0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #660 -: Юли 03, 2013, 09:20:10 am »
Много, много, мнооооого ви благодаря! Предстои ми посещение при лекарката за абсолютно потвърждение, ще ви информирам веднага след прегледа. Пожелавам на всички да ви се случи това... даже 3-4 пъти :D  :bighug:




Quiet people have the loudest minds.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #661 -: Юли 03, 2013, 12:22:03 pm »
 :lol:
« Последна редакция: Юли 03, 2013, 13:25:56 pm от kamelia_1326 »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #662 -: Юли 05, 2013, 09:35:56 am »
Здравейте момичета,
днес е 10тия ден след О и исках да питам дали мога да си направя ЧХГ тест вече? И ако някой е от Варна може ли да ми каже в коя лаборатория да го направя и евентуално от коя аптека мога да си купя тест Престо.
Благодаря

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #663 -: Юли 05, 2013, 09:39:48 am »
Според мен е рано за какъвто и да е тест.При инвитро казват да се направи на 10 ден след върнато на стадии бластоцист ембриони.И това е най-ранния тест който се прави.Бих казала да изчакаш до 15 ден след евентуална овулация за какъвто и да е тест.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #664 -: Юли 05, 2013, 13:48:51 pm »
Bizzarri, във Варна кръвен тест можеш да направиш навсякъде - Статус и Лаборекспрес са добри лаборатории, имат и онлайн резултати.
Иначе и моя съвет е като на Маги, да изчакаш още няколко дни и тогава.
Късмет :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #665 -: Юли 05, 2013, 16:32:22 pm »
някоя от вас да е чувала за забременяване в последните два дена на МЦ,питам защото последния ден ми беше на 24,06,а О ми се падаше на 04,07.
но някъде от около 30.06 се чувствам постоянно отпаднала,отвеяна съм и все ми се спи а напоследък и по корем не ми е удобно да спя,та ако някоя може да ми даде съвет какво да правя..... :oops:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #666 -: Юли 05, 2013, 18:35:46 pm »
Според мен умората и другите симптоми се далжътна нещодруго не на бременост защото колкото и дълго да живрят сперматозоидите в тяло едва ли си забременяла имайки в предвид че си била все още неразположена.. дано да е станало но малко ме самява.. Успех
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #667 -: Юли 05, 2013, 20:39:44 pm »
някоя от вас да е чувала за забременяване в последните два дена на МЦ... :oops:
Да , чувала съм  за забременяло момиче в последния ден от менструацията. Но то е много относително. На мен преди М ми се влачеше по 10-тина дни. Сега ми се нормализира 4-5 дни. Ако има повече дни кървене и ранна О е теоретично възможно.
« Последна редакция: Юли 05, 2013, 20:42:24 pm от irenaa33 »
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #668 -: Юли 06, 2013, 09:00:58 am »
ми да ви кажа и мен ме съмнява но от питане не боли,
въпреки това се надявам,пък и нали пия фолиева киселина,знам ли :) ще изчакам да видя,макар че след повече от 3 години опити вече не смея да се надявам на вълшепства  osi_15
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #669 -: Юли 06, 2013, 16:44:20 pm »
въпреки това се надявам,пък и нали пия фолиева киселина,знам ли :)
А какво общо има фолиевата киселина?Тя не помага да се забременява ..

