-37,1 а уж не съм болна...БТ преди да стана от леглото ми е толкова а сега е 37,3...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #887 -: Август 31, 2013, 10:56:51 am »
И аз не съм ги нанесла щото голям смях ще падне в форума  :lol:, особенно като дойде оная с метлата  :lol:
Не си прави тест преди 12 ден от О. , не съм сигурна какво ще отразят, а пък ако ти се появи някоя въображаема, направо ще полудееш, гаранция ти давам  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #888 -: Август 31, 2013, 11:36:59 am »
То това е ясно,ама как да стане  :D
Имам 30 теста които отчитат 25 mMe/ml  а сега си взех идни presto  че нали те са по-чувствителни  :lol:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #889 -: Август 31, 2013, 12:02:10 pm »
pleyada, Tedichka, стискам ви палци тези дни да се похвалите, БТ са ви височки, което е обнадеждаващо.  yahoo_17
Относно теста Престо, уж рано отчита, а при мен първия тест ( нали са 2 в опаковка) показа почти незабележима черта  и то ден преди да ми дойде. Ако го бях правила 7 дни след... нямаше шанс да ми покаже. А втория тест го направих както си е по правило - сутринта с първата урина, и тогава вече чертичката беше видима. Беше деня, в който очаквах лелката. Но при всеки е различно, някои казват, че си отчита добре теста и рано.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #890 -: Август 31, 2013, 12:11:02 pm »
sweetence дано си права и със pleyada да те последваме  :D а пазиш ли си първия тест който си направила да го покажеш и него?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #891 -: Август 31, 2013, 12:26:16 pm »
Пазя го, но втората черта е толкова бледа, че не успях да я снимам нито с телефона, нито с апарат. Показах го на приятелка, която също видя чертата, за да се успокоя, че не си въобразявам.  :lol:
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #892 -: Август 31, 2013, 12:29:45 pm »
Момичета, това че теста отчита до 7 дни след полов акт си е пълен рекламен трик.Нали знаете, че това е невъзможно.Та дори кръвен тест не може да даде резултат 7 дни след трансфер на 5-ти ден след оплождането, препоръчва се да се прави на 10-ти ден след трансфер.
Моят съвет е да изчакате закъснение.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #893 -: Август 31, 2013, 14:35:50 pm »
Здравейте тъй като не съм писала от доста време аз си правих тест за бременност преди няколко седмици след овулацията, сега на 2ри ще ходя при гинеколожката ми тъй като не беше на работа. Тестът беше положителен. Искам да споделя ,че сега при тази бременност е съвсем различно. Горе долу на 29.08 ми се пада 4 седмица, а това което ме тревожи е ,че от 5 дни започна да ми става лошо което през първата бременност го нямаше, а и тогава направих спонтанен аборт първия път. Но сега започва да ми става лошо всяка сутрин, кръвното ми е много ниско, постоянно ми е отпаднало, имам главоболие всеки ден, постоянно ми се спи, вие ми се свят, болки в корема също от двете страни. Ходих до личната лекарка и тя ми каза , че това е нормално, но никак не е приятно, защото не мога да се храня нормално става ми лошо  от всичко което хапвам и се чудя какво да правя. Единствено вчера си хапнах люто , но нищо ми нямаше тъй като беше туршия и само с това мога да се храна нормално от което да ми няма нищо.
« Последна редакция: Август 31, 2013, 14:37:29 pm от irinchetoo »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #894 -: Август 31, 2013, 17:24:08 pm »
Момичета, това че теста отчита до 7 дни след полов акт си е пълен рекламен трик.Нали знаете, че това е невъзможно.Та дори кръвен тест не може да даде резултат 7 дни след трансфер на 5-ти ден след оплождането, препоръчва се да се прави на 10-ти ден след трансфер.
Моят съвет е да изчакате закъснение.
Аз знам  :wink:, но този месец много ме бяха хванали нервите като се повиши БТ /на 7 ден след О./и всеки ден се приземявах като гледам - тест, а всъщност днес ми е 14 ден след О. и няма и помен от втора черта , което е доста показателно мисля аз предвид дългогодишния ми опит,
 затова повече няма да правя !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #895 -: Септември 01, 2013, 17:56:36 pm »
pleyada какви тестове ползваш?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #896 -: Септември 01, 2013, 18:29:32 pm »
Всякакви  / ББ тест, клиър, шуърчек, разни писалки с по- висока чувствителност , лентички от най- обикновенните и т.н. / :lol:, ама все една черта ... голям ужас, като я видя тая черта и направо ми идва да си направя още няколко  :lol:
« Последна редакция: Септември 01, 2013, 18:31:27 pm от pleyada »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #897 -: Септември 01, 2013, 18:45:44 pm »
Хахахах Милата...искренно се смях  :lol: и аз съм като теб... по 3-4 на ден  :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #898 -: Септември 01, 2013, 19:05:29 pm »
Хахахах Милата...искренно се смях  :lol: и аз съм като теб... по 3-4 на ден  :D

Значи не съм единствената... :oops: :oops: :oops:  Аз си порачах от е-бей на едро 50 теста и сега дето се вика на всяко ходене до тоалентата... Ама как да устоиш... А и тестовете 50 за 4пауда... А аз давам по 6 7 само за единпо магазините.. хубаео е да знам че не сам единствената луда ама дано скоро се появи нещо по тези тестове.. късмет :P
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #899 -: Септември 01, 2013, 19:13:40 pm »
оооо, сигурна съм че и други има, но не си признават  :lol: