0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #20 -: Януари 04, 2013, 11:32:43 am »
И аз мисля, че има значение стимулацията и зимния сезон пза увеличението на ТСХ. Конслутирай се с ендокринолог за промяна /увеличение/ на дозата.
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #21 -: Януари 04, 2013, 13:10:59 pm »
Конслутирай се с ендокринолог за промяна /увеличение/ на дозата.
Може би ще направя консултация... досега не съм взимала никакви медикаменти, защото винаги се е движила около 1.6-1.9, включително зимата... Но не бях взимала клостил... Ще видим какво ще ми кажат, само дано не ме отлагат много...
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #22 -: Януари 04, 2013, 14:04:33 pm »
Ами, Л-тироксин 25 м.г предполагам, че ще ти назначат. За около 45 дни би трябвало да го свалиш.
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #23 -: Януари 05, 2013, 14:01:16 pm »
Благодаря за пожеленията.  :bighug: Днес вече имам двойно ЧХГ  :D.
Пожелевам на всички положителни резултати и щастлив развой.  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
УСПЕХ!!!  :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #24 -: Януари 21, 2013, 11:55:31 am »
Ееей момичета хайде да раздвижим малко темичката,че я позабравихме.Имали някой в процедури или предстоящи такива,а за резултати от тест?
Giaany  минали на преглед,как си?
Аз да ви кажа резултат от лапароскопията- оказа се, че тръбите са ми леко нагънати,но проходими,което ме зарадва,сега само да се възстановя и ще мислим с Док кога ще върнем нашите снежинки,мисля че Март ще стане.Дано вече да имам успех.
Хубав ден на всички! :sunshine:


*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #25 -: Януари 21, 2013, 20:07:03 pm »
amanda  :crossfingers: да е твоя опит през Март. :bighug:

Аз днес бях на преглед и чухме сърчицето да бие  :heartbeat:  :D.Неописуемо е  :D.
Бяхме се уплашили, защото имах леко розово зацапване малко след теста. Само веднъж, но достатъчно да те уплаши. И то точно като бях решила да си правя графика :(.
Но днес се поуспокоих като видяхме бебчо. Сега се чудя откъде ги вадите тези графики  :?.

За нагънати тръби - няма проблем.Важното е че са проходими. Аз съм с една запушена тръба, но вследствие на операция(апендицит). Бяха ми казали, че ако има напълно запушени тръби е добре да се махнат, заради риск от хидросалпингс  :?.
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 20:36:09 pm от Giaany »
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #26 -: Януари 22, 2013, 11:03:45 am »
Браво радвам се ,че всичко е наред,благодаря ти за пожеланията.

Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #27 -: Януари 23, 2013, 07:24:59 am »
Giaany, честито ти сърчице! Само такива новини да четем, като влизаме в тази тема  :lol:.
amanda, желая ти успех в предстоящите начинания.
Аз в събота съм на преглед, пада ми се 12 ден от МЦ, малко е късно за ИЕЦ, но като се замисля, моите овулации са все около 14-ти ден, така, че може и да успея да хвана яйцето. Първо да мине прегледа, да видим доктора какво ще каже и тогава ще мисля дали да правя ИЕЦ или ще пропусна.
Стискайте палци все пак  :wink:
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #28 -: Януари 23, 2013, 10:24:14 am »
Има ли някой в процедури или предстоящи такива
Aз съм с една оплодена яйцеклетка, чакаме да се раздели и ще правя трансфер. ЕЦ с Клостил съм. Ако ли не - другия месец може би ще имаме повече късмет.
Успех момичета!  :bighug:
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #29 -: Януари 23, 2013, 11:17:14 am »
lili2011 стискам палци всичко да е ОК.
Дано се пораздвижи темата и да има много :bfp1:
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #30 -: Януари 23, 2013, 13:38:12 pm »
papa2011 ,lili2011 успех и стиснати палци  :crossfingers:. Време е вече и ние този път да видим  :bfp:.

Дано се пораздвижи темата и да има много :bfp1:
:goodluck:

*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #31 -: Януари 23, 2013, 14:23:34 pm »
Честита Нова година на всички! И дано Giaany да голяма късметлийка та да повлече крак тази година!!!  :babyflips: :lovedock:


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #32 -: Януари 23, 2013, 17:21:35 pm »
Papa, Lili, успех и от мен, момичета :) Аз съм на преглед средата на другия месец и се надявам всичко да е наред, за да си прибера снежинките през март.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #33 -: Януари 24, 2013, 11:30:30 am »
Здравейте-момичета-за-много-години!Дано-тази-година-е-нашата-година!Утре0съм-на-пункция-ще-правя-ЕЦ+ЗЕТ-имам-3бр-снежинки.Дано-всичко-мине-както-трябва-и-този-път-да-успея :).Успех-пожелавам-на-всички-вас-от-все-сърце.
Няма начин да няма начин!
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #34 -: Януари 24, 2013, 15:20:30 pm »
iva17 успех! :wink:
MIROZLATKA успех на пункцията утре чакаме новини. :crossfingers:

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #35 -: Януари 24, 2013, 20:44:21 pm »
Giaany, честито ти сърчице! Само такива новини да четем, като влизаме в тази тема  :lol:
Надявам се и аз да се включа февруари месец, след като си изчакам сключването на договорите с клиниките.  :balk_56:

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #36 -: Януари 24, 2013, 21:26:41 pm »
Giaany, много се радвам за теб и стискам палци на всички, само хубави новини да имаме и да са много. Надявам се и аз да се включа скоро с моя опит. И аз заради многото работа реших да изчакам до края на февруари и след това, докато чакам фонда, да опитам ИКСИ, но трябва да реша дали да е ЕЦ или с лека стимулация. Все още не съм се ориентирала добре.
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #37 -: Януари 25, 2013, 10:43:08 am »
Giaany, много се радвам за теб и стискам палци на всички, само хубави новини да имаме и да са много. Надявам се и аз да се включа скоро с моя опит. И аз заради многото работа реших да изчакам до края на февруари и след това, докато чакам фонда, да опитам ИКСИ, но трябва да реша дали да е ЕЦ или с лека стимулация. Все още не съм се ориентирала добре.
Бих те посъветвала първия месец напълно ЕЦ, за да се види качеството на Я.
Замразяване и следващия месец- лека стимулация. След което трансфер.
Но това трябва да се реши от лекаря ти де.
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #38 -: Януари 25, 2013, 11:09:53 am »
Мерси момичета дано да е на късмет за всички  :crossfingers:
Аз съм за естествения цикъл. При мен единственно при този опит се получи хубав ембрион от който чуме сърцицето.
Бях на естествен с лека стимулация. При другите ми ИКСИ на къс и дълъг протокол, нямах хубави ембриони.
То си е индивидуално, но при намален резерв, мисля че е идеалния вариант.
Дано всички да се радвате на успешни процедури  :bighug:
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #39 -: Януари 25, 2013, 13:56:59 pm »
Благодаря ви за съветите момичета!!!
deizi_83, моята лекарка май се опита да ми обясни така нещата /но не толкова ясно/ - първо ЕЦ и следващия месец лека стимулация.Не го бях свързала с това, че така ще видим качеството на яйцеклетката.