0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #500 -: Юни 01, 2013, 12:23:11 pm »
Добър ден от мен  :P Момичета,днес ходих на преглед и имам въпрос към вас,в момента живея в Слънчев бряг и ходих в тукашната клиника(но не във Виваклиник,а в другата не й знам името),та въпроса ми е дали сте чували нещо за д-р Харалампиев и какво е мнението ви за него? :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #501 -: Юни 03, 2013, 09:22:50 am »
deni77o
Много скоро всичко ще бъде наред.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #502 -: Юни 03, 2013, 15:01:15 pm »
Силно се надявам и при нас да се е получило....макар че е рано още...
не знам дали си въобразявам дали всичко е на психична основа, но областта на корема и кръста ме болят като преди М.... а ми е раничко, трябва "евентуално" чак към средата на другата седмица...
От вчера ми е много сънливо и изморено, много!

 :? :? :?

Различните симптоми, от тези, които всеки месец си откривах :D бяха, че гърдите започнаха да ме наболяват 10 дни преди М./по принцип ставаха болезнени 1-2 дни преди М./ и деня преди да си направя тест имах остра пронизваща болка ниско долу/по принцип имам безболезнен М/
Ами това е нищо друго нямаше, но вече започва да ми се гади /7 седмица/, спи ми се ужасно много отпаднало ми е.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #503 -: Юни 03, 2013, 18:14:13 pm »
Днес си направих тест и беше положителен с две много ярки черти,
кръвния тест е с резултат-398,38 .
Днес ми е първия ден от закъснението.
Проблема е там , че започнах лечение  със антибиотик заради хламидия. Все още съм като гръмната , някой знае ли кога най рано мога да отида на гинеколог за да се види нещо
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #504 -: Юни 03, 2013, 18:39:38 pm »
пантерка Честити ти две чертички,страхотна новина,лека бременност и пухкаво и здраво бебче на термин! :cheerleader: :bighug:
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #505 -: Юни 03, 2013, 19:02:18 pm »
Днес си направих тест и беше положителен с две много ярки черти,
кръвния тест е с резултат-398,38 .
Днес ми е първия ден от закъснението.
Проблема е там , че започнах лечение  със антибиотик заради хламидия. Все още съм като гръмната , някой знае ли кога най рано мога да отида на гинеколог за да се види нещо
Какъв е антибиотика? Мисля, че е най-добре да отидеш веднага на гинеколог, въпреки, че може още да не се вижда нищо. Вероятно ще се наложи смяна на антибиотика, това само лекар може да го прецени!
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #506 -: Юни 04, 2013, 11:04:47 am »
Здравейте! Имам един въпрос: Ден два след предполагаемата овулация /около 01.06./ зърната ми станаха ужасно чувствителни и продължават и към момента. За ПМС е много рано, цикъла трябва да ми дойде на 13.06., за ранни симптоми на бременност също е рано мисля. Случвало ли се е на някой и знаете ли каква може да е причината?  8O
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #507 -: Юни 04, 2013, 13:25:07 pm »
Здравейте! Имам един въпрос: Ден два след предполагаемата овулация /около 01.06./ зърната ми станаха ужасно чувствителни и продължават и към момента. За ПМС е много рано, цикъла трябва да ми дойде на 13.06., за ранни симптоми на бременност също е рано мисля. Случвало ли се е на някой и знаете ли каква може да е причината?  8O

Винаги след О. съм била с болезнени гърди и чувствителни зърна. Те са симптом както за бременност, така и ПМС.

Стискам палци да е станало :)
  
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #508 -: Юни 04, 2013, 13:52:07 pm »
Здравейте! Имам един въпрос: Ден два след предполагаемата овулация /около 01.06./ зърната ми станаха ужасно чувствителни и продължават и към момента. За ПМС е много рано, цикъла трябва да ми дойде на 13.06., за ранни симптоми на бременност също е рано мисля. Случвало ли се е на някой и знаете ли каква може да е причината?  8O

И на мен ми се случва често, и аз имах същия въпрос, отговориха ми че е нормално за дните около ову, НО моите не спряха да са напрегнати докато не дойде вещицата. Ако болката е непоносима и те притеснява посъветвай се с док, но иначе е нормално.
Успех (благородно завиждам на сърчицата)!!!  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #509 -: Юни 04, 2013, 14:20:30 pm »
Благодаря за отговорите, ще пиша другата седмица дали има някакво развитие.

