0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #620 -: Юни 27, 2013, 09:15:02 am »
Здравейте на всички не бях писала от много време защото и аз не знаех какво да напиша.Вчера бях на док. имаме си сърце и всичко крачета ръчички даже с 3 дена сме по големи от очакваното мога малко да съм по спокойна поне за сега.Благодаря много на всички които ми давахте съвети :) пожелавам на всички ви много късмет и дано всички да имаме това за което мечтаем :)
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #621 -: Юни 27, 2013, 09:28:21 am »
Alison, честито!Можеш спокойно да се присъединиш към тази темичка http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49679.msg1012715;boardseen#new

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #622 -: Юни 27, 2013, 11:39:35 am »
Здравейте ,момичета!
От скоро съм във форума и се извинявам ,ако не пиша на правилното място!
Случаят ми е следният: Последната ми менструация беше на 26.05 ,по принцип цикълът ми не е много редовен ,но в повечето случаи е около 30 дни.Този месец ми подрани с 5 дни и на 21.06 уж ми дойде,но менструацията беше много оскъдна.Продължи около 3 дни ,като имах слабо кръвотечение само ,когато ходех до тоалетна и нямаше никакви съсиреци .Сега продължавам да чувствам тежест ниско долу ,много ми се спи и нямам никакъв апетит,което не е присъщо за мен.Знам ,че тук не сте гадателки ,затова няма да питам бременна ли съм или не ,а дали все пак има някоя сред вас ,която е карала цветна бременност и й се е случвало нещо подобно.
Благодаря ви предварително!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #623 -: Юни 27, 2013, 14:18:09 pm »
 :D Здравейте на всички искам да ви попитам дали е възможно  да забременея седмица преди цикъла ми? Тъй като с моя приятел правим опити за бебе и го направихме 25.06.13г. и после на 26.06.13г. моят цикъл е 28 дни.Знам че оплождането е от 2 до 7 дни а мен ме боли корема ниско долу в ляво после в дясно искам да ви попитам да ли е възможно да съм и на някой дали е забременявала така? :) :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #624 -: Юни 27, 2013, 14:58:30 pm »
Всичко е възможно но за забременяване зависи овулацията ако си имала късна овулация и си я оцелила на този ден е напълно възмобно да си бременна но ако питаш мен всички тул имат болки преди цикъл и в крайна сметка той си одва... А бременоста симптомите и се усещат поне 2 3 седмици след оплождането.. а при някой дори няма симптоми.. но ти желая успех и дано да се е получило при теб
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #625 -: Юни 27, 2013, 20:03:03 pm »
ами аз си ги пия всеки ден вече от месец :)
даже ми мина МЦ само преди няколко дни и по време на Ц пиех
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #626 -: Юни 27, 2013, 21:53:20 pm »
Здравейте мацки, на мен пак ми дойде......сега предстой да се започне с цветна снимка и другите процедури.....дано нещата се случат.Стискам палци на всички.И скоро ще пиша пак


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #627 -: Юни 28, 2013, 00:32:51 am »
Здравейте ,момичета!
От скоро съм във форума и се извинявам ,ако не пиша на правилното място!
Случаят ми е следният: Последната ми менструация беше на 26.05 ,по принцип цикълът ми не е много редовен ,но в повечето случаи е около 30 дни.Този месец ми подрани с 5 дни и на 21.06 уж ми дойде,но менструацията беше много оскъдна.Продължи около 3 дни ,като имах слабо кръвотечение само ,когато ходех до тоалетна и нямаше никакви съсиреци .Сега продължавам да чувствам тежест ниско долу ,много ми се спи и нямам никакъв апетит,което не е присъщо за мен.Знам ,че тук не сте гадателки ,затова няма да питам бременна ли съм или не ,а дали все пак има някоя сред вас ,която е карала цветна бременност и й се е случвало нещо подобно.
Благодаря ви предварително!

