0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #180 -: Април 03, 2013, 17:47:46 pm »
Бременна ли съм или не съм, това е въпросът?!
Де да знам, имах едни болки като ПМС, но отминаха, сега нищо не чувствам. В неделя би трябвало да ми дойде МЦ, но ако се забави както винаги прави с ден-два, после пак ще цъфне, или не??? А, так ми се иска да съм вече бременна и да съм в отбора на щастливките...
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #181 -: Април 04, 2013, 08:36:44 am »
chattenoire84 и аз  така , като теб все съм в питанка, и всеки месец съм "бременна" :D, очаквам Фло да се появи след 2-3 дни да видим.Болят ме гърдите само отпред - зърната, и корема ме понаболява..и всичко друго по измислено от мен ме води на мисълта за ПМС  :(.Всяка вечер ми е студено, все едно ме втриса и това е само когато си легна, променливи настроения, голям глад ...оправдавам го все с това , че сигурно съм "хванала" :D/както казва баба ми/.Подкрепям всички, които като мен са хвърлени в размисли, стискам палци на тия със закъснение...и честито на всички , които са видели двете чертички макар и бледички.Успешен ден.
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #182 -: Април 04, 2013, 14:35:00 pm »
Зара, рано е да се говори за бременност. Чакай си търпеливо МЦ и ти пожелавам да Не ти дойде. Не се вкарвай в излишни драми, само ще се натовариш емоционално. Съвет - не се вглеждай във всеки симптом, ще се побъркаш - казвам от личен опит  :bighug:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #183 -: Април 04, 2013, 20:18:23 pm »
Здравейте! Това са  резултите от кръвния тест. 02.04 в 14 часа е дадена кръвта:
total Бета ЧХГ 69.310 mU/ml до 1,0 за жени;до 2,0 зо мъже:до 7,0 за жени в менопауза
04.04 в 17:30:
total Бета ЧХГ   208.400   mU/ml   до 1,0 за жени;до 2,0 зо мъже:до 7,0 за жени в менопауза
 Според калкулатора бета ЧХГ се удвоява на 30,2 часа или на всеки 1,3 дни.
 Ще се опитам в събота да пусна още един тест за по - сигурно....
Силно се надявам всичко да приключи със щастлив финал!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #184 -: Април 04, 2013, 20:48:07 pm »
Dreamer, тихичко честито!  :bighug:
Дай боже всички ни  :oops:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #185 -: Април 05, 2013, 13:03:31 pm »
Здравейте, чудя се дали е възможно да съм бременна,не разбирам графиката си, а ми закъснява 8-9 дни. Снощи неможах да издържа и направих тест но уви отрицателен. Възможно ли е да е било рано за тест или просто теста да греши. Много се надяваме с мъжа ми да се зарадваме скоро. Моля ви кажете си мнението. Благодаря че ви има момичета. Забравих да кажа че имам болки в кръста,понякога пробождания в яйчниците, снощи ми се гадеше,а гърдите ми са подути но не ме болят, боляха ме преди няколко дни. А това не са характерни ПМС за мен.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #186 -: Април 05, 2013, 13:50:33 pm »
Направи тест утре сутринта с първата урина. Успех !
<br />
*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #187 -: Април 05, 2013, 13:56:40 pm »
galina_89m и аз мисля, че е най-добре теста да е сутринта с първата урина, а за най-сигурно кръвен , ще сложи край на всички твои съмнения , успех, дано да е това , което искаш
Alea Iacta Est!



Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #188 -: Април 05, 2013, 16:09:09 pm »
Здравейте, чудя се дали е възможно да съм бременна,не разбирам графиката си, а ми закъснява 8-9 дни. Снощи неможах да издържа и направих тест но уви отрицателен. Възможно ли е да е било рано за тест или просто теста да греши. Много се надяваме с мъжа ми да се зарадваме скоро. Моля ви кажете си мнението. Благодаря че ви има момичета. Забравих да кажа че имам болки в кръста,понякога пробождания в яйчниците, снощи ми се гадеше,а гърдите ми са подути но не ме болят, боляха ме преди няколко дни. А това не са характерни ПМС за мен.
Миличка, на мен този цикъл ми се вижда да е ановулаторен за съжаление т.е. не е имало Овулация( според температурата де)
Все пак ти желая късмет и дано да не си мерила правилно БТ:) :crossfingers:

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #189 -: Април 05, 2013, 22:43:56 pm »
Ами относно меренето на температурата не всеки път е мерена в един и същи час, тъй като работя на смени и незнам доколко е измервана правилно. Мисля да изчакам още малко и направо на лекар. Благодаря ви за бързите отговори, Дано бебо е станало.
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #190 -: Април 07, 2013, 03:39:51 am »
Здравейте,

