0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Еми айде честито, сега който протестира, да иде да набие Царя и Сергишев, щото те са хората, които продадоха ЕРП-тата и те определиха зелената енергия. А Бойко опра пешкира. Прелест просто, народа в България не се научи да не го водят за носа и да не го лъжат... Протести - полицейско насилие и не знам си какво...А защо във Варна може да е мирно? София обаче ултрасите излязоха, хвърляха бомбички, кофи събаряха и после що ги били... Ще ги бият, и песен ще пеят.. Такова чудо няма никъде по света...
Потресена съм :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Нищо добро не ни очаква след тази оставка - социалната, политическата и икономическата криза просто ще се задълбочат.
Да видим сега за какво ще се борят протестиращите?! За неделя са насрочени нови големи протести - интересно ми е какво ще се случи...

Снощи гледах в "Лице в лице" някакви представители на протеста в София, ами впечатлението ми че те хич не са наясно за какво точно протестират, нямат ясни цели, нямат ясни ръководители, протест воден от емоции и хаос - сътворява хаос.
« Последна редакция: Февруари 20, 2013, 10:13:38 am от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Политчески добре замислемо.Ще ги остави да загубят доверието до изборите и после ще спечели.
Станишев ли имаш предвид, че ще спечели или ББ, не разбрах.
Станишев няма как да спечели, ако не бъде избран, ББ също според мен. Не е нормално правителство да подава оставка при такъв протест, напротив- трябва да стои и да се мъчи да се справи с проблема. Най-лесно е да си тръгнат. С такава ситуация ако не могат да се справят, какво става по време на война (недай си Боже)?

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Е Мишле, къде му е полезния ход? Навън се трепят, искат оставка, наложи се да уволни финансовия си министър, защото ще има други протести... Какво да направи? Да се натиска и да вика - аз съм човека??? До кога? Няма смисъл. Нали има всенародни протести, ето - тия протестиращите да оправят държавата, тия с камъните и бомбичките, дето искаха оставката на правителството..
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
тая история и поведението на Б.Б ми прилича на разпра в детска градина.

споко бе, в Белгия си живяха година и половина без правителство, няма страшно.
механизмът работи по-добре, когато не му се бъркат отгоре с пръчки в колелата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Еми айде честито, сега който протестира, да иде да набие Царя и Сергишев, щото те са хората, които продадоха ЕРП-тата и те определиха зелената енергия. А Бойко опра пешкира. Прелест просто, народа в България не се научи да не го водят за носа и да не го лъжат... Протести - полицейско насилие и не знам си какво...А защо във Варна може да е мирно? София обаче ултрасите излязоха, хвърляха бомбички, кофи събаряха и после що ги били... Ще ги бият, и песен ще пеят.. Такова чудо няма никъде по света...
Потресена съм :(
:good_post:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Хех, Джам, ако бяхме като Белгия, нямаше хич да я има тая драма, ама не сме...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Е Мишле, къде му е полезния ход? Навън се трепят, искат оставка, наложи се да уволни финансовия си министър, защото ще има други протести... Какво да направи? Да се натиска и да вика - аз съм човека??? До кога? Няма смисъл. Нали има всенародни протести, ето - тия протестиращите да оправят държавата, тия с камъните и бомбичките, дето искаха оставката на правителството..
Ами не знам, Гане, на първо място според мен не трябваше да се покрива три дни, докато хората бяха на улицата и протестираха, а той играл мач, както разбрахме. Трябваше да излезе още първия ден, максимум втория, да се изправи пред протестиращите и да говори! Да обясни нещо, да обещае, да направи нещо, да заяви желание да се справи със ситуацията. Защото в началото наистина хората протестираха само за сметките. Три дни никой не ги ебава буквално (с извинение) и съвсем естествено протеста стана политически.
Наскоро гледах един филм, в който подобна политическа ситуация се разигра в Щатите. Вярно, може като на филм да е било, ама се изумих какво значение се отдава на общественото мнение, как се свикват веднага пресконференции, как се отговаря до дупка на въпроси, било то и неудобни. А нашия вчера каза на журналистите, че ставали вече нахални......Те че не знаят и те какви въпроси да задават, не знаят, ама това е друга тема.

Сега седнал да обяснява как като подаде оставката, ще може вече да обясни на хората кое от къде е дошло, кога какво е подписано от кого... ама защо не го обясниш сега? Какво го спира да говори сега? Това е несериозно.

