0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #340 -: Май 14, 2013, 20:31:20 pm »
alison всичко ще е наред, личният ти док е прав че е рано още с 3-4 дена закъснение, и смятам че трябва да се успокоиш и със сигурност си бременна. Съветвам те да говориш с дко. за зацапванията  и кога да дойдеш на преглед. Аз от началото на седмицата имам втори отрицателен тест с често уриниране, водниста ЦС, и чувствителни гърди но незнам да става каквото трябва да става...
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #341 -: Май 14, 2013, 20:40:22 pm »
alison всичко ще е наред, личният ти док е прав че е рано още с 3-4 дена закъснение, и смятам че трябва да се успокоиш и със сигурност си бременна. Съветвам те да говориш с дко. за зацапванията  и кога да дойдеш на преглед. Аз от началото на седмицата имам втори отрицателен тест с често уриниране, водниста ЦС, и чувствителни гърди но незнам да става каквото трябва да става...
кога трябва да ти дойде?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #342 -: Май 14, 2013, 20:49:22 pm »
Ами 3-4 дена закъснение ми е вече а на мен никога не ми закъснява направих 2 теста и 2-та пъти линиите бяха по бледи не много тъмни
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #343 -: Май 14, 2013, 21:08:25 pm »
Alison, според мен няма значение, че са ти бледи линиите ако искаш си прави пак ще потъмнеят ако всичко е наред хормона ще се увеличава! Друг начин е да направиш два пъти кръвен тест през 48 часа и да видиш в стойности как нараства ЧХГ. Спокойствие му е майката, въпреки, че аз съм доста стресирана, лекарката моята написа 5 седмица плоден сак инферно 10 мм, но каза, че има само някаква сянка! Така, че аз ще си пия но шпа-то и ще си слагам утрогестана и ще чакам края на месеца, ако не ми дойде за резултат! Но каквото такова, както са казали момичетата трябва да се мисли позитивно! УСПЕХ, миличка:)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #344 -: Май 14, 2013, 21:45:51 pm »
Успех и на теб дано всичко да е ок при теб и при мен.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #345 -: Май 15, 2013, 09:37:37 am »
Днес ходих на док. каза че не вижда хубаво още но мисли че сам бременна не може да каже на 100 % но каза др. седмица да ида в сряда или четвъртък да погледне пак.Питах го да си направя кръвен тест но той ми вика не ела др. седмица.Кръвния тест колко се плаща как става трябва ли да имам бележка от док.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #346 -: Май 15, 2013, 09:48:33 am »
Днес ходих на док. каза че не вижда хубаво още но мисли че сам бременна не може да каже на 100 % но каза др. седмица да ида в сряда или четвъртък да погледне пак.Питах го да си направя кръвен тест но той ми вика не ела др. седмица.Кръвния тест колко се плаща как става трябва ли да имам бележка от док.
Около 20лв струва теста за бета ЧХГ, прави се във всяка лаборатория и не ти трябва бележка.
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #347 -: Май 15, 2013, 10:02:55 am »
Мерси
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #348 -: Май 15, 2013, 10:51:09 am »
Здравейте,момичета :) Аз отново се включвам,за жалост положителен резултат няма все още,но този месец се случи нещо странно...дойде ми на 5-ти,точно когато трябваше,но без никакви симптоми,нито преди нито по време на М,а при мен са много изразени,болките почват седмица преди датата,след това когато дойде лелката е направо нетърпимо и много обилно и трае поне 6дни....та този път нямах никакви болки или други симптоми,просто едно слабо кафеникаво кървене за 4дни и след като ми свърши се появиха леки болки от време на време в яйчниците както при М и чувствам корема си адски подут...Случвало ли се е на някоя от вас?възможно ли е да става дума за цветна бременност или е здравословен проблем?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #349 -: Май 15, 2013, 11:28:28 am »
Здравейте,момичета :) Аз отново се включвам,за жалост положителен резултат няма все още,но този месец се случи нещо странно...дойде ми на 5-ти,точно когато трябваше,но без никакви симптоми,нито преди нито по време на М,а при мен са много изразени,болките почват седмица преди датата,след това когато дойде лелката е направо нетърпимо и много обилно и трае поне 6дни....та този път нямах никакви болки или други симптоми,просто едно слабо кафеникаво кървене за 4дни и след като ми свърши се появиха леки болки от време на време в яйчниците както при М и чувствам корема си адски подут...Случвало ли се е на някоя от вас?възможно ли е да става дума за цветна бременност или е здравословен проблем?
Ами ти тест, защо не си направила още  :lol:
то е очевадно , че май ще има честитка  :D
тичкай да препишкаш тестчето и да видиш втората чертичка , щом не си я виждала как изглежда
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #350 -: Май 15, 2013, 11:36:43 am »
Ами ти тест, защо не си направила още  :lol:
то е очевадно , че май ще има честитка  :D
тичкай да препишкаш тестчето и да видиш втората чертичка , щом не си я виждала как изглежда
[/quote]