Моят цикъл си е редовен +/- 1ден,но този месец ми закъснява с 4-5 дни,гърдите са ми доста подути и болезнени от около 10 дни.Имам болки в корема от 2-3 дни,но не са остри.Главоболие,подпухнала съм със подут корем от 10 дни,имам странен вкус в устата,чувствам се отпаднала,днес цял ден ме втриса.Имам страхотен апетит.Нямам гадене,или непоносимост към някои храни или миризми.
Много искам бебче,но преди 2 месеца пак имах съмнения,направих си тест,който беше отрицателен.Страхувам се ако си взема отново и ако се окаже отрицателен ще се разочаровам много.Какво да правя да изчакам още ден,два или да тичам за тест?
Благодаря ви!  :ask:
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #191 -: Април 07, 2013, 05:40:53 am »
Тичай за тест :). Успех!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #192 -: Април 07, 2013, 12:57:12 pm »
Лайла, симптомите ти наистина са бременни, но ти знаеш, че не винаги това е гаранция. Наистина най-добре направи тест и всички много ще се радваме да е положителен  :)
Но дори и да не е ( поне аз  така правя) Правя си ранен тест за бременност и като ми покаже "-" си казвам , може и да е рано и да греши :) , но все пак малко се отрезвявам и не се навивам толкова, че съм бременна, защото всички знаем колко боли после  :?
Успех! И дано се похвалиш  :bfp:
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #193 -: Април 07, 2013, 13:20:22 pm »
Може би прекалено много го искам и вече си въобразявам,днес ми дойде и съм доста разочарована,може би ми закъсня от стреса,който имах този месец. :( Успех на всички дами които чакат  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #194 -: Април 07, 2013, 13:24:41 pm »
Съжалявам , дано са е следващият път !
<br />
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #195 -: Април 07, 2013, 22:08:29 pm »
Здравейте и от мен : ) вече четвърти месец се пробваме не става и не става :/ Та този месец овулацията ми беше на 5ти ние обаче имахме възможност да бебеправим само на трети ... този път обаче имам някакво странно чуство ,че може би е станало ... до сега тъпите болки в яйчниците ми се появяват след или преди менструация а сега от два три дни са ме метнали ,което ме кара да се питам възможно ли е? не е ли много рано да има някакви симптоми ? минали са само 4ри дни   :ask:
 

*
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #196 -: Април 07, 2013, 23:16:16 pm »
Здравейте и от мен : ) вече четвърти месец се пробваме не става и не става :/ Та този месец овулацията ми беше на 5ти ние обаче имахме възможност да бебеправим само на трети ... този път обаче имам някакво странно чуство ,че може би е станало ... до сега тъпите болки в яйчниците ми се появяват след или преди менструация а сега от два три дни са ме метнали ,което ме кара да се питам възможно ли е? не е ли много рано да има някакви симптоми ? минали са само 4ри дни   :ask:
 

Рано е, разбира се. И да поясня защо. Защото след оплождането ембрионът се придвижва по тръбата около 7 дена преди да се имплантира в матката.
« Последна редакция: Април 07, 2013, 23:29:02 pm от blue_sky »

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #197 -: Април 07, 2013, 23:17:51 pm »
Здравейте и от мен : ) вече четвърти месец се пробваме не става и не става :/ Та този месец овулацията ми беше на 5ти ние обаче имахме възможност да бебеправим само на трети ... този път обаче имам някакво странно чуство ,че може би е станало ... до сега тъпите болки в яйчниците ми се появяват след или преди менструация а сега от два три дни са ме метнали ,което ме кара да се питам възможно ли е? не е ли много рано да има някакви симптоми ? минали са само 4ри дни   :ask:
 


Болките в яйчниците са И признак на овулация. Както каза и Блу, рано е  :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #198 -: Април 07, 2013, 23:36:26 pm »
:) жалко , това означава , че съм в заблуда : ))) Благодаря ви за бързото включване   :bighug: , поне да не се побърквам до датата  osi_15
Ще се готвя за другия месец повече да поработим  :bed:
На вас желая успех   :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 6 част
« Отговор #199 -: Април 08, 2013, 13:10:41 pm »
Здравейте момичета. Закъснява ми вече 6 дни, но пък овулацията ми е била по-късно на 27 или 31 ден. Последно М. ми беше на 24.02., цикъла ми е 35-37 дни през последните 6 месеца. Гади ми се, често ходя до тоалетна и ме боли ниско долу от доста време все едно ще ми дойде. Два теста вече правих и са отрицателни, а М. не идва. Ще се побъркам