0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #20 -: Ноември 25, 2012, 21:22:38 pm »
джиджи това е код на всяка банка различен, но еднакъв за всички клонове, т.е. има си място на платежното за него, а ти като си напишеш, че е за Пощенска банка, те в банката ще те упътят за БИК
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #21 -: Ноември 26, 2012, 08:34:32 am »
Джиджи така е права си и аз се дразня много, ама ... Сега обмисляме още един като че ли най-безболезнен начин през пей пал  , ама да видим дали ще се справим ... Ще пиша ако успеят да се регистрират

като гледам тия дечица, направо се пукам от яд колко деца, хора буквално се затриват в домовете ...

Ето още малко за тях:
"В домовете има много деца второ поколение. Това трябва да се разбира съвсем буквално – деца, оставени от своите родители, напускат домовете, в които са отгледани, а после оставят собствените си деца в същите домове. „За тях това е най-нормалното нещо“, казва Милена. И продължава: „Аз знам, че не мога да покажа на всички деца от домовете един друг свят, но ако дори на две деца успея, пак ще е нещо. Искам просто да знаят, че този друг свят не им е забранен“. Този друг свят има много точни характеристики, макар че до голяма степен е  изграден върху отрицанието: „другият“ свят е този, в който можеш и да не дишаш лепило, например. Можеш да се научиш да шиеш, вместо да отидеш на Околовръстното. Можеш да хванеш една четка и да нарисуваш картичка, вместо да просиш. Това с „моженето“ е голяма работа. Милена много добре знае, че точно в него е работата, а не дори в това къде живееш."

целия текст:


http://www.glasove.com/s-detsata-na-milena-18111

« Последна редакция: Ноември 26, 2012, 08:40:24 am от Fussii »
В очакване ....
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #22 -: Ноември 26, 2012, 10:28:01 am »
Прекрасна инициатива ,Фуси !Направих го и аз :)
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #23 -: Ноември 26, 2012, 14:32:31 pm »
Благодаря от сърце на всички. Вие сте вярата ми в свестните хора и в съществуването им в България
В очакване ....
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #24 -: Ноември 26, 2012, 23:07:59 pm »
Фусий, ако успеете да измислите нещо с пейпал, и аз съм на линия. Че от чужбина, като пращаме пари, таксите са просто нереално големи. И тях ги взимат бг банки, за да дават после заплати от 300 лв.на служителите си. :-(

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #25 -: Ноември 26, 2012, 23:36:23 pm »
Ще пусна и аз смс.
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #26 -: Ноември 27, 2012, 08:22:16 am »
Блу, работим по въпроса :D

Напълно съм съгласна - комисионните са безобразни. Ще пиша веднага щом оправим документите
В очакване ....
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #27 -: Ноември 27, 2012, 12:01:53 pm »
Фуси, paypal или e-pay.bg - пишете ако се открие такъв вариант. Това с SMS-ите винаги ме е дразнело, заради ДДС-то и не знам там колко % за мобилния оператор.



*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #28 -: Ноември 27, 2012, 17:44:14 pm »
Една подкрепа и от мен.
Инициативата е много хубава, дано се събират необходимите средства всеки месец. Тези деца имат нужда от равностоен старт. 

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #29 -: Ноември 27, 2012, 22:24:06 pm »
Писах съобщение в страницата във ФБ. Попитах дали ги устройва да плащам годишно по банков път и дали ще им е удобно да ми напомнят периодично. Милена Нейова беше така добра да ми отговори потвърдително, но за съжаление ми прозвуча малко песимистично /дано да греша/ дали ще успеят да просъществуват по този начин дълго време :( Дай Боже да се намерят повече добри хора и да успеят да се справят финансово!


