0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #260 -: Април 18, 2013, 08:06:40 am »
и при мен тази сутрин беше отрицателна :( и моят тест е ClearBlue ... и май ще се ходи при чичо доктор...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #261 -: Април 18, 2013, 09:08:15 am »
здравеите парво се извинявам за невежеството но може ли някои да ми каже какво трябва да означава това нито е на C нито на T?
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #262 -: Април 18, 2013, 09:30:20 am »
Ами според мен би трябвало да е контролната черта  8O
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #263 -: Април 18, 2013, 09:33:26 am »
Деси, това е контролната черта. Тестовете на Престо са такива - и на мен чертичките ми се разминават  :wink:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #264 -: Април 18, 2013, 09:51:25 am »
ок мерси аз все пак таиничко се надявах хахаха
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #265 -: Април 19, 2013, 18:21:57 pm »
ооо, здравейте в новия форум  :lol:
Нямам търпение да се включа. Сутринта си направих тест - не издържах до уикенда. И за кво ли си го направих -цял ден да се чудя - има ли я тая 2-ра черта , няма ли я??? Ама аз от опит мин. месец пак така направих - от много взиране чам ми се привидя 2-ра черта , цял ден се блещих в тест-а и накрая още следобед ми дойде. Тестовете ми са от тези , които са с тестовете за О. Та сега не знам какво да мисля, хем я виждам, хем не съм сигурна. Купих си сега още един - някаква касета , на който пише по всяко време на денонощието, ама не съм го направила още.
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #266 -: Април 19, 2013, 18:44:18 pm »
стискам палци дано да има  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #267 -: Април 19, 2013, 21:02:57 pm »
Момичетa,дойде време и aз дa се похвaля!!!Тaзи сутрин видях 2 чертички...Ммноого съм щaстливa.Моля се сaмо всичко дa е нaред.Претеснявa ме сaмо,че 2 тa чертичкa е по-бледa...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #268 -: Април 19, 2013, 21:09:41 pm »
Добър вечер и от мен,момичета :) И аз като Иренчето не можах да се стърпя и направих тест сутринта...беше отрицателен,но този път нямаше и следa от 2ра чертичка нито след час,нито след 2 по-късно :( Запазих си час при доктора за сряда,ако още не ми е дошло до тогава,не знам какво да си мисля...

