0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #320 -: Май 12, 2013, 17:11:22 pm »
Дуфастон-а няма да повлияе на теста. 12 дни след ОВУ, принципно може да се направи тест, но най-добре кръвен.  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #321 -: Май 12, 2013, 19:08:00 pm »
Дано всичко е наред, Драга, желая ти успех! Аз обаче прокървих, т.е. не тече засега, но най-вероятно съм го изхвърлила или ще го и ще ми дойде! Взех си дуфастон и но шпа, но не знам дали ще помогне! Моята лекарка дори не знае, какво се случва, а и е изключен телефона и така, но пък е толкова рано, че не може да се види нищо все още и не зная какво би могла да направи тя различно от това, което съм направила! Каквото е писано ще стане! Дано някога да успея да изкарам докрай :( Тъжно ми е! Крив ми е целия свят! Желая на всички успех и леки бременности! Лека вечер!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #322 -: Май 12, 2013, 21:07:01 pm »
Никол, аз не знам какво да те посъветвам, звъни пак на лекарката , ако не вдига отивай рано сутринта с теста при нея. Дори и да не се види нищо на ехограф , тя ще ти каже какво да правиш. стискам палци  всичко да е наред. Гледай да се успокояваш доколкото можеш и успех  :bighug:
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #323 -: Май 12, 2013, 21:38:10 pm »
Бързо питане, последен МЦ-14-04 , от началото на годината имам 2 по 27 дена и един 30,  :bed: ъна 14 ден от МЦ, не успях да засека О. с метода на БТ и нямам никакви признаци за  идване на м., нямам болки изацапвания, само воднисто течение почти целия МЦ, и често уриниране...
И един  :bfn:
Незнам да се надявам ли...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #324 -: Май 13, 2013, 17:41:48 pm »
Здравейте днес ми беше 30 ден по принцип ми идва между 25-28 ден днес ми дойде имаше кръв не ми е тръгнало още както трябва но преди това бях правила 2 теста и на 2-та линиите бяха светли но ги имаше.Дали е възможно да съм била бременна на някои случвало ли му се е така....не знам толкова се надявах вече.....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #325 -: Май 13, 2013, 19:12:13 pm »
alison и  nikol, много съжалявам момичета. много ми е странно как така и двете имахте положителен тест , а ви дойде. Ходихте ли на лекар? Да не би да е цветна бременност? Стискам палци !!!
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #326 -: Май 13, 2013, 19:13:14 pm »
Здравей, Alison! надежда винаги има, бягай при доки! При мен ситуацията е същата, но втората черта с времето се насити и сега двете са почти еднакви! Но вчера следобяд (32 ден) покървих слабо и си взех но шпа и дуфастон, т.к. лекарката ми не ми вдигаше! Днес сутринта я намерих и ходих на преглед предписа ми утрогестан вагинално и но шпа! За сега положението при мен се закрепи, но не знам до кога! Гледа ме с ехограф и каза, че нищо не се вижда, то аз съм 5 седмица, но вижда някаква сянка и не знам кви думи използва още, но записа плоден сак 10 мм, ма реално не е видяла нищо май! както и да е! бягай при доки, може да не е късно или поне по телефона звънни щом си имала положителни тестове! Лека вечер и успех!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #327 -: Май 13, 2013, 20:13:12 pm »
Благодаря на всички за отговорите не знам какво да правя толкова много се надявах...знам че пробваме само от 2 месеца а има много от вас които пробват много повече време но човек пак се чувства ужасно...Късмет на всички дано скоро всички да имаме добри новини
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #328 -: Май 13, 2013, 20:41:19 pm »
Благодаря на всички за отговорите не знам какво да правя толкова много се надявах...знам че пробваме само от 2 месеца а има много от вас които пробват много повече време но човек пак се чувства ужасно...Късмет на всички дано скоро всички да имаме добри новини