Ей pleyada,вярвай ми подкосиха ми се крачката след коментара ти :D ,а за теста още не съм го правила,защото ме е страх от разочарование,новичка съм в бебеправенето-едва от 2 месеца и първия месец така се бях надъхала,че като ми дойде и ми се дорева :( но хайде тичам,стискайте палцииии :bfp: preggo
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #351 -: Май 15, 2013, 12:42:40 pm »
Здравейте,момичета :) Аз отново се включвам,за жалост положителен резултат няма все още,но този месец се случи нещо странно...дойде ми на 5-ти,точно когато трябваше,но без никакви симптоми,нито преди нито по време на М,а при мен са много изразени,болките почват седмица преди датата,след това когато дойде лелката е направо нетърпимо и много обилно и трае поне 6дни....та този път нямах никакви болки или други симптоми,просто едно слабо кафеникаво кървене за 4дни и след като ми свърши се появиха леки болки от време на време в яйчниците както при М и чувствам корема си адски подут...Случвало ли се е на някоя от вас?възможно ли е да става дума за цветна бременност или е здравословен проблем?
И според мен е добре да препишкаш тестче,след като е било само зацапване без никакви болки,дано да е  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #352 -: Май 15, 2013, 12:48:36 pm »
Теста е  :bfn1:  :balk_144: Благодаря все пак за това,че се отзовахте  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #353 -: Май 15, 2013, 12:52:38 pm »
Съжалявам мила, :bighug: дано скоро успеете,ако продъльажат болките ходи на лекар може и киста да е , а за подутия корем пини малко канела!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #354 -: Май 15, 2013, 13:04:55 pm »
Благодаря,Ками! Дай Боже!
ох много е тъп този момент-кара те да се чувстваш като излъганото камилче
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #355 -: Май 15, 2013, 14:58:06 pm »
Днес като бях на док. го питах за кафявото течение той вика че е нормално в началото но днес преди малко пак имах малко да се шашкам ли
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #356 -: Май 15, 2013, 15:06:28 pm »
Днес като бях на док. го питах за кафявото течение той вика че е нормално в началото но днес преди малко пак имах малко да се шашкам ли
А не ти ли изписа да пиеш нещо , да си почиваш или такива разни работи?
Преди година имах и аз две чертички, после имах и зацапване и ми изписаха Дуфастон и Но-шпа.
При мен тогава уви нямаше резултат бременността прекъсна.
П.С.Днес и аз съм в питанка, 4 дни преди датата на М. си направих тест Престо и се появи мноооого бледа втора черта.Ужасно се притесних, защото сега започнах с изследванията и лечение, днес моя доки е цял ден в операции и просто не знам как ще издържа още няколко дни :(

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #357 -: Май 15, 2013, 15:11:29 pm »
Нищо не ми изписа каза че др седмица като е по ясно може да ми изпиши нещо.Аз пия фолиева киселина от доста време той само това ме пита дали я пия.Какво да правя той каза да ида чак четвъртък да се шашкам ли или да ида по рано
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #358 -: Май 15, 2013, 15:56:36 pm »
Кървене по време на бременност не е нормално. Сега въпросът седи дали наистина си бременна. Отиди и пусни един кръвен, след няколко часа ще разбереш. Ако е положителен, лягаш си в леглото и почиваш по цял ден. Лекаря трябва да ти изпише препарати за задържане на плода, като прогестеронов препарат и нош-па, както горе са ти писали.
Аз прокървих в 7г.с. и ми изписаха такива лекарства, пих ги до 12г.с. Успех!


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #359 -: Май 15, 2013, 16:33:46 pm »
Теста е  :bfn1:  :balk_144: Благодаря все пак за това,че се отзовахте  :bighug:
ех мила, съжелявам  :(
ще трябва да посетиш док. , а може О. да се е забавила
Колко дни ти е МЦ обикновено ?