Честито,kasidy :) Дано имаш лека и безпроблемна бременност,искрено ти завиждам за 2та чертичка,аз ще взема накрая да си нарисувам сама една да се порадвам :D
« Последна редакция: Април 19, 2013, 21:12:36 pm от deni77o »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #269 -: Април 20, 2013, 08:19:32 am »
Момичетa,дойде време и aз дa се похвaля!!!Тaзи сутрин видях 2 чертички...Ммноого съм щaстливa.Моля се сaмо всичко дa е нaред.Претеснявa ме сaмо,че 2 тa чертичкa е по-бледa...
Kasidy, тихичко честито ... Всички се радваме с теб и за теб  :wave:
Не се притеснявай за бледата чертичка, съвсем нормално е.
« Последна редакция: Април 20, 2013, 10:10:59 am от 47 Smiles »
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #270 -: Април 20, 2013, 09:39:43 am »
Здравейте,момичета.Нова съм във форума,макар да чета публикациите тук от години.Опитваме за бебче от 7 години.Имам 1 неуспешна инсеминация преди 2 години.Втората я направихме миналия месец на 24.03.2013.Реинсеминация на 26.03.2013г. Напрвихме я на естествен цикъл,но 4 дни след това пуснах прогестерон,който беше10 и докторът ми назначи първоначално прегнил 10000 единици и после през 5 дни по 5000Е.,Утрогестан 3*2 вагинално,3*1 орално,магнерот,но шпа,фолиева и селен,пия еутирокс от вчера по 50мг,преди това бях на 37,5.
Правих кръвен тест,който на 15.03. беше 38.8 ,след узи на същият ден докторът каза,че според него има нещо,но не може да каже какво точно е .Лигавицата била разкошна хахаха.Последва тест на ЧХГ на 18.03.,който отчете 59.2.Според него се движи доста бавно.От 18.03 до сега съм толкова разстроена,че просто не мота да спя,да се храня.В понеделник съм на преглед ,но просто не знам как ще издържа.Изчетох за този прегнил толкова много,че просто не знам вече какво да мисля.Според вас дали тези резултати са от него и защо толкова бавно се покачва това ЧХГ да му се не види.Нямам никакви,ама абсолютно никакви признаци на бременност,освен ТТ 37.2 вечер.БТ не съм мерила никога и не мисля,че ще я премеря някога.Ако някоя от вас може да ми помогне с инфо или да сподели подобна история ,ще съм много благодарна.Забравих да спомена,че от ччера имам много слабо,ама много слабо кафеникаво зацапване,даже не е и течение.Цикълът ми е много редовен.Последен на 13.03.  Моля ви дайте мнение,какво да очаквам....Много объркано го написах май,но такава съм и аз в момента,извинете ме...      Само да допълня-току що правих уринен тест-отрицателен :(
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #271 -: Април 20, 2013, 10:17:49 am »
Момичетa,дойде време и aз дa се похвaля!!!Тaзи сутрин видях 2 чертички...Ммноого съм щaстливa.Моля се сaмо всичко дa е нaред.Претеснявa ме сaмо,че 2 тa чертичкa е по-бледa...
Честито мила  :D. Лека бременност и здраво бебче :)
Погледнах графиката ти и видяях, че теста ти е отчел на 30-тия ден, по принцип колко дни ти е цикъла и знаеш ли на кой ден ти е била О? Питам защото и аз съм горе -долу в тези дати и както писах вчера сутринта ми се видя едва доловима 2-ра черта ( даже не съм сигурна , че е истинска), вечерта направих другия тест и той е категорично отрицателен. Признаци нямам , освен съвсем леко подути гърди. На теб ясно ли ти се виждат чертичките :)
Дени, успех и на теб и на всички останали !
Кременка, през толкова неща си минала ,мила. не бих могла да ти дам компетентен отговор на въпроса. само мога да се надявам теста да не е показал правилно и всичко да се нареди по най-добрия начин за теб. Сигурно ти е много трудно да изчакаш до понеделник , гледай да се разсейваш с нещо различно за да не мислиш толкова, макар че е почти невъзможно. Успех и да се разпишеш след прегледа!
« Последна редакция: Април 20, 2013, 10:19:26 am от irenaa33 »
<br />
*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #272 -: Април 20, 2013, 10:34:39 am »
irenaa33    Благодаря ти за отговора,разбирането и това че се опитваш да ми вдъхнеш кураж..Дано да се получи този път,макар че имам и заповед от фонда,която смятам да използвам след месец..Дано не се налага,но и за резервен вариант съм помислила хахах.... Ако има развитие ще се похваля задължително....Успех и на теб..Съжалявам за самотната чертичка...Всеки месец я гледам и вече съм я намразила толкова много,че може би за това и тя се гаври с мен... :?

*

    kremenka

  • **
  • 89
  • НЕ СПИРАЙ ДА СЕ НАДЯВАШ....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #273 -: Април 20, 2013, 10:35:52 am »
Kasidy  Честито!!!! Спокойна и щастлива бременност и от мен :bori_021:
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #274 -: Април 20, 2013, 15:03:47 pm »
Касиди, честито миличка, лека и безпроблемна бременност ти желая и на финала хубаво бебче :) За бледата чертичка не се притеснявай, и на мен на първия тест ми се показа бледа чертичка, но след това стана по-наситена :) Само положителни мисли мила, че бебо усеща ;) Радвай се на всеки момент  :bighug:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #275 -: Април 20, 2013, 18:41:06 pm »
Еееех,момичета,да ви се оплача,дойде ми :( Да свършва и да започаваме пак с опитите,късмет на всички останали :)
« Последна редакция: Април 20, 2013, 19:53:49 pm от deni77o »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #276 -: Април 20, 2013, 19:59:14 pm »
Благодаря на всички за сърдечните поздрави..Желая на всички ви от сърце да се сбъднат всичките ви мечти...Вие ми вдъьвате много кораж..
Днес направих още един тест и чертичката беше по наситена.В понеделник мисля да отида на преглед да видим как стоят нещата,дано всичко е наред...

irenaa33,мила.Цикълът ми е на 28-30 дни някаде,а О мисля,че ми беше на 04.04.Първият тест,който правих чертичката беше бледа,но се виждаше ясно..А днес е още по-наситена от вчера,но пак е по-бледа от контролната....
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #277 -: Април 20, 2013, 20:47:26 pm »
kasidy честито за хубавата новина пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Хайде повлечи крак и ние след теб :) ,при мен май няма да е и този месец днес имам симптоми на пмс и леко зацапване .
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #278 -: Април 21, 2013, 07:42:42 am »
Оф , момичетаааа и на мен ми дойде ....Иначе по график 14 дни след О .
Този месец ще се прави Цветна снимка. Някоя от вас правила ли е ?

мери, с теб какво става ?

<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #279 -: Април 21, 2013, 08:03:06 am »
Irenaa33 ето темата за цветна снимка и хидротубация
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5066.msg1000687#msg1000687