0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #200 -: Април 08, 2013, 13:29:35 pm »
Здравейте момичета. Закъснява ми вече 6 дни, но пък овулацията ми е била по-късно на 27 или 31 ден. Последно М. ми беше на 24.02., цикъла ми е 35-37 дни през последните 6 месеца. Гади ми се, често ходя до тоалетна и ме боли ниско долу от доста време все едно ще ми дойде. Два теста вече правих и са отрицателни, а М. не идва. Ще се побъркам
Направи кръвен тест.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #201 -: Април 08, 2013, 20:16:32 pm »
Здравейте! Аз съм на 20 години, последната ми менструация беше между 5-11-ти март, овулацията ми беше между 19-27 март (+-1 ден), на 28-ми имах полов контакт на принципа "прекъснат полов акт" т.е. еякулация вътре в мен не е имало. Принципно трябва да ми дойде около 12-13 април, но получих зацапване, което продължи от 5-7-ми април (т.е. 3 дни) и аз си помислих, че ми идва по-рано, защото цикълът ми не е от най-редовните (около 39 дни е по принцип), но в момента сякаш няма нищо. Днес си купих тест Presto, направих първата касета - отрицателен е и смятам след седмица да направя втората. Гърдите ми са подути и ме болят много, наболява ме десният яйчник и се чудя дали е възможно да съм бременна? Реално още не ми е закъсняло и принципно тези симптоми си ги имам и преди цикъл, но ме притеснява зацапването, което сякаш сега спря (въпреки, че преди цикъл няколко дни имам кафеникаво течение и тогава идва сащинската менструация) и това че правих секс около овулацията. Дано някой успее да ми отговори или посъветва нещо. Благодаря предварително :)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #202 -: Април 08, 2013, 22:24:03 pm »
Здравейте и от мен.  :).Тъй като миналия месец беше несполучлив,този месец пак пробваме..Този път се надявам да е станало чудото и стискам палци на всички...Някои,ако може да види графиката ми и да си каже мнението.Благодаря за вниманието... :kiss:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #203 -: Април 09, 2013, 05:06:47 am »
Здравейте и от мен.  :).Тъй като миналия месец беше несполучлив,този месец пак пробваме..Този път се надявам да е станало чудото и стискам палци на всички...Някои,ако може да види графиката ми и да си каже мнението.Благодаря за вниманието... :kiss:

kasidy, 3 неща  :):
1. Направи графиката си видима за останалите, за което трябва да промениш настройките.
2. Ето тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48086.720 можеш да зададеш въпросите си относно графиката си /след като я направиш видима  :)/
3. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #204 -: Април 09, 2013, 07:46:25 am »
Блaгодaря ти,мисля,че го опрaвих вече... :) Лек ден нa всички!!!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #205 -: Април 10, 2013, 11:40:40 am »
Като гледам теста за бременност, 2-те черти са безкомпромисни - бременна съм!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #206 -: Април 10, 2013, 14:06:40 pm »
Много се радвам за теб-чудесна новина,лека бременност и прекрасно бебенце след 9 месеца:)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=p en p][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #207 -: Април 10, 2013, 14:18:28 pm »
Като гледам теста за бременност, 2-те черти са безкомпромисни - бременна съм!
Страхотна новина, честито!!!  :P


Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #208 -: Април 10, 2013, 15:45:10 pm »
Честито и от мен, само да знаеш колко пъти четох и чаках да се похвалиш.....леки 9 месеца
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #209 -: Април 10, 2013, 18:32:49 pm »
chattenoire84 СТРАХОТНА НОВИНА!!!ЧЕСТИТО И ОТ МЕН..ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ...
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #210 -: Април 10, 2013, 21:47:17 pm »
Как само се радвам, че е имало някой на който му е пукало за мен, как само се радвам, че сте следели всичко, което съм поствала тук! Благодаря Ви, че Ви има! Благодаря за оказаната подкрепа! Така силно ме трогнахте! Толкова е ми хубаво да чета и препрочитам всички Ваши съвети и пожелания!
