0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Е да не би той да си ги е поръчал? Излезе като пич сред хората и каза - ето, свърши, тръгвайте си. Сега е момента да се види кой има изгода от всичко.

Хахаха, а кой бе, Гане! Вчера в 15:30 започнаха да се получават обаждания от малките градове, смс-и от ГЕРД, товариха ги в автобуси и ги карат към София. Кой мислиш, че поръча циганите на площада и като ги питаха "какво правите, защо не сте на работа", отговориха 'казаха ни да дойдем да викаме за Бойко".

Да не излезе, а? Да беше излязъл от неделя насам, сега пак някой да си мисли, че ще се обожестви, а :D
Чакаме президентът, да видим, кой и как ще назначи.
[/url][/url]
Ще видим и Плевнелиев,макар че му нямам много вяра.

Дано не го гръмнат ББ,жал ми е да свърши така.Поръчван е 2 пъти
Засегна икономически интереси на хора от подземния свят
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 14:43:10 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Плевнелиев чака факс
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Вени, ти имаш ли смс? Щото аз на българска журналистика не вярвам и за добър ден. Като гледах последните репортажи на Миролюбчето и как гонеше пиянките да плюят.
Ако имаш смс или са ти се обадили да излезеш на протеста, тогава ще се съглася с теб. Иначе всичко друго за мен са си провокации, защото някой иска в държавата да има гражданска война.
Ей го и оня фес се пеняви за нарушен етнически мир :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Ееее, Ганка недей така, никой не иска гражданска война.
Това с смс-ите и аз го чух снощи и не от журналист, не съм получавала и не твърдя , но не се и съмнявам особено в истинността, щото у нас не е рядко срещана практиката да се правят безплатни еднодневни автобусни екскурзии до София с подобна цел масовка.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
А никой не иска... Последните действия и на управляващи, и на протестиращи точно това сочат...
Практика е на турците, всеизвестна при това.
Аз докато не видя с очите си такъв смс или да ми го каже доверен човек, не вярвам, че има такова нещо. На правителството какво ще помогне такъв протест? Кажи ми? Всичко свърши, киното пусна.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Гане, ние може и да не искаме гражданска война, обаче БББ го иска. Виж този URL:
http://novanews.bg/news/view/2013/02/21/45036/%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%B0%D1%85%D0%BC%D0%B5%D0%B4-%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD-%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8A%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%82-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%BC%D0%B5%D0%BD/

около втората минута на видеото.

И хайде кажете, кой точно се опитва да наруши етническия мир.

ПП: само да уточня, че аз съм всичко друго, но не и поддръжничка на ДПС.
« Последна редакция: Февруари 21, 2013, 15:01:25 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Ами Гане, един от протестиращите гледах да си показва смс-а, но явно е било нагласено според теб  :wink:
ББ не мислех, че ще промени нещо, но и аз много се надявах. То толкова депутати от една партия, президента от същата, уж всичко беше точно.
*
Развяват се едни статуси във ФБ, едни патриотични снимки, едни знамена... Някакви групи пускат слухове и непроверени твърдения и всичко това се предава от уста на уста, после иди доказвай, че нямаш сестра  :lol: :lol: :lol:
ХАХА, мислиш ли, че ще говоря от позицията на ЕЖК?
Случаааайно мои познати са ги получили в Сандански :lol:

Не всички от парламентарната група на ГЕРБ са некадърни. Грешката на Бойко е, че се обгради от некадърни "помощници" и те го закопаха до голяма степен.

Сега гледам Плевнелиев - не иска ВНС. А аз искам. И за последно ще опитам да извоювам някакво бъдеще. И да, ще ида и ще настоявам в неделя за разследване, за управление с гражданско общество, за промени в конституцията и по-голяма кристалност в управлението.
[/url][/url]
*
Цитат
А никой не иска... Последните действия и на управляващи, и на протестиращи точно това сочат...
Нищо, което да е като за война Ганка. 20-30 провокатора от събитията причина за оставката - малко пресилено е да се говори за гражданска война и изобщо това понятие много внимателно и не току така се използва. Ако не си беше подал оставката щеше да има нагнетяване и въпреки това не може да ескалира. Не подценявай народа не е изпростял толкова.
А какво и дали и кой и на кого помага не е достояние на мен и на теб, а на доста сериозни задкулисни игри, за които научаваме в последствие. Цв. Цв. си направи предизборната реч пред същите ББ също. Тея пак се гласят.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Чакайте,а някой знае ли къде е СД?Нещо ми се губи днес.Изобщо изявления правил ли е днес>Вчера беше за подкрепа,ама днес не го виждам


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
и по Нова заявиха за автобусите на Невски.

Сините не знам къде са. Костов вчера се пеняви, днес е ред на Местан.
[/url][/url]
Дянков издирвам)))Скътал се е май


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Вени, какво ще промени ВНС и какво трябва да се промени в конституцията?
Управление на гражданско общество? Кое общество - това, което си хвърля боклука от терасата и си изсипва пепелника от колата на улицата?

Не вярвам аз, че хората от народа ще оправят нещата. Народната власт дойде веднъж през 1944г. Не, благодаря.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Рали, някъде да е говорил за партията ДПС? Щото аз го слушах докато говореше. Никъде не каза ДПС са виновни. Местан и да се пеняви, и да се тръшка, никой нищо не е направил срещу етническия мир. И е време вече да спрат да използват тая карта, че е бита, цакана и не знам още ква.
Хех, ВНС като имаш, кво се промени??? И кое общество ще каже какви трябва да са промените? Ех...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Хер флик се е върнал, оттеглил си бил оставката щял да работи за второ правителство.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
За никой няма да работи, щото правителство няма :D Та ще си почака докато изберат друго.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
За никой няма да работи, щото правителство няма :D Та ще си почака докато изберат друго.
Чети - написах за второ правителство.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ми трудно ще му е за второ правителство да работи, все пак трябва да го изберат. Това имах предвид :wink: Чета те, внимателно при това!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю