0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #300 -: Май 09, 2013, 16:08:36 pm »
Здравейте  :lol:
Аз съм нова във форума, макар че чета публикациите ви от доста време.  :oops:
По принцип съм с нередовен цикъл и съмнение за ПКЯ.
От около 2 месеца пия инофолик и метфогамма и за момента всичко е нормално, но ми закъснява с 2 дни и като допълним и "симптоми" от около седмица като гадене и повръщане почти през целия ден, болки в кръста и в корема, и яйчниците, като от днес допълваме и доста болезнени гърди.
Та много се чудя дали не се е получило чудото този път и да видя  :bfp:
Успех на всички и дано скоро всички видим заветните чертички  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #301 -: Май 09, 2013, 18:14:22 pm »
Здравейте  :lol:
Аз съм нова във форума, макар че чета публикациите ви от доста време.  :oops:
По принцип съм с нередовен цикъл и съмнение за ПКЯ.
От около 2 месеца пия инофолик и метфогамма и за момента всичко е нормално, но ми закъснява с 2 дни и като допълним и "симптоми" от около седмица като гадене и повръщане почти през целия ден, болки в кръста и в корема, и яйчниците, като от днес допълваме и доста болезнени гърди.
Та много се чудя дали не се е получило чудото този път и да видя  :bfp:
Успех на всички и дано скоро всички видим заветните чертички  :bighug:

Изчакай още два дни щом ти закъснява и прави теста! Успех!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #302 -: Май 10, 2013, 07:46:56 am »
Здравейте, момичета, днес направих тест за бременност и ми излезе една едва видима втора черта, дори на моменти си мисля, че не съществува! От няколко месеца правим опити за забременяване, в началото мерех температура, правех тестове за овулация, но в последствие спрях, действа ми ужасно на психиката и всеки път ревях! Това е малко предистория, мисълта ми беше, че най-вероятно теста е фалшив, но на този етап никой не може да ми каже или помогне, много е рано, датата на цикъла ми беше 11.04.2013 и дори още не мога да кажа официално, че имам някакво закъснение! Ужасно ме болят яйчниците, не по-различно от преди цикъл! Страх ме е, че ще ми дойде!и тази сутрин вместо да се зарадвам на вероятността, аз леко се депресирах, не вярвам и очаквам най-лошото! Прикачвам снимка на теста и ако някой иска да сподели нещо подобно с мен или да ме посъветва, какво да правя... не зная дали е рано да се пусне кръвен тест и колко време от предполагаемото оплождане трябва да е изминало за да отчете? Страх ме е, момичета, сърцето ми е свито и не мога да се зарадвам! Приятен ден на всички и успех!
« Последна редакция: Май 10, 2013, 07:57:51 am от nikol_26 »
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #303 -: Май 10, 2013, 08:40:19 am »
nikol_26 ,можеш да направиш втори тест след ден -два .А за кръвен също можеш да си пуснеш и да го повториш след 48 часа .Стискам палци да са положителни .И не се притеснявай ,не се депресирай ,това в никакъв случай не помага .Успех !!!!!!


 

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #304 -: Май 10, 2013, 08:43:32 am »
Аз  втората черта я виждам, но последните 2 месеца виждах и на моите тестове, но после ми идваше :(
Но моите сякаш бяха по-въображаеми :) Тук се вижда определено !
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #305 -: Май 10, 2013, 09:06:20 am »
И аз мисля, че се вижда!
Стискам палци да е истинска  :bighug:
Иначе и аз мисля, ако до понеделник не ми дойде да направя един тест макар,че ме е страх да не видя отново една единствена черта, защото започвам да се депресирам вече.  :?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #306 -: Май 10, 2013, 11:14:10 am »
nikol_26 Миличкa,успокой се и не се нaпрягaй.Моят тест беше aбсолютно същия нa първия ден от зaкъснението.Нa третия ден вторaтa чертa вече беше нaситено червенa.И aз кaто теб се бях шaшнaлa.Изчaкaй още ден,двa и нaпрaви друг.Стискaм пaлци нa всички и се нaдявaм дa се похвaлите...
Лек ден!!!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #307 -: Май 10, 2013, 15:21:39 pm »
Здравейте пак!
Не издържах и вчера пак си направих тест на Shurecheck– отрицателен отново… :( Температурата и днес е по-висока - 37. По план утре трябва да ми дойде. Този месец спазих всички указания и препоръки за овулации, пози, доста се постарахме, но… Ако ми дойде, трябва да ида обезателно на лекар! Поне да се уверя, че съм здрава и всичко е на психическа основа… :?
nikol_26 – определено виждам втора черта, честито! :balk_602: Когато забременях първия път, първия тест го направих два дни след закъснението ми – тогава изобщо не очаквах да съм бременна и дори късно се сетих защо не ми идва навреме… Тогава втората чертичка беше толкова бледа, че теста го метнах в коша за боклук. После разбрах, че бледа или не-ако я има, 100% си бременна, така си и беше. nikol_26, ти кой тест ползваш? Ако не ми дойде утре – ще си купя нов тест, но мисля да не е на Shurecheck.
Как мислите, трябва ли задължително да го направя рано сутрин с първа урина, аз вчера моя го направих през деня…? Пак от нетърпение, а и в упътвнето на Shurecheck пишеше, че няма значение по кое време…  :oops:
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #308 -: Май 10, 2013, 15:37:10 pm »
А кога трябва да ти дойде по принцип?