Вие сте невероятни! Вие сте уникални и прекрасни! Вие също заслужавате да изпитате и моето щастие! Все още не мога да повярвам как шест месеца и то непостоянни опити, и изведнъж - пуф! И готово!!! Да имаше и подготовка разбира се! Диета, спорт и ето - моето чудо стана! Искам и при всички Вас да е така!!!
 :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
В момента ме болят силно гърдите и усещам придърпване долу, но не е като при ПМС, при ПМС е е в пъти по-силно. Това са симптомите.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #211 -: Април 10, 2013, 22:43:46 pm »
Черна котке, тихичко честито  :D
Пу пу да не ти е уруки и нас да прихване :)
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #212 -: Април 11, 2013, 07:55:47 am »
chattenoire84 Честито миличка, толкова се зарадвах, когато прочетох хубавата новина.Пожелавам успешна бременност, лека и безпроблемна...с прекрасен гукащ резултат :).А на нас чакащите  късмет и дано другият месец да е нашия!!!
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #213 -: Април 12, 2013, 08:20:15 am »
Сега да видим коя ще е следващата :)
дано този месец всички да се похвалим :)
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #214 -: Април 12, 2013, 09:45:35 am »
здравеите да се запиша и аз в темичката.От началото на годината правим опити за бебче но все напразни надежди миналия месец ми доиде на 15.03 по мои изчисления О.е била на 28.03 през циялото време сме правили опити и се надявам да се е получило както и Вие имате симптоми всеки месец така гиимам и аз глад един пат ми прилоша мислех че ще припадна жажда а аз нормало не консумирам много вода но наи странното е че нямам болезнени гарди и не ми се пишка много и странно гасто биало течение като кисело мляко бече точно за 2 дни и изчезна.та ако някои може да ми погледне графиката и да даде мнение все пак вие разбирате повечко от мен нямам тарпение да разбера дали се е получило.Благодаря предварително osi_1
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #215 -: Април 12, 2013, 11:56:31 am »
desi2811 , съвсем възможно е да си бременна, но искам да видя БТ в следващите един-два дни, дали ще се задържи над 37 градуса. Кога трябва да ти дойде МЦ? Направи тест за бременност 4 дни след закъснението със сутрешна първа урина или веднага щом станеш от сън и отидеш по малка нужда. При мен първият симптом за бременност е подуването и уплътняването гърдите, а в момента така ме болят, че не е истина!
Колко дни ти трае цикъла?
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #216 -: Април 12, 2013, 12:44:10 pm »
Колко е хубаво някои да ти даде надежда дори малка по принцип трябва да ми доиде утре МЦ трае 7 дни и е в период от 29.Дано не доиде
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #217 -: Април 12, 2013, 12:48:11 pm »
desi2811, изчакай и утре, задължително измери БТ и, ако е над 37, няма какво да се съмняваш или тичаш да направиш кръвен тест за бременност (бета чхг), или чакаш 4-5 дни и си купуваш шуър чек писалка.
Стискам ти палци! Веднага си купи фолиева киселина и започни да пиеш!
« Последна редакция: Април 12, 2013, 12:50:34 pm от chattenoire84 »
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #218 -: Април 12, 2013, 12:54:43 pm »
Ще я измеря и дано не доиде лошата лелка утре пак 6те пиша благодаря ти
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #219 -: Април 12, 2013, 16:59:49 pm »
Здравейте,момичета :) Както всички вас и аз съм страшно нетърпелива и едва се въздържам да посегна към теста,какво мислите за моята графика дали е станало вече чудото и кога според вас да направя отново тест?На седмия ден след овулацията дали има вероятност да се появи 2ра чертичка,ако има нещо,макар и бледа?Имам симптоми.гади ми се,усещам странно чувство като гъдел около пъпа,придарпване в яйчниците,сънливост,запек,леко напрежение в гърдите..дано да е станало,че полудявам вече...От 3-4 дни си меря температурата и вечер над 37 градуса е,а сутрин си е 36,7 след ставане
« Последна редакция: Април 12, 2013, 17:47:57 pm от deni77o »