0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #820 -: Август 10, 2013, 14:15:13 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли ми казали, имайки предвид графиката ми, според вас кога вече имам закъснение на цикъла? Днес е вече 32 ден, но този месец имах някакъв вирис с повръщане и графиката ми се пообърка и не знам вече кога е закъснение и кога не е....

Успех на всички !  :bighug:
Според теста за  О - О на 14-ти, 15-ти ден + 14дни ЛФ до след 30-ти ден може вече да го смяташ за закъснение, но понеже наистина има някакви колебания в Т, най-добре попитай в темата за личните графики. Ако не си правила тест, направи утре сутринта с първа сутрешна урина. Успех! По принцип по колко дни ти е МЦ ?
andji92остава да се въоръжиш с търпение . Мисля , че 10 дни след О може даа се направи кръвен тест, ако си толкова нетърпелива. Дано да се похвалиш този месец :)
se_le_na1, какво представлява това изследване на ЩЖ и къде се прави? Аз  още не съм правила такова.
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #821 -: Август 10, 2013, 15:03:20 pm »
Ами на мен ми го назначи еднокринолог иследва. Се Пролактин още нещо което ззабравих как точно се казваше и анти тела мисля че беше със съкращение  AntiTPO... Това всъщност обърква хормоните и по трудно забременяване и отделнп аз за 9 месеца бях качила 23кг и се оказа че е от това уж... Защото аз не хапвам толкова но това е възможен проблем при забременяване както и наднорменото тегло е не при всички но оказва влияние...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #822 -: Август 11, 2013, 13:19:12 pm »
Здравейте, момичета! Бихте ли ми казали, имайки предвид графиката ми, според вас кога вече имам закъснение на цикъла? Днес е вече 32 ден, но този месец имах някакъв вирис с повръщане и графиката ми се пообърка и не знам вече кога е закъснение и кога не е....

Успех на всички !  :bighug:
:bighug:  Бях сигурна...тихичко честито
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #823 -: Август 11, 2013, 13:50:10 pm »
Ехе, Рапунцел, какви хубави 2 чертички :)
Тихичко честито!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #824 -: Август 11, 2013, 14:39:32 pm »
Ехеее, чак настръхнах. Честито , здрава и спокойна бременност  :bighug:
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #825 -: Август 11, 2013, 16:06:57 pm »
Благодаря ви момичета!

Само стискайте палци !  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #826 -: Август 14, 2013, 08:11:49 am »
Rapunzel, честито и от мен мила! Желая ти лека и безпроблемна бременност и на себе си и на всички които чакат пожелавам от този същия "вирус" ! Стискам палци!!!
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #827 -: Август 14, 2013, 09:25:54 am »
Колко е хубаво, когато сутрин отворя сайта, и видя положително тесте, дори и да съм се отчаяла - това ме зарежда с много положителна енергия и ми вдъхва сила. :P / много се радвам за Rapunzel, стискаме палци, разбира се всичко покрай теб да е ОК /  :P :P :P


*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #828 -: Август 14, 2013, 11:12:20 am »
 :DRapunzel ,честито!Лека  и безаварийна  бременност ти желая,спазвай всичко каквото ти е препоръчал чичо доктор и се пази много! :wink:
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #829 -: Август 14, 2013, 11:29:00 am »
Rapunzel, тихичко честито! Чакам те в Тема на бременните № 87.  :) Късмет, стискам палци всичко да върви добре!  :hug2:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #830 -: Август 14, 2013, 12:31:23 pm »
Благодаря Ви! Днес пуснах ново ЧХГ, защото минаха 72 часа от предното и искам да видя как расте.

Прегръщам Ви всички и пожелавам най-скоро на всички  :bfp:

 :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #831 -: Август 14, 2013, 15:05:17 pm »
Честито Rapunzel  :bighug: Каква хубава новина  :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #832 -: Август 15, 2013, 10:47:28 am »
Здравейте.  От скоро имам някакви симптоми и не мога да определя дали съм бременна или не. В Понеделник изведнъж ми прилоша, гадеше ми се и когато седнах да обядвам, само при мисълта за храна започна да ми се повдига. Имам странно дърпане в долната част на корема (леки болки), почти всеки ден ми се вие свят и леко ме боли главата, а най интересното е, че първата урина е много тъмна от обичайната. Моля ви кажете има ли вероятност да има  :bori_021: Закъснява ми с 12 дена и като цяло имам симптоми на идващ цикъл.
« Последна редакция: Август 15, 2013, 10:54:24 am от elvinka »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #833 -: Август 15, 2013, 11:42:01 am »
Здравейте.  От скоро имам някакви симптоми и не мога да определя дали съм бременна или не. В Понеделник изведнъж ми прилоша, гадеше ми се и когато седнах да обядвам, само при мисълта за храна започна да ми се повдига. Имам странно дърпане в долната част на корема (леки болки), почти всеки ден ми се вие свят и леко ме боли главата, а най интересното е, че първата урина е много тъмна от обичайната. Моля ви кажете има ли вероятност да има  :bori_021: Закъснява ми с 12 дена и като цяло имам симптоми на идващ цикъл.
ами защо не си направила тест ???? има вероятност да си бременна ...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #834 -: Август 15, 2013, 14:19:07 pm »
Благодаря
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #835 -: Август 16, 2013, 18:40:43 pm »
Здравейте, настоящи и дано станем съвсем скоро бъдещи майки! Все още не отчитам закъснение, но много се надявам този месец да се е получило бебчето. До вчера нямах никакви признаци, нито на ПМС, нито на бебче. Днес обаче като станах за работа и ми причерня, цял ден търча до тоалетната, корема ме наболява,стомаха нещо ми а гърдите ми направо ще се пръснат и стомаха нещо ми се бърка.Стискайте палци за едно майско бебче!  preggo
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #836 -: Август 17, 2013, 11:38:50 am »
Айде, maslinka11 ,дано да е станало! Ще се радвам за теб ! :)Ние с моя приятел също правим опити, в момента провеждам тестовете за овулация.Успех и да се похвалиш в най-скоро време с 2-те чертички. :lol:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #837 -: Август 17, 2013, 11:59:39 am »
Благодаря за подкрепата, Десичка! Стискам палци и за теб! До 20 има още време, не мога да изтрая и май утре сутринта ще направя едно тестче. Аз не съм следила О , но ако не е станало от другия месец ще си взема тестове!
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #838 -: Август 17, 2013, 13:34:01 pm »
Maslinka11 ,мисля,че можеш вече да си направиш тест за бременност,след като имаш и стомашни неразположения.Стискам палци! :P
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #839 -: Август 17, 2013, 14:55:48 pm »
Здравейте дами. Описах някой от моите симптоми, но май бебче няма, защото онзи ден и днес направих тестчета, но няма бебе. Желая на всички вас успех .