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #670 -: Юли 07, 2013, 09:37:57 am »
ми не знам само я споменавам,но всяка която се опитва да забременее от повече от година и не успява ме разбира че се хващам и за най-малкото  :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #671 -: Юли 07, 2013, 17:49:10 pm »
здравейте,момичета! Мислите ли че може да съм бременна според графиката ми! Все още не ми идва, а теста е отрицателен. Мъчи ме това, че ме пробожда кръста, от време на време ми се гади и ми се вие свят, температурата се покачва. Незнам какво да мисля,въпреки че теста е отрицателен не съм спряла да се надявам! Благодара че ви има за да си споделяме
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #672 -: Юли 07, 2013, 21:43:21 pm »
На колко дни по принцип ти е цикълът? Според графиката ти е доста вероятно. Дано теста да греши и наистина да си бременна. Ако не ти дойде до 2 дни направи пак тест! Успех!
На мен ми писна вече да гледам отрицателни тестове. По принцип цикъла напоследък ми е точно 30 дни и последния път ми закъсня с 2 дена. Макар и с отрицателен тест много се бях навила и като ми дойде бях много разстроена :(
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #673 -: Юли 08, 2013, 07:45:25 am »
по принцип цикъла ми е на около 30 дни, на мен ми е странно че Т се покачва а теста е отрицателен, а толкова много искаме бебе. Ще чакам и ще видим
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #674 -: Юли 08, 2013, 09:30:08 am »
всяка която се опитва да забременее от повече от година и не успява ме разбира ..
Ами, ние опитваме доста повече от година, но честно не те разбирам ...
Най-малкото пък бих се "хванала" за фолиевата киселина.Тя е само превенция  в профилактиката на spina bifida. yahoo_33
galina_89m, можеш да пуснеш кръвен тест(ако имаш възможност).
Успех ти желая! :crossfingers:
Всички тук също като теб много искаме бебе. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #675 -: Юли 08, 2013, 09:56:21 am »
по принцип цикъла ми е на около 30 дни, на мен ми е странно че Т се покачва а теста е отрицателен, а толкова много искаме бебе. Ще чакам и ще видим
По принцип бт ако се задържи над 37 или висока(по принцип има жени които бт не се покачва над 37 и пак са били бременни),над 16 дни се говори за наличието на бременност,ти овулацията с тестове ли я смяташ?http://zachevane.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=711&df=45dflid=3
по принцип има и други фактори влияещи на забавянето на менструацията,ако желаеш си пусни кръвен тест,става готов за няколко часа!Успех дано си бременна!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #676 -: Юли 08, 2013, 10:24:58 am »
Аз не правя тестове за овулация, само меря БТ и следя ЦС. Знам че има много други фактори за закъснение, но надеждата умира последна! БЛагодаря ви за подкрепата
*

    iliqnka_85

  • *
  • 48
  • Ако не ти пука къде си-значи не си се изгубил
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #677 -: Юли 08, 2013, 19:00:21 pm »
и аз да попитам тук,не бяхме много сериозни този месец,но все пак...утре ми е датата,цикъла ми варира от 30-33 дни,винаги преди това ме болят гърдите ,но сега ме болят от 20(пос.ми цикъл беше на 9.06)...от 5-6 дни много ме боли корема долу ниско или от ляво,придърпваме някакси...на 3.07 сутринта върху тоалетната хартия имах слузето кафяво-розово зацапвне и даже си викам"дойде ми"...но нищо,само това...не искам да се надявам напразно :(..нямам избор,освен да чакам
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #678 -: Юли 09, 2013, 10:59:20 am »
и аз да попитам тук,не бяхме много сериозни този месец,но все пак...утре ми е датата,цикъла ми варира от 30-33 дни,винаги преди това ме болят гърдите ,но сега ме болят от 20(пос.ми цикъл беше на 9.06)...от 5-6 дни много ме боли корема долу ниско или от ляво,придърпваме някакси...на 3.07 сутринта върху тоалетната хартия имах слузето кафяво-розово зацапвне и даже си викам"дойде ми"...но нищо,само това...не искам да се надявам напразно :(..нямам избор,освен да чакам
овулация,как следиш,по принцип това зацапване може да е било от загнездване,но не е много сигурно аз съм имала такова на 7 ден от датата на овуто,и пак си ми идва цикъла,за болките в гърдите невинаги могат да те болят от точно определен период,всъщност то нищо не е сигурно докато не закъснее поне 10 дни,най добре не го мисли когато си е писано ще стане иначе посточнно ще си в напрежение и само си вредиш на психиката,следи си овулация,но когато правите секс,не го мисли дали така ще стане,няма ли,просто се оставо на течението,стискам ти палци да те пропусне!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #679 -: Юли 09, 2013, 11:20:35 am »
Здравейте, аз след днешното падане на БТ очквам май лелката и теста който е отрицателен ще се окаже верен. Нищо, другия месец отново с опитите и дано скоро се сбъдне мечтата ни. Успех на всички.