Здравей ,
Този месец на мен ми се случи същото като на теб и за съжаление нямаше бременност.Преди 8г. бях бременна и разбрах на втория месец като ми закъсня,защото на първия си ми дойде съвсем нормално,но при всеки е различно...стискаме палци :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #628 -: Юни 28, 2013, 07:56:47 am »
Благодаря ви много за отговорите!
Смятам да изчакам още няколко дни и ако не ми преминат симптомите,които може и да съм си внушила, ще си направя тест :)
Стискам палци и желая успех на всички ,които очакват така мечтаните  :bfp1: :babyboy: :sbabygirl:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #629 -: Юни 28, 2013, 20:50:39 pm »
Момичета, много ми е странно.....нали ми дойде....и така много силни болки и много слабо течение, при мен по-принцип си ми е доста силно а сега е супер слабо,много ми е странно......но едва ли е станало нещо,не е възможно нали?


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #630 -: Юни 29, 2013, 08:47:17 am »

        Благодаря за отговора :)  se_le_na1


Значи моята овулация беше на 23 а ние го направихме на 25.06...26.06.2013г. и много се надявам да е станало но няма да давам зор тъй като хубавите неща стават бавно.Малко ми е притеснено сега трябва да ми дойде на 8.07.2013г. та ще видим какво е станало, но аз имам чувството, че е станало  :) но ще видим.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #631 -: Юни 30, 2013, 11:01:13 am »
Здравейте момичета,
и аз ще се запиша в тази тема, чакам около 8.07 да не ми дойде.
Стискам палци на всички :)

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #632 -: Юни 30, 2013, 11:09:29 am »
Момичета след овулация т.е. разпукване на фоликула, яйцеклетката живее от 12 до 24 часа.Това е периода в който може да се случи оплождането.По-добре е да се прави секс дните преди овулация, тъй като сперматозоидите са по-издръжливи, и изчакват яйцеклетката да се появи.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #633 -: Юли 01, 2013, 08:46:13 am »
здравейте отново на 25.06.13г. с моя приятел го направихме и  днес е 7-мия ден  и не знам дали си внушам  но коремчето ме боли и е подуто ,гади ми се,гърдите ме болят,отпаднало ми е и ми се вие свят и може би е станало но ще видим по нататък.Да ви попитам нормално ли е при ранна бременност да има растойство? Имам чуството, че е станало  :D :) нямам търпение да минат поне 2-ве седмици за да видя резултата...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #634 -: Юли 01, 2013, 10:09:49 am »
Здравей Веситу:) аз не съм била бременна все още, но една моя приятелка беше два пъти и имаше разстройство. Дано това да са твоите симптоми и да има две чертички скоро :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #635 -: Юли 01, 2013, 12:07:57 pm »
здравейте отново на 25.06.13г. с моя приятел го направихме и  днес е 7-мия ден  и не знам дали си внушам  но коремчето ме боли и е подуто ,гади ми се,гърдите ме болят,отпаднало ми е и ми се вие свят и може би е станало но ще видим по нататък.Да ви попитам нормално ли е при ранна бременност да има растойство? Имам чуството, че е станало  :D :) нямам търпение да минат поне 2-ве седмици за да видя резултата...
Здравей мила,прекалено е рано за симптоми,възможно е да е пмс,няма смисъл посточнно да го мислиш,защото само си вредиш,така спокоиствие и непосточнно мислене трябва,че дори и да то дойде да не изпадаш в депресия!Всяка една бременност е различна и различни симптоми!Така като си толкова нетърпелива можеш да изчакаш да минат 10 дни от датата на овулацията и да пуснеш кръвен тест показва 100% верен резултат успех!!!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #636 -: Юли 01, 2013, 19:37:04 pm »
здравей, веситу, аз също имах разстройство, но беше около седмица-две след закъснение :)
Успех, стискам палци!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #637 -: Юли 01, 2013, 20:47:23 pm »
благодаря ви много  :)няма да бързам още и няма да го мисля то ще си покаже само ще изчакам и ще видим дали ще има  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #638 -: Юли 01, 2013, 20:59:38 pm »
а някой ще ми дадели съвет какво да правя с това разтройство вече четвърти ден пия много вода ама пак не спира ако пия една лъжичка оцет ще се оправя ли? :(
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #639 -: Юли 01, 2013, 22:57:09 pm »
,яж сухари солети и ще се оправиш... И винаги можрш да пиеш имодиум например.. а за бременост е много рано да се говори...  Симптомите ти по скоро са породени от желанието ти за бебче... Но въпреки това ти жрлае да. Значат бременност. Успех..