Ние се мъчехме 6 месеца и винаги като ми идваше цикълът се чувствах кофти. А, бебето ми стана изведнъж, от раз, но едва от 6-тият месец. Като се имаше предвид, че правехме секс спорадично. Няма да се притесняваш, защото е излишно и не се обвинява за нищо, скоро ще се похвалиш с двете чертички!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #329 -: Май 14, 2013, 10:38:05 am »
Благодаря на всички за отговорите не знам какво да правя толкова много се надявах...знам че пробваме само от 2 месеца а има много от вас които пробват много повече време но човек пак се чувства ужасно...Късмет на всички дано скоро всички да имаме добри новини
Няма смисъл да се отчайваш 2 месеца са нищо време с отчаяние и посточнно мсилене дали е станало или не и по време на секс,да мсилиш лелеле дали ще стане,ох дано стане няма да стигенш до никъде и смао си натоварваш психиката,трябва да си абсолютно спокойна,да не мислиш само за това,когато си бебеправите да мислиш за друго,а не дали ще стане бебето,не се следи за симптоми,ако искаш си вземи тестове за овулация,и почни да мериш Бт!по принцип казавш ти  е дошло,но нормално ли дойде,както ти е по принцип,или е оскъдно без съсиреци,ако е така ходи на лекар,да ти предпише нещо,най вероятно се касае за цветна бременност,след като преди това си имала положителни тестове,ако ти е дошло със съсиреци и както всеки месец се говори за така наречената химическа бременност,и много момичета след като са видели положителен тест,им е идвало,просто самият организъм изхвърля плода ето и малко повече инфо да прочетеш!http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/first_trimester_misscariage/ успех!!!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #330 -: Май 14, 2013, 10:51:05 am »
Така е знам че трябва да мисля + просто в първия момент човек не знае какво да мисли.....Да аз сам си взела тестове за О. по принцип ми идва между 25-28 ден с 1 ден ми беше закъсняло и вчера си мислих че ми е дошло зацапа ми малко към 16.00 някъде и до сега нищо няма още ако ми е дошло защо не ми тръгва дали е имало бременност или тестовете нещо са били грешни защото и на 2-та и 2 линии бяха бледи и аз не знам днес ще вървя преглед да видим...Благодаря на всички за куража
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #331 -: Май 14, 2013, 10:54:25 am »
Ами след като само ти е зацапало  и не ти е дошло най верочтно тсетовете са отчели правилно да кажем 100%,трябва да му ги отнесеш на доктора да ги види и нека да те прегледа с вагинален ехограф най сигурно защото е доста рано,стискам палци всичко да е наред,после да пишеш
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #332 -: Май 14, 2013, 11:33:32 am »
При един-два дена закъснение нищо не може да се види дори и с най-добрия ехограф. Изчакайте поне седмицата, за да се види дали бременността е в матката. За пулс трябва да отидете към 7 седмица, т.е. три седмици след закъснението.
Алисън, направи утре един тест със сутршна урина!

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #333 -: Май 14, 2013, 12:36:23 pm »
Аз си взех направление за док. рано ли е с кръвен тест няма ли по ясно да се разбере....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #334 -: Май 14, 2013, 13:49:19 pm »
Добре си направила за направлението,имаш ли още зацапване или някаква кръв,ако да възможно по скоро ако можеш още днес на преглед,кръвен тест може да направиш,той показва верен резултат още на 10 ден след ову!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #335 -: Май 14, 2013, 14:02:33 pm »
Не нямам повече зацапване.Ами не знам търсих док. днес но го нямаше следобед ще го търся пак.Надявам се всичко да е ок.А кръвния тест след колко време ще знам резултата....Благодаря на всички които ми писахте наистина помага като говориш с някои
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #336 -: Май 14, 2013, 14:27:08 pm »
това е хубаво че нямаш зацапване повече,за кръвния тест ще стане на същия ден,за няколко часа,
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #337 -: Май 14, 2013, 15:36:23 pm »
Както ти е казала Камелия, за няколко часа става готов кръвният тест. Особено ако си от голям град и не трябва никъде да се праща пробата, а се изследва на място. Успех!

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #338 -: Май 14, 2013, 17:02:43 pm »
alison,Какво става? Ходи ли на лекар?
  Направи утре сутринта още един тест . стискам палци всичко да е наред! Чакаме хубави новини :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #339 -: Май 14, 2013, 17:21:15 pm »
Търсих го цял ден го няма бил е за малко сутринта и после не е идвал утре сутрин рано ще го търся пак.От вчера по това време нямам повече зацапване и още не ми е дошло но днес по едно време имаше много малко кафеникаво като бяло течение но не е кръв.Личния док. ми вика то много рано само 3-4 дена закъснение нищо не било....но тестовете все показаха нещо бледо но имаше 2 линии.....ще видим утре