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #309 -: Май 10, 2013, 16:07:30 pm »
blue_sky - утре трябва да ми дойде, по принцип е точен...
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #310 -: Май 10, 2013, 16:13:33 pm »
Направи утре тест със сутрешна урина! Ако е отрицателен, изчакай няколко дена и го повтори!

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #311 -: Май 10, 2013, 23:47:45 pm »
Здравейте отново, момичета, исках да ви благодаря! След като прочетох вашите коментари малко се поуспокоих! Но направих още два теста сутринта още един и сега вечерта! резултата е един и същ, но като че ли сега вечерния му е по-наситена леко втората линия! Ivoventa теста ми е някъв китайски май по ибей са поръчвани много за малко пари, пише, че чувствителността му е 10 mIU/ml. та за това не вярвам много много, но си пазя за неделя ако не ми е дошло да направя един шуър чек! Днес ми беше доста шашав ден, а бъдещия евентуално татко е изпляскал от всякъде и понеже е нощна смяна звъни през 30 мин   8O . Ако евентуално не ми дойде цикълът кога най-рано да отида на лекар? То аз реално нямам закъснение по дата, но т.к. дължината на цикъла ми е 29 дни и не знам вече какво да броя, но мин. месец ми дойде на 11.04, а пък днес ми е 30ти ден, но да видим...както каза таткото квото има да става ще стане :) но пък доста ме болят яйчниците или по-скоро левият сякаш нещо ме дърпа, през някакъв период ме придърпва, не знам дали е нормално! Лека нощ и ви благодаря, мили момичета, желая успех на всички :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #312 -: Май 11, 2013, 09:41:12 am »
nikol_26 , видях ти предния тест и този сега, вторият е с по- наситена черта определено, според мен е от покачване на хормона  :D
направи пак тест утре или пусни кръвен  :wink:
Нормално е да те болят Я. и корема като ПМС
« Последна редакция: Май 11, 2013, 09:43:15 am от pleyada »
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #313 -: Май 11, 2013, 09:46:35 am »
Никол, на лекар отиди, когато ЧХГ е поне 2000 или, условно казано, при поне 10 дни закъснение.  :)
Успех!
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #314 -: Май 11, 2013, 09:54:39 am »
Добро утро, момичета :) Благодаря за бързите отговори :) за доктор доста ще почакам както изглежда :) днес сутринта пак тест и пак изглежда като последния!Сега само мога да се моля да не ми дойде цикъла и всичко да е наред. Опитвам се да се абстрахирам и да не мисля, но нещо не успявам, а и не мога да спя нещо, както и да се храня, овесените ядки ми смърдят, сока ми е кисел, а кафето доста странно на вкус.. Малко ми е притеснено другата седмица трябва да пътувам и почти цялата трябва да изкарам в чужбина, дано не ми се случи нещо! малко ме гони параноя днес и подозирам, че няма да е само днес...приятен ден на всички и много усмивки :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #315 -: Май 12, 2013, 09:11:41 am »
Здравейте днес ми е 29 ден по принцип ми идва между 25-28 ден.Правим опити от 2 месеца.Днес си направих тест едната линия е по бледа и сега не знам дали е станало.Много рани направих тест маи и аз не знам....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #316 -: Май 12, 2013, 09:43:27 am »
Нормално е да е по-бледа в началото :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #317 -: Май 12, 2013, 12:51:57 pm »
здравей, alison на мен ми е 32 ден днес и все още са бледи чертите, но потъмняват все повече, ще видиш...дано всичко се нареди при теб, а и при мен, аз съм ужасно раздразнителна и ме е страх! Теб болят ли те яйчници? мен ме дърпат често, като пристъпи! Все едно всеки момент ще ми дойде!хубав ден и успех alison:)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #318 -: Май 12, 2013, 15:38:52 pm »
Здравейте момичета,

БТ вече 12 ден е висока, дали може да съм бременна. Не би трябвало по принцип да ми дойде на 15.05. дали е рано за тест. Не искам да се самонавивам имам и други симптоми, но се мъча да не им обръщам внимание защото после разочарованието е голямо. Аз спрях на 10.05. дуфастона, той дали може да повлияе на теста? Как мислите?


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #319 -: Май 12, 2013, 16:08:30 pm »
Здрасти nikol_26 при мен е само болка в гърдите. Дано нещата да се развиват както трябва. Желая ти късмет.