xpucuty усещането не е като болка, а по- скоро дразнене. А за сърцата, опитвам се желанието за бебе да не се превръща в причина секса да е само средство за постигане на целта. Мисля, че той е много важен за емоционалната връзка м/у партньорите.
Пожелавам на всички много много  :bfp: и усмивки  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #510 -: Юни 07, 2013, 17:00:18 pm »
Здравейте мили дами... Нужен ми е съвет.. по принцип съм с нередовен цикъл и варира.. 28..30..32.. случвало се е да пропуска понякога може би си въобразявам но ппчва да прави проблеми когато ползвам тъмпони.. както и да е.. по изчисления най късно трявбаше да ми дойде вчера.. но от няколко дни сънувам положителни тестове и си купих онзо ден един с 2бр вътре.. небеше клиър блу но бяха сини.. единия го направих веднага слетобед и беше отрицателен.. абе струваше ми се че прозира една линия но реших суттинта да направя другия и на друхия ден се появи странна тънка тестова линия.. като конче.. ясна но многоооо тънка, даже помислих че е одрано прозорчето и го разглобих.. линията се виждаше ясно и след нялолко минути още по ясно но пак казвам много тънка...и си казах че ако най накрая е станало ще изчакам няколко дни и ще повторя. Да обаче не се стърпях като минах покрай една аптека... И глледам тестовете и искам един и аз нз каква марка но виждам че съм оставила портмонето в другата чанта и нося в себе си някакви монеети който не ми стигаха А този тест.. поне немога да изтърпя до утре взех най евтиния за 1 паунд с 3бр вътре и почти веднага го направих... Естествено отрицателен.. въпреели че ми се стори че прозира пак тесъовата лентичка.. опитах се да кача снимка на едния тест за да споделите как мислите.. дали е положителен или не.. знам че трябва да отида на кръвен или на лекар... Но не съм в България.. връщам се след месец и тогава ще отида ако още не ми е дошло а тук няма как да полВам такива услуги освен ако ме е по спешност.... Много ще съм ви благодарна ако помпгнете и споделите мнение защото нямам търпение за да узная и дали има надежда... А и междудругогтп имах някакви капки кръв не точно по скорп някакво кафяво при забърсване.. еднократно(дори помислих че ще ми идва но ето две седмици след това цикъл все още няма) имам болки в корема ниско доло но нито гърдите нито нищо друго.. и така мили дами много се радвам че ви има и помагате.. Благодаря ви.
« Последна редакция: Юни 07, 2013, 17:06:54 pm от se_le_na1 »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #511 -: Юни 07, 2013, 17:30:17 pm »
Как мислите положителен или не...
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #512 -: Юни 07, 2013, 18:22:21 pm »
Как мислите положителен или не...

Възможно е, направи тест утре сутрин с първа сутрешна урина и се успокой. Този ми изглежда като положителен.  :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #513 -: Юни 07, 2013, 18:34:27 pm »
Оо със сигурност но ще е от тези евтините че имам още 2 от тях.. малко не мо се струват надежни но какво пък... Много се вълнувам и надявам... Ще се омъжвам другия меесец и много ще се радвам на такъв подарък от Господ.. и дано. Всеки който го иска да му се случи.. но аз сега сиг няма да мога да заспа цяла вечер... А междудрухото никога неси бях мерила базална температура и реших да пробвам вчера но вечерта... Беше 37.4 бях лежала повече от 2часа дабе бях леко заспла.  Вечерта базалната темпертура има ли значение или трябва да е само суттин.. а телрсната ми беше 36.7
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #514 -: Юни 07, 2013, 19:07:21 pm »
Базална температура се мери сутрин, тук във форума и ето тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=990&Itemid=46
има статии , искренно се надявам да си бременна!  :D
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #515 -: Юни 07, 2013, 19:25:50 pm »
Благодаря много
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #516 -: Юни 08, 2013, 11:17:02 am »
МОМИЧЕТА.. сутрешния ми тест ( от евтиния на лентички ) е отричателен... В началото с е оцвети за секунда тестовата линия но избледя... Явно този тест на снимката е бил дефектен все пак колкото и да е ефтин би показал нещо... Полудявам вече.
. А вчера и днес цял ден спазми ниско доло но не е болка като при цикъл...
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #517 -: Юни 08, 2013, 18:46:39 pm »
Защо не отидеш на лекар, след като имаш закъснение и има съмнения, аз бих те посъветвала това. Преди 2 години загубих бременност, леко закъснение и положителен кръвен тест , но ми дойде...
Ако можеш пусни кръвен!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #518 -: Юни 08, 2013, 19:34:44 pm »
Ако не се лъжа Селена беше казала че не е възможно да отиде на изследвания.
Има вариант теста да отчита от по- високи стойности, а хормона в организма ти все още да не ги е достигнал.
Вземи си от по-скъпия тест.
Не съм от компетентите във форума, но поне аз бих постъпила така.
Стискам ти палци!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #519 -: Юни 08, 2013, 21:18:33 pm »
Взех ди дигитален 2бр. В пакет и той ясно ми  "not pregnant "... Уж те трябва да са точни.. когато понечих да изхвърля теста видях една призрачно бледа розова лентичка не знам дали си въобразявам вече и понеже ми беше интересно за този дигитален тест реших да го отворя и да видя какво всъщност има вътре.. не знам дали някоя от вас е виждала такъв тест отвътре но той има две лентии обща на двете ленти има три чертички 2 на едната и една на другата не знам може би трябва да са четирите да отчете бременност никъде из българските сайтове форуми не пиша конкретно какво представлява отвътре теста но ми беше интересно  явно просто не ми е писано и аз не знам вече много ми се иска но ...какво да се прави. Ще направя останалия текст след няколко дни от каквото ще да става вече а ако не ми дойде до 10 дни максимум вече отивам в някое спешно отделение тръшвам се на пода и казвам че умирам за да ме приемат не мога да издържа цял месец докато се прибера в българия..  момичета много ви благодаря че ме подкрепяте и ми помагате защото наистина с неориентирана и много много много ви благодаря