*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #30 -: Ноември 28, 2012, 09:39:41 am »
 :)Джиджи Милена е песимистична, защото вече 8 година удържа фронта и аз не знам как. Лични заеми, дарения основно от приятели, много много доброволен труд пак от приятели. Сега набира редовни дарители по описания начин, но става адски бавно ... Затова от сърце ви благодаря мили мили момичета, защото откакто вие и бг мамите се включихте се събраха около 50 души, което си е постижение
 :youwoman:
В очакване ....
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #31 -: Ноември 28, 2012, 11:01:24 am »
Ще пускам смс-и от двата си телефона. Бройте ме за двама души :wink:

Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #33 -: Декември 09, 2012, 10:20:31 am »
 :good_post:  Браво! :cool: :wave:
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #34 -: Декември 24, 2012, 08:14:58 am »
Изпрати своя дарителски есемес с текст DMS ATELIE  на  номер 17777 

Приятели и съмишленици на доброто,
за един месец  в кампанията  „24 грама надежда” (съвместна  инициатива на „Гласове” и ателие „Прегърни ме”) се включиха 188  ДМС - дарители, а в касичката на ателието за този период вече има 276 лева.

Младежите от СУПЦ „Княз Борис I-ви” и децата от ДД „Асен Златаров” , които посещават нашите съботно - неделни курсове,  нарисуваха три папируса с Евангелски сюжети, 380 картички с Рождественски и ангелски мотиви, написаха и илюстрираха над  200 късмета с Коледни пожелания, Анио уши 14 копринени ангела. На 13 декември в К.Е.В.А. се проведе традиционния „Магазин за един ден”, където малките художници посрещаха гости и приятели, рисуваха, общуваха, раздаваха авторграфи. Половината от събраните средства, 740 лв., отделихме за стипендии на децата, взели най-активно участие в подготовката и реализацията на тази инициатива, платихме вечерята им същата вечер, а с останалите пари ще си купим прежди и копчета, за да ви зарадваме февруари месец с красиви мартеници, измайсторени от децата и нашите художници.

Благодарим за доверието и подкрепата!

Милена Нейова, председател  на сдружение „Прегърни ме” и журналист в „Гласове”
И една важна новина: От първи декември 2012 и трите мобилни оператори вече не начисляват ДДС върху дарителските смс-и в проект DMS за техни абонати по договор.

Сдружение "Прегърни ме"
Милена Нейова
Калина Колева
В очакване ....
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #35 -: Декември 26, 2012, 16:11:03 pm »
И една важна новина: От първи декември 2012 и трите мобилни оператори вече не начисляват ДДС върху дарителските смс-и в проект DMS за техни абонати по договор.

Най-после!!! :dance2:


*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #36 -: Декември 27, 2012, 08:58:24 am »
И една важна новина: От първи декември 2012 и трите мобилни оператори вече не начисляват ДДС върху дарителските смс-и в проект DMS за техни абонати по договор.

Най-после!!! :dance2:
Супер новина :D

Изпратих смс-и :)

Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #37 -: Януари 03, 2013, 15:23:32 pm »
Мисля да изпратя СМС-и. Нали кампанията продължава
*
Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #38 -: Януари 03, 2013, 16:32:43 pm »
Мисля да изпратя СМС-и. Нали кампанията продължава
Да, продължава :D
Ето ти повече инфо от ФБ:
Решихме да създадем група
от съмишленици на ателието с идеята, че много хора с малко средства
биха могли да помагат всеки месец за неговата издръжка. Как може да
стане това?
Първо, всеки, който желае да ни подкрепи, ще може да ни
дарява по 1 лев на месец, като изпраща дарителски есемес с текст DMS
ATELIE на единен дарителски номер 17777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM
и M-Тel).

След това той трябва да изпрати имейл адреса си на имейла на сдружението pregarni_me@abv.bg

Надеждата ни е да съберем около 2 хиляди съмишленици, които да поемат
ангажимент всеки месец между 20-о и 25-о число да изпращат по 1 ДМС. От
своя страна, сружението се ангажира всеки месец да ви подсеща на
посочения от вас имейл адрес да пуснете есемес, а в сайта на „Гласове”
да прави публичен отчет за всичко, което децата са прочели, научили и
измайсторили с вашите пари.

http://www.facebook.com/events/299738686792432/314024152030552/?notif_t=plan_mall_activity

Re: По едно левче за нещо смислено
« Отговор #39 -: Януари 04, 2013, 11:36:04 am »
Ники, благодаря за подробното информация. Ще се включа като дарител, определено. Много ми допада идеята. Все си мисля, някога в бъдеще да се заема пряко - като инициатор и непосредствен участик в нещо подобно, но за сега ще включа по този по- лесен начин с СМС-ите.