*
при нас винаги има някой, който непременно иска да е начело с тоягата, а и народа ни е развил зависимост да бъде командван и пак ще търси командир...


И протестите за високите сметки добре, но никой не роптае, че EVN да направи проверка/справка ще му струва 47 лв.,  че при настъпване на крайния падеж мигновено всички получават към сметките си по 20 лв. отгоре, пращат техниците, които ехидно сплашват хората и последните търчат да плащат сметката + 20-те лева за няколкочасово просрочване, това е практика заедно с всички други цени, които са измислили.
« Последна редакция: Февруари 20, 2013, 10:39:04 am от Тара »
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Всяко нещо има положителна страна. Например,аз лично,за пръв път видях Парламента пълен.
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Наглите бесепари как махат с ръчички за довиждане..... (НТВ)
Старчетата от нафталина иронизрат.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ами не знам, но навсякъде има такива ситуации, покриват се хората понякога. А и какво да отговори? Не той е определил цените на тока, не той е продал дружествата. А и без проверка какво може да каже?
Ето сега - пича във Варна, партия ще прави, момъка от протеста в София и той депутат ще става... И какво излиза - всеки се натиска за властта... Не знам, просто нямам думи... Да използваш ти прозаичен повод като сметки за ток... И оня фесалията и той театро спретна, втвърди редиците отомански, сега като се юрнат по изборите, ще видим ние дявол на магаре :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Еми айде честито, сега който протестира, да иде да набие Царя и Сергишев, щото те са хората, които продадоха ЕРП-тата и те определиха зелената енергия. А Бойко опра пешкира. Прелест просто, народа в България не се научи да не го водят за носа и да не го лъжат... Протести - полицейско насилие и не знам си какво...А защо във Варна може да е мирно? София обаче ултрасите излязоха, хвърляха бомбички, кофи събаряха и после що ги били... Ще ги бият, и песен ще пеят.. Такова чудо няма никъде по света...
Потресена съм :(

Гане, няма как да не се съглася с теб.
Плаша се, че най-вероятно пак ще играем играта на тройната коалиция.
И отиваме на предсрочни избори.
Какво му е лошото?Аз на ББ бях гласувала кредит на доверие...а много силно предадена съм .С всичките му издънки...и за лошия генетичен материал,и за всичките му министри на невръстна възраст с незнайно какви качества...и за калинките и за лилянките...и за чартърните полети на бистришките лъвове,и за цялостното ни излагане пред света,,,,и за ВЕЦ-овете,и за референдума.,и за детската му закачка със Станишев кой е по-по....и за още много обещания,които после се отмята и не изпълнява...и за промените в данъчната политика,и за убиването на средния бизнес...за съсипването на народа.,И за майките-дето трябвало да отидат на работа,а безработни от някаква програма жени да гледат децата.
И за пенсионерите-дето изнемогват...
Аз мисля,че много се осра.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Е как кое му е лошото на предсрочните избори?
П.С. България имаше много добра креднитна политика и до сега нещата се държаха над водата. Върнаха се парите от еврофондовете, започнаха полека лека да влизат свежи пари в държавата и сега всичко отиде по дяволите...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Ще има ли оправия тази държава някога...
Едни и същи са политиците, едни и същи са приказките им, кога ще се оправим?

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Когато сменят закона за изборите.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Е как кое му е лошото на предсрочните избори?
П.С. България имаше много добра креднитна политика и до сега нещата се държаха над водата. Върнаха се парите от еврофондовете, започнаха полека лека да влизат свежи пари в държавата и сега всичко отиде по дяволите...
Гане, Станишев и Доган са гладни! Аз се надявам, това да е умел политически ход, с тоя "кредит на доверие" и българите да направят правилен избор...
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Бубулина, българина от повече от 80 години не е правил правилен избор, изобщо не мисля, че и сега ще го направи. Пак ще има завой за бог да прости и по-малкото зло...
А Гея и Феса ще спечелят от цялата работа...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Т.е.да гласуваме пак за Герб ли?
Да се види през следващите 4 месеца, че са по-малкото зло ли?
Със сигурност този ход, както и махането на Дянков са доста добре обмислени и са в техен интерес, ами да видим до какво